Koperty ozdobne - Szare

Koperty szare ozdobne to ciekawa grupa produktów, która może się wydawać mało wysublimowana. Nic bardziej mylnego. Kolor szary kojarzy się z nudą, próbą wtopienia się w otoczenie. Czy to jednak jedyne konotacje, jakie występują z tą barwą w naszej kulturze? Niezupełnie. Szary to barwa utożsamiana ze spokojem, z bezpieczeństwem, nie jest wyskokowa, jeśli więc chcesz zachować poważny charakter przekazywanych zaproszeń, czy wysyłanych listów, to kopert ozdobna szara będzie idealnym rozwiązaniem.

Ozdobne szare koperty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, którą dzielą z innymi kopertami. Jest uzyskana dzięki stosowaniu mocnego kleju, a także bardzo gładkiego i estetycznego papieru o zwiększonej gramaturze. Taka budowa opakowania pozwala na transportowanie sporej ilości papieru, nie martwiąc się o jego stan. Ponadto wytrzymałość koperty pozwoli nawet na wysyłanie cienkich przedmiotów w ich wnętrzu. Koperty szare ozdobne metalizowane jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo Twojej korespondencji. Są bardzo estetyczne, a oprócz tego skrajnie wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, ze szczególnym wyróżnieniem deszczu.

Koperty szare ozdobne rewelacyjnie sprawdzą się w firmach, które budują swój wizerunek dookoła tej barwy. Łatwo będą mogli dzięki temu budować skojarzenia z futuryzmem i minimalizmem, co w prosty sposób zwiększy jednolitość wizerunku Twojej firmy. W tego typu kopertach oprócz zaproszeń na eventy możesz umieszczać prezenty dla Twoich klientów, na przykład w postaci kodu rabatowego na następne zakupy w opakowaniu produktu, który kupili. Implementacji szarych kopert ozdobnych jest bardzo wiele, musisz je tylko znaleźć.

Barwa szara jest też bardzo łatwa do uzyskania w wyniku naturalnych procesów, bez dodatkowego barwienia z recyklingowanego papieru. Dzięki temu pewne produkty są bardzo ekologiczne i nie wpłyną dodatkowo na zwiększenie produkcji papieru, która jest bardzo kosztowna pod względem ilości zużytej do tego wody. Jeśli więc chcesz być eko, postawienie na ozdobne koperty szare będzie rewelacyjną decyzją.

Neopak, koperty ozdobne szare

W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych kopert szarych ozdobnych, które z całą pewnością nie miną się z waszymi oczekiwaniami. Każda z nich została wykonana z należytą dokładnością, a przesyłane w nich korespondencję będą bezpieczne. Nasze produkty są dostępne w wielu rozmiarach, czyli powinno Ci się udać, wybrać optymalny produkt. Jeśli masz dodatkowe potrzeby, skorzystanie z naszego komunikatora, albo infolinii będzie dobrą drogą.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta zapoznaj się z nią w całości i wybierz produkty, które się na pewno sprawdzą. Koperty szare ozdobne Neopak, najwyższa jakość, uczciwa cena, szeroki wybór.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie