Koperty ozdobne na wizytówki

Koperty na wizytówki ozdobne to rewelacyjne rozwiązanie, które zawsze przyda się w każdym biurze poligraficznym, agencji reklamowej, czy w Twojej firmie. Przy pomocy kopert na wizytówki możesz bezpiecznie transportować kartki ze swoimi danymi. Choć niektórzy twierdzą, że ta forma reklamy to już przeżytek, to jest to teza daleka od prawdy. Wizytówki w dalszym ciągu pozostają ważnym nośnikiem informacji, a zaprezentowane w fizycznej formy są bardziej zobowiązujące niż te prezentowane w internecie. Koperty na wizytówki nadają się zarówno do ich transportu, jak i do przechowywania wizytówek, które zbierasz w swoim domu. W zależności od konkretnego rodzaju opakowania zmieści się do nich inna ilość tej płaskiej drobnej formy reklamy.

Koperty na wizytówki ozdobne mają wymiary 102 x 58, co pozwala na zmieszczenie też innych przedmiotów oprócz wizytówek o standardowych wymiarach. Zmieszczą się tam małe kabelki, śrubokręty precyzyjne, czy małe klucze imbusowe. Na pewno sprawdzą się w Twoim domu i w Twoim biurze. Transport wizytówek w takich opakowaniach jest bardzo bezpieczny. Papier o wysokiej gramaturze pozwala na ochronę zawartości przed zarysowaniami i przed pognieceniem, jest też bardzo trudno go przerwać.

Koperty na wizytówki ozdobne mogą przyjmować różne formy, różnej pojemności i w wielu barwach. Pozwala to na dostosowanie sposobu przesyłu do wizerunku firmy, zajmującej się zaprojektowaniem, albo wyprodukowaniem wizytówki dla swojego Klienta. Zdarza się też, że takich kopert używa się w domu, wtedy powinna ucieszyć informacja, że dostępne są koperty na wizytówki ozdobne bez wbudowanego zamknięcia, które pozwolą na wolne wkładanie i wyciąganie wizytówek.

Podsumowując ozdobne koperty na wizytówki to rewelacyjne rozwiązanie, które praktycznie zawsze się sprawdza, w każdej firmie poligraficznej, agencji reklamowej i domu, z całą pewnością się nimi nie zawiedziesz, poznaj też naszą ofertę.

Neopak, koperty na wizytówki ozdobne

W naszej ofercie znajdziesz wiele kopert ozdobnych na wizytówki, liczne produkty pozwolą Ci na podjęcie właściwego wyboru dla Twojej firmy. Nasze produkty zostały wykonane z należytym pietyzmem, który gwarantuje, że Twoje produkty zawsze będą docierać bezpiecznie na miejsce. Koperty na wizytówki ozdobne Neopaku mogą być dostępne w jeszcze bardziej przystępnej cenie, jeśli zamówisz wiele produktów naraz. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, użyj komunikatora, albo infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Nie czekaj i już dzisiaj kup ozdobne koperty na wizytówki w Neopaku.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie