Koperty ozdobne - Srebrne

Koperty srebrne ozdobne to opakowania, które bardzo szybko budzą wiele skojarzeń. Konotacje tej barwy w kulturze są naprawdę pokaźne. Kojarzy się nie tylko z bogactwem i z luksusem, ale także ze szlachetnością i użytecznością.

Odpowiednio wykonane opakowania o tej barwie mogą budzić wiele pozytywnych emocji w osobach, którym zostaną wręczone. Ważne jest jednak to, żeby zostały wykonane w odpowiedni sposób i ktoś nie pomyślał, że wcale nie są srebrne, lecz szare. Uzyskanie odpowiedniego efektu na papierowym opakowaniu jest trudne, z tego powodu bardzo popularne są koperty srebrne ozdobne metalizowane, które oprócz świetnej estetyki oferują znacznie zwiększony poziom wytrzymałości.
 

Koperty ozdobne w kolorze srebrnym

 

W przypadku kopert papierowych często niezbędne są takie działania, jak pokrywanie kopert kilkoma odcieniami szarości w różnych warstwach, tak, aby uzyskać efekt srebrności. To możliwe i doświadczeni producenci opanowali tę metodę do perfekcji. Warto też dodać, że człon “ozdobne” nie sprawia, że opakowania stają się mniej wytrzymałe. Lepsza estetyka to tylko kwestia wizualna, cała reszta pozostaje taka sama. Z tego powodu bez obaw możesz prowadzić korespondencję za pośrednictwem kopert ozdobnych srebrnych. Dobrze zgrzane koperty przyjmą w siebie też cienkie przedmioty, możesz więc bez obaw w nich wysłać na przykład pamiątkowe monety.

Koperty ozdobne srebrne świetnie się też nadają do transportowania zaproszeń. Ich wyjątkowo prestiżowa estetyka sugeruje, że przede wszystkim warto w nich rozdawać zaproszenia na takie uroczystości, jak sylwester, andrzejki, czy karnawał. Ciekawym pomysłem jest też wręczenie zaproszeń na srebrną rocznicę ślubu właśnie w takiej kopercie. W zasadzie to również zaproszenia na inne okazje mogą zostać umieszczone w kopertach srebrnych ozdobnych, jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Kolejną zachętą do skorzystania z takich kopert, jest to, że są sprzedawane w paczkach o różnych ilościach, dzięki czemu nie musisz zamawiać konkretnej ilości.

Neopak, koperty srebrne ozdobne

 

W Neopaku znajdziesz wiele rodzajów srebrnych kopert ozdobnych. Dostępne są rożne formaty, od kwadratowych, przez podłużne i na wizytówki. Wiele wymiarów sprawi, że będzie możliwe wybranie optymalnego opakowania dla Twoich potrzeb. Ponadto w przypadku większych zamówień możemy obniżyć cenę. Jako producent kopert możemy je dla Ciebie zmodyfikować, tak aby w pełni spełniały Twoje potrzeby. Możemy je zadrukować logotypami Twojej firmy, czy zmodyfikować ich rozmiar.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu kopert srebrnych ozdobnych metalizowanych, które świetnie się sprawdzą w każdym zadaniu, które dla nich wymyślisz.

Srebrne koperty ozdobne


Papierowe koperty już dawno przestały służyć jedynie do pakowania listów. Dziś na rynku istnieje wiele odmian kopert, a wszystkie z nich mamy w Neopaku. Do najbardziej eleganckich rodzajów opakowań tego typu należą koperty ozdobne. Są dostępne w wielu kolorach, między innymi jako srebrne koperty ozdobne.

Co charakteryzuje koperty ozdobne - srebrne? Przede wszystkim cechą wyróżniającą je spośród wielu innych rodzajów kopert jest rzucający się w oczy, połyskujący kolor. Srebrne koperty ozdobne bez wątpienia są jednymi z najbardziej zwracających na siebie uwagę. Kolor ten jest przy tym bardzo uniwersalny. Można więc wykorzystać je jako opakowanie dla listów, pakując do nich wysyłane towary, czy uznać kopertę jako opakowanie dla prezentu.
 

Uniwersalne, estetyczne i ekologiczne koperty ozdobne


Do największych zalet kopert ozdobnych w kolorze srebrnym należy ich uniwersalność. Mogą Państwo wykorzystać je na wiele sposobów. Produkowane z wykorzystaniem makulatury koperty są też bardzo ekologiczne. Zdecydowanie głównym atutem ozdobnych kopert srebrnych jest jednak ich nietuzinkowy wygląd.

Eleganckie koperty ozdobne w srebrnym kolorze pozwalają umieścić wewnątrz zaproszenie, życzenia urodzinowe, czy drobny prezent - na przykład w formie bonu, kuponu, karty podarunkowej. Wśród wielu rodzajów srebrnych kopert ozdobnych, które znajdą Państwo w Neopaku, znajdują się też koperty bąbelkowe metalizowane. Należą do najbardziej wytrzymałych, sztywnych kopert.
 

Metalizowane koperty bąbelkowe srebrne


Czy istnieją srebrne ozdobne koperty, które zapewniają dobrą ochronę zapakowanym w nie produktom? Oczywiście! Produktem łączącym te cechy są metalizowane koperty bąbelkowe. To połączenie parametrów, którego większość osób się nie spodziewa. Koperta bąbelkowa, która zapewnia dobrą ochronę swojej zawartości, jest tu dodatkowo wzmocniona warstwą metalowej folii na zewnętrznej stronie. Takie wykończenie daje kilka plusów:
 • duża sztywność
 • wysoka wytrzymałość
 • świetny wygląd
 • efekt połyskującej powierzchni

Metalizowane koperty bąbelkowe są zdecydowanie najlepszym wyborem wśród kopert, jeśli chodzi o połączenie eleganckiego, nietuzinkowego wyglądu i dużej wytrzymałości. Doskonale chronią swoją zawartość, mogą więc posłużyć jako opakowanie dla delikatnych, a nawet kosztownych rzeczy.

srebrne koperty ozdobne

Dobrym przykładem są płyty CD i DVD, które doskonale pasują do metalizowanych kopert w formacie K4 (170 x 170 mm). Pakując płytę kompaktową do takiej koperty nie trzeba się obawiać o jej zniszczenie. Warto więc w ten sposób pakować płyty zawierające cenne dane, na przykład dokumenty firmowe, nagrania studyjne, itp.

Srebrne koperty ozdobne w wersji metalizowanej wyglądają tak, jakby były stworzone z prawdziwego metalu - na przykład blachy. Nadaje im to niesamowitego wyglądu!
 

Papierowe koperty ozdobne - srebrne


Pakując list i wysyłając go pocztą warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Z tego względu dobrym wyborem są koperty ozdobne. Srebrne koperty ozdobne, podobnie zresztą do kopert w innych kolorach, są produkowane z grubszego papieru. W porównaniu do zwykłych kopert z papieru (najczęściej białych)  koperty ozdobne są sztywniejsze i zapewniają swojej zawartości lepszą ochronę. Za takim wykonaniem idzie też bardziej estetyczny wygląd. Koperty ozdobne wyglądają bardzo elegancko, co jeszcze bardziej podkreśla srebrny kolor. W takim opakowaniu warto wysłać wyjątkowy list, czy wręczyć w ten sposób zaproszenie.

Srebrne koperty ozdobne nadają się doskonale jako opakowanie na:
 • zaproszenia ślubne
 • koperty na kartki urodzinowe
 • opakowanie prezentu
 • koperta ozdobna na list
 • do przechowywania wartościowych rzeczy (kart, pieniędzy)
 • i wiele innych zastosowań

Dostępność ozdobnych kopert - srebrnych w wielu formatach pozwala bez trudu dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.
 

Właściwości ozdobnych kopert w srebrnym kolorze


Bez dwóch zdań srebrne koperty ozdobne są dobrym sposobem na wyróżnienie korespondencji spośród wielu standardowych listów pakowanych w białe, szare lub brązowe koperty i opakowania z kartonu. Srebrne koperty są dostępne zarówno jako opakowania wykonane z papieru, jak i w formie kopert bąbelkowych, także metalizowanych. Te ostatnie są naprawdę solidne. Przy tych wszystkich zaletach warto podkreślić też niski koszt zakupu, który sprawia, że używanie kopert ozdobnych w srebrnym kolorze jest naprawdę ekonomiczne.

Największe zalety:
 • duża wytrzymałość i sztywność kopert ozdobnych
 • estetyczny wygląd
 • kolor, który zwraca na siebie uwagę
 • nieduży koszt zakupu
 • proste pakowanie z wykorzystaniem paska samoprzylepnego
 • uniwersalne - mają wiele zastosowań
 

Rodzaje kopert ozdobnych - srebrnych


W Neopaku mogą Państwo wybrać jedną z wielu kopert ozdobnych w srebrnym kolorze. Mamy między innymi:
 • srebrna koperta bąbelkowa 165 x 165 mm (na CD)
 • koperta bąbelkowa C13 srebrna 150 x 215 mm
 • srebrna koperta metaliczna 180 x 250 mm
 • koperta 220 x 265 mm w kolorze srebrnym
 • koperty bąbelkowe 230 x 324 mm srebrne
 • srebrne koperty H18 270 x 360 mm
 • koperty bąbelkowe metaliczne 320 x 450 mm

Wszystkie rodzaje kopert ozdobnych w srebrnym kolorze znajdą Państwo w Neopaku.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie