Koperty ozdobne - Srebrne

Koperty srebrne ozdobne to opakowania, które bardzo szybko budzą wiele skojarzeń. Konotacje tej barwy w kulturze są naprawdę pokaźne. Kojarzy się nie tylko z bogactwem i z luksusem, ale także ze szlachetnością i użytecznością. Odpowiednio wykonane opakowania o tej barwie mogą budzić wiele pozytywnych emocji w osobach, którym zostaną wręczone. Ważne jest jednak to, żeby zostały wykonane w odpowiedni sposób i ktoś nie pomyślał, że wcale nie są srebrne, lecz szare. Uzyskanie odpowiedniego efektu na papierowym opakowaniu jest trudne, z tego powodu bardzo popularne są koperty srebrne ozdobne metalizowane, które oprócz świetnej estetyki oferują znacznie zwiększony poziom wytrzymałości.

W przypadku kopert papierowych często niezbędne są takie działania, jak pokrywanie kopert kilkoma odcieniami szarości w różnych warstwach, tak, aby uzyskać efekt srebrności. To możliwe i doświadczeni producenci opanowali tę metodę do perfekcji. Warto też dodać, że człon “ozdobne” nie sprawia, że opakowania stają się mniej wytrzymałe. Lepsza estetyka to tylko kwestia wizualna, cała reszta pozostaje taka sama. Z tego powodu bez obaw możesz prowadzić korespondencję za pośrednictwem kopert ozdobnych srebrnych. Dobrze zgrzane koperty przyjmą w siebie też cienkie przedmioty, możesz więc bez obaw w nich wysłać na przykład pamiątkowe monety.

Koperty ozdobne srebrne świetnie się też nadają do transportowania zaproszeń. Ich wyjątkowo prestiżowa estetyka sugeruje, że przede wszystkim warto w nich rozdawać zaproszenia na takie uroczystości, jak sylwester, andrzejki, czy karnawał. Ciekawym pomysłem jest też wręczenie zaproszeń na srebrną rocznicę ślubu właśnie w takiej kopercie. W zasadzie to również zaproszenia na inne okazje mogą zostać umieszczone w kopertach srebrnych ozdobnych, jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Kolejną zachętą do skorzystania z takich kopert, jest to, że są sprzedawane w paczkach o różnych ilościach, dzięki czemu nie musisz zamawiać konkretnej ilości.

Neopak, koperty srebrne ozdobne

W Neopaku znajdziesz wiele rodzajów srebrnych kopert ozdobnych. Dostępne są rożne formaty, od kwadratowych, przez podłużne i na wizytówki. Wiele wymiarów sprawi, że będzie możliwe wybranie optymalnego opakowania dla Twoich potrzeb. Ponadto w przypadku większych zamówień możemy obniżyć cenę. Jako producent kopert możemy je dla Ciebie zmodyfikować, tak aby w pełni spełniały Twoje potrzeby. Możemy je zadrukować logotypami Twojej firmy, czy zmodyfikować ich rozmiar.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu kopert srebrnych ozdobnych metalizowanych, które świetnie się sprawdzą w każdym zadaniu, które dla nich wymyślisz.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Rozmiar
  Długość
  Szerokość
  Zastosowanie
  Rodzaj koperty
  Zamknięcie
  Rodzaj papieru
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj