Brązowe

Koperty brązowe ozdobne sprawdzą się w każdych warunkach, są wytrzymałe, tanie i bardzo ekologiczne, powstają w dużej mierze z recyklingowanych surowców, nadają się też same do recyklingu, a nawet wielokrotnego wykorzystywania. Kupując brązową kopertę ozdobną z całą pewnością pokażesz poważny stosunek Twojej firmy do spraw środowiska. Ponadto kolor brązowy na kopercie można uznać za bardzo estetyczny, choć raczej nie pasuje do przenoszenia w nich zaproszeń na imprezy, być może pomijając właśnie proekologiczne eventy.

Koperty ozdobne brązowe charakteryzują się niską ceną, z tego powodu zazwyczaj są sprzedawane w większych paczkach, po kilkanaście sztuk kopert. Każde opakowanie jest wykonywane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest bardzo przyjemny i gładki w dotyku. Z daleka nie będzie widoczna znaczna różnica w jakości, ale z bliska będzie od razu oczywiste, że postawiłeś na produkt z grupy ozdobne, czy też premium. Jeśli więc chcesz wysłać swojemu klientowi klarowną wiadomość, zależy nam na tym jak nas odbierasz, ale niemniej na środowisku, to postaw właśnie na ozdobne koperty brązowe.

Wysoka wytrzymałość opakowań pozwala wysyłać dokumenty nawet na bardzo duże dystanse, nie martwiąc się ich stanem, gdy dotrą już na miejsce docelowe, postaw właśnie na koperty brązowe ozdobne i się już nigdy niepotrzebnie nie martw. W takich opakowaniach można też oczywiście przechowywać różnego rodzaju przedmioty w domu, czy w biurze, tak aby zachować porządek, adekwatnie je oznaczając.

Kolor brązowy jest dość negatywnie nacechowany kulturowo, kojarzy się głównie z procesami gnilnymi, ziemią, brudem. Czyni go to bardzo skromnym kolorem, ale wraz z czasem został własnie utożsamiany zdecydowanie bardziej z ochroną środowiska, naturą i spokojem. Z tego powodu brązowe koperty ozdobne, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy tak wiele osób próbuje pokazać swój pozytywny stosunek do ochrony środowiska. Na pewno docenią to Twoim klienci i partnerzy, a może sam poczujesz się lepiej ze świadomością tego, że Twój produkt potencjalnie może być wykonany z recyklingowanego papieru.

Neopak, kopert ozdobne brązowe

Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto kupić koperty brązowe ozdobne to śpieszymy z odpowiedzią, u nas, w Neopaku. Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, w której znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Od małych kopert, do tych największych do transportu dużych przedmiotów. Nasze brązowe koperty ozdobne zostały wykonane starannie i z całą pewnością nie zawiodą Ciebie ani Twojej firmy. Nie zwlekaj z zamówieniem i już dzisiaj kup niezbędne produkty w Neopaku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj