Koperty ozdobne na wizytówki

Koperty na wizytówki ozdobne to rewelacyjne rozwiązanie, które zawsze przyda się w każdym biurze poligraficznym, agencji reklamowej, czy w Twojej firmie. Przy pomocy kopert na wizytówki możesz bezpiecznie transportować kartki ze swoimi danymi. Choć niektórzy twierdzą, że ta forma reklamy to już przeżytek, to jest to teza daleka od prawdy. Wizytówki w dalszym ciągu pozostają ważnym nośnikiem informacji, a zaprezentowane w fizycznej formy są bardziej zobowiązujące niż te prezentowane w internecie. Koperty na wizytówki nadają się zarówno do ich transportu, jak i do przechowywania wizytówek, które zbierasz w swoim domu. W zależności od konkretnego rodzaju opakowania zmieści się do nich inna ilość tej płaskiej drobnej formy reklamy.

Koperty na wizytówki ozdobne mają wymiary 102 x 58, co pozwala na zmieszczenie też innych przedmiotów oprócz wizytówek o standardowych wymiarach. Zmieszczą się tam małe kabelki, śrubokręty precyzyjne, czy małe klucze imbusowe. Na pewno sprawdzą się w Twoim domu i w Twoim biurze. Transport wizytówek w takich opakowaniach jest bardzo bezpieczny. Papier o wysokiej gramaturze pozwala na ochronę zawartości przed zarysowaniami i przed pognieceniem, jest też bardzo trudno go przerwać.

Koperty na wizytówki ozdobne mogą przyjmować różne formy, różnej pojemności i w wielu barwach. Pozwala to na dostosowanie sposobu przesyłu do wizerunku firmy, zajmującej się zaprojektowaniem, albo wyprodukowaniem wizytówki dla swojego Klienta. Zdarza się też, że takich kopert używa się w domu, wtedy powinna ucieszyć informacja, że dostępne są koperty na wizytówki ozdobne bez wbudowanego zamknięcia, które pozwolą na wolne wkładanie i wyciąganie wizytówek.

Podsumowując ozdobne koperty na wizytówki to rewelacyjne rozwiązanie, które praktycznie zawsze się sprawdza, w każdej firmie poligraficznej, agencji reklamowej i domu, z całą pewnością się nimi nie zawiedziesz, poznaj też naszą ofertę.

Neopak, koperty na wizytówki ozdobne

W naszej ofercie znajdziesz wiele kopert ozdobnych na wizytówki, liczne produkty pozwolą Ci na podjęcie właściwego wyboru dla Twojej firmy. Nasze produkty zostały wykonane z należytym pietyzmem, który gwarantuje, że Twoje produkty zawsze będą docierać bezpiecznie na miejsce. Koperty na wizytówki ozdobne Neopaku mogą być dostępne w jeszcze bardziej przystępnej cenie, jeśli zamówisz wiele produktów naraz. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, użyj komunikatora, albo infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Nie czekaj i już dzisiaj kup ozdobne koperty na wizytówki w Neopaku.

 • Jakie zalety i wady mają koperty na wizytówki?

  Wizytówki to nieodłączna część w biznesie, nawet w dzisiejszych czasach, gdy to internet zaczyna być górą, nadal popularne są wizytówki oraz różne ich wariacje. Jak jednak dodatkowo wpłynąć na estetykę i efekt wizualny naszej wizytówki? Jakie zalety i wady mają koperty na wizytówki?

  Zalety kopert na wizytówki:
  • Koperta to dodatkowe zabezpieczenie samej wizytówki, idealnie sprawdzi się w przypadku konieczności wysłania wizytówki.
  • W kopercie na wizytówki możemy zmieścić "nieco więcej" niż samą wizytówkę.
  • Znacząco wpływa na poprawę doznań estetycznych przez odbiorcę.
  Wady Kopert na wizytówki:
  • Zwiększa koszty marketingowe naszej firmy.
  • Nieodpowiednio dobrany rozmiar może sprawiać wrażenie wręcz odwrotne od zamierzonego.
  Koperty na wizytówki możemy kupić na stronie https://neopak.pl/koperty/koperty-ozdobne/koperty-na-wizytowki.
   
 • Czy warto kupić koperty na wizytówki?

  Koperty na wizytówki to produkt doceniany przez wiele firm. Same wizytówki to świetny sposób na reklamę, znany od lat. Taka koperta zabezpieczy wizytówkę przed uszkodzeniem podczas przechowywania czy wysyłki. Można je kupić w wielu pięknych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je kolorystycznie do swojej wizytówki. Wymiary koperty na wizytówki to 58 × 102 mm, także z łatwością pomieści inne drobne przedmioty. Świetnie sprawdzają się w pracowniach florystycznych, jako koperta do liścików dołączanych do kwiatów. Sprzedawane zazwyczaj w większych pakietach po 150-200 sztuk. Taki pakiet można kupić za około 80 złotych.
  Dobrej jakości koperty na wizytówki w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie