Koperty ozdobne - Białe

Koperty białe ozdobne sprawdzają się na bardzo wiele różnych okazji, można w nich transportować dokumenty, zdjęcia i materiały reklamowe. Skutecznie sprawdzą się też w transporcie zaproszeń. Barwa biała na kopercie uchodzi za najbardziej klasyczną i tradycyjną w transporcie, przebiła popularnością nawet prostsze do uzyskania brązowe opakowania. Nie różnią się w zasadzie od siebie funkcjonalnością, są równie bezpieczne, równie tanie i równie odporne na uszkodzenia, jedynym parametrem, który się zmienia jest estetyka, łatwo jednak zdać sobie sprawę, jak bardzo kluczowe to jest.

Białe koperty ozdobne sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie dochodzi do transportu dokumentów. Opakowanie nie będzie wyróżniać się na pierwszy rzut oka, decydując się jednak na produkt oznaczony, jako ozdobny, albo premium przy bliższym kontakcie nasz Klient, albo osoba, którą zapraszamy zauważy znaczną różnicę w jakości. Papier będzie zdecydowanie gładszy i przyjemniejszy w dotyku. Będzie też grubszy, a sama barwa będzie bardziej wyrazista, mniej sztuczna. Może dochodzić do pewnych wariacji, od bardzo jasno białego, aż do bieli przywodzącej na myśl raczej światło księżyca. Dla każdego coś się znajdzie.

Kolor biały jest utożsamiany przede wszystkim z niewinnością i czystością, jednak w przypadku kopert białych ozdobnych możemy mówić o innym rodzaju identyfikacji znaczeniowej, chodzi raczej o elegancję, prostotę i klarowność zamiaru, choć gdy zaproszenie jest na Chrzciny lub komunię, standardowa symbolika nie musi być wcale błędna. W białych kopertach też często wręcza się zaproszenia na wesela. Śmiało możemy postawić tezę, że decydując się na białą ozdobną kopertę nie możemy popełnić błędu.

Białe koperty są wykonywane z papieru o wysokiej gramaturze, który z całą pewnością się nie uszkodzi w transporcie, albo podczas doręczania. Pokryty warstwą laminowaną staje się też umiarkowanie odporny na działanie wody. Białe koperty są dostępne w bardzo wielu rozmiarach, od najmniejszych na kartki A5, wizytówki i zaproszenia, do tych duży na dwie kartki A4, czy spore przedmioty, jeśli korzystamy z białej koperty ozdobnej 3D. Zawsze znajdziemy rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Neopak, koperty białe ozdobne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo wiele różnych rodzajów białych kopert ozdobnych, o różnych wymiarach, odcieniach bieli i typach zamknięcia, w praktyce wszystko zależy od Twoich potrzeb. Nasze produkty oferujemy w przystępnych cenach, które nie przyprawią Cię o ból głowy, a przy dużych zamówieniach możemy nawet negocjować cenę, tak, by Cię usatysfakcjonowała. Nie czekaj i już dzisiaj kup w Neopaku koperty białe ozdobne, na każdą okazję i dla każdej zawartości.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie