Koperty ozdobne - Zielone

Koperty ozdobne zielone to świetne produkty, które się sprawdzą wszędzie tam, gdzie potrzebne są wytrzymałe opakowania o świetnej estetyce. Zostają wykonywane z papieru o wysokiej gramaturze, który charakteryzuje się niezwykłą gładkością, która jeszcze bardziej poprawia wizualia koperty. Kolor zielony kojarzy się przede wszystkim ze spokojem i naturą, z tego powodu wiele firm zajmujących się dystrybucją produktów, bądź usług związanych z tymi dziedzinami decyduje się na identyfikowanie swojej marki z tym kolorem. Jeśli jesteś jedną z nich, to decyzja o korzystaniu z zielonych kopert ozdobnych w korespondencji to świetny pomysł, który na pewno się sprawdzi.

Zielone koperty ozdobne charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, dzięki precyzyjnemu procesowi technologicznemu. Zgrzewy są wytrzymałe, a sam papier trudny do przerwania. Bardzo dobrze zabezpieczą zabezpieczenia, czy Twoje listy. Mogą też z sukcesem przewozić drobne cienkie przedmioty. Innym typem opakowania są koperty ozdobne zielone metalizowane, które zostały wykonane z folii i pokryte metaliczną warstwą. Są ekstremalnie wytrzymałe i na pewno nie zawiodą Twoich wymagań, nawet jeśli są bardzo wysokie. Śmiało możesz w nich transportować nawet ciężkie przedmioty. Ich estetyka znacznie przewyższa tą tych papierowych, ale niestety musi się to odbijać na cenie.

Jeśli organizujesz imprezę okolicznościową, powinno Cię ucieszyć, że koperty są sprzedawane w opakowaniach o różnych ilościach sztuk, dzięki temu uda Ci się dobrać ich adekwatną ilość. Inną sprawą jest to, że zielona koperta ozdobne, zielonej kopercie ozdobnej nie równa. Różnią się pomiędzy sobą znacznie odcieniami. Od jasnego zielonego, do bardzo intensywnych pastelowych zieleni, przez ciemne zielenie przywodzące na myśl mchy w wilgotnym lesie. Na pewno uda Ci się znaleźć optymalny odcień dla Twoich potrzeb.

Neopak, koperty zielone ozdobne

Produkujemy opakowania od lat i od zawsze stawiamy na najwyższą jakość i szeroki wybór produktów. Z tego powodu również w przypadku zielonych kopert ozdobnych możesz liczyć na duży wybór. Oferujemy opakowania w rozmiarach takich jak:

 • C0
 • C1
 • C2
 • C3
 • C4
 • C5
 • C6
 • HK
 • DL

Dzięki temu na pewno znajdziesz kopertę optymalną dla Twoich potrzeb. Ponadto jako producent opakowań, możemy dla Ciebie przeprowadzić modyfikację naszych produktów: zmienić ich rozmiary, czy nadrukować na ich powierzchnie Twoje logotypy. Na pewno uda nam się spełnić Twoje wymagania. Ponadto zamawiając wiele sztuk, możesz liczyć na zniżkę, która również sam możesz z nami negocjować.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Rozmiar
Długość
Szerokość
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Ilość
szukaj
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie