Koperty kartonowe kolorowe 3D

Koperty ozdobne 3D ze sztywnej tektury o gramaturze od 220 do 350 g/m², rozszerzane na dole, zamykane elegancką klapką z paskiem samoprzylepnym. Koperty mają zastosowanie uniwersalne, a główną ich zaletą jest elegancja. Nadają się więc idealnie jako opakowania ozdobne i prezentowe.

Mogą być używane do zabezpieczania niedużych przedmiotów, tj. małe ubrania, broszury, katalogi, książki, biżuteria, raporty finansowe. Koperty kolorowe 3D są trwałe i odporne na wilgoć. Posiadają klapkę na krótszym boku, którą można łatwo zamknąć samoprzylepnym paskiem Zip Stick, znajdującym się po jej wewnętrznej stronie.

Koperty ozdobne 3D są dostępne w 5 rozmiarach, każdy w 5 kolorach. Pakowane w kompletach po 10 sztuk. W ten sposób stworzysz sobie zapas opakowań na wiele uroczystości i na wiele wysyłek. Ten rodzaj paczek jest dostępny w licznych kolorach, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej estetyki. Dzięki swojej formie 3D zmieścisz do nich dziesiątki zróżnicowanych prezentów, albo wysłek. Być może celujesz w klientelę, która doceni eleganckie koperty ozdobne 3D, wtedy inwestycja w tego rodzaju opakowania będzie odpowiednią decyzją. Ponadto wiele z opakowań zostało wyposażone w zamknięcie HK, które pozwala na niemalże natychmiastowe zamknięcie opakowania.

Jeśli potrzebujesz wytrzymałego opakowania to koperty kolorowe 3D zdecydowanie są opcją odpowiednią dla Ciebie. Są wykonywane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest bardzo odporny na przerwanie, ponadto część z produktów zostaje pokrytą laminowaną warstwą, która pozwala na osiągnięcie odpowiedniego poziomu wodoodporności. Wysyłając w kopercie ozdobnej 3D nie musisz się martwić o stan swojej przesyłki w chwili dojścia na miejsce docelowe, z całą pewnością będzie dalej w stanie oryginalnym. Możesz też wzmocnić opakowanie wypychając je folią bąbelkową, wtedy nie będzie to już tylko ładne opakowanie, ale też ekstremalnie bezpieczne opakowanie.

Neopak, koperty kartonowe ozdobne kolorowe 3D

W Neopaku znajdziesz wiele kopert kartonowych ozdobnych kolorowych 3D, które pozwolą Ci na bezpieczne i niezmiernie estetyczne wysyłki. Postaw na to rozwiązanie i na zawsze zapomnij o uszkodzonych w transporcie opakowaniach. Z ich pomocą możesz też wręczać prezenty w niezwykle elegancki sposób. Zaufaj naszym produktom i zmień sposób pakowania w firmie lub domu na zawsze. Chcesz pomocy w wyborze koperty ozdobnej kolorowej 3D? Możesz użyć wbudowanego w stronę komunikatora, albo infolinii, jeden z naszych konsultantów Ci z chęcią pomoże. Nie zwlekaj i zamów niezbędne opakowania już dzisiaj.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj koperty
szukaj
 • Jakie zalety i wady mają koperty kartonowe, kolorowe 3D?
  Koperty kartonowe to przede wszystkim idealne rozwiązanie do wysłania produktów o większych gabarytach z jednoczesnym zachowaniem elegancji i wizualnego aspektu. Koperty kartonowe kolorowe 3D to również bezpieczeństwo wysyłanych towarów. Nazwa 3D wzięła się od możliwości, jakie daje nam taka koperta, a więc odpowiedniego jej dopasowania do wysyłanego produktu.

  Zalety koperty kartonowej 3D:
  • Samoprzylepny pasek ułatwiający pakowanie.
  • Wytrzymałość na wilgoć, pakowność, elegancja i szyk.
  • Wysoka gramatura sprawia, że opakowania są naprawdę godne polecenia.
  Wady koperty kartonowej 3D:
  • Niestandardowe wymiary mogą zwiększać koszty wysyłki
  • Droższe od zwykłych kopert lub kartonów wysyłkowych.
  Koperty kartonowe, kolorowe 3D możemy kupić na stronie https://neopak.pl/koperty/koperty-ozdobne/kartonowe-kolorowe-3d.
 • Czy kolorowa koperta kartonowa 3D sprawdzi się jako opakowanie na prezent?
  Koperta kartonowa 3D kolorowa zdecydowanie sprawdzi się jako opakowanie na prezent. Jest dostępna w wielu kolor, a każda z kopert wygląda elegancko i gustownie. Oprócz walorów estetycznych ten rodzaj kopert ma wiele właściwości ochronnych. Są wytrzymałe i trwałe, odporne na wilgoć, odporne na przerwania. Większość z nich ma mocny pasek klejący, który pozwala na trwałe i szczelne zamknięcie. Często sprzedawane są w pakietach po 10 sztuk, a  koszt ich zakupu nie jest duży.

  Dobrej jakości kartonowe koperty 3D kolorowe w bardzo korzystnych cenach można kupić na stronie neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie