Koperty ozdobne - Rozmiar CD

Koperty CD ozdobne to świetny sposób na przechowywanie tych klasycznych nośników cyfrowych. Znajdą zastosowanie w każdym domu i w każdym biurze, a przy okazji pozwolą Ci na poprawę estetyki przechowywania tych przedmiotów, albo ich bezpieczny transport. Wszystko zależy od tego, jaką ozdobną kopertę CD wybierzemy. Niektóre z nich zdecydowanie lepiej będą pełnić funkcję ochronną, ale jeśli na niej nam nie zależy to wtedy dostępne są bardzo tanie i bardzo estetyczne koperty CD papierowe. Nie znaczy to, że są same w sobie kiepsko wykonane, ale nie gwarantują ochrony przed niczym więcej niż rysami, jeśli jednak tylko tego wymagasz, to jest to jak najbardziej racjonalne opakowanie.

Koperty CD ozdobne papierowe najczęściej nie posiadają wbudowanego zamknięcia typu HK, lub SK, najłatwiej je zamknąć przy pomocy kleju, ale jest to zrozumiałe i trafne rozwiązanie sytuacji, w końcu najczęściej koperty CD używamy wielokrotnie, ponownie chowając płytę. Świetnie się sprawdzą w firmach, jeśli chcemy wszelkiego rodzaju dane podawać w czymś, co wygląda ładniej niż zwyczajne białe koperty. Ponadto ozdobne koperty CD w różnych kolorach mogą posłużyć do stworzenia swojego rodzaju legendy, np. W zielonych chowamy tylko i wyłącznie płyty zawierające oprogramowanie, a w czerwonych zdjęcia itp.

Innym typem ozdobnych kopert CD są produkty, które zostały pokryte metaliczną warstwą i zostały wykonane z wytrzymałej folii polietylenowej. Takie opakowania oprócz dużej odporności na rozerwanie, czy przebicie mają też właściwości amortyzujące, co minimalizuje ryzyko złamania płyty w transporcie. Można też śmiało powiedzieć, że metaliczne wykończenie również ma swoją wyjątkową estetykę, której nie da się osiągnąć na kartce papieru. Jeśli więc musisz przesłać nośnik danych pocztą, bądź kurierem, skorzystanie z metalizowanych kopert CD będzie świetnym wyborem.

Neopak, koperty CD ozdobne

Ozdobne koperty CD z naszej oferty spełnią Twoje wszystkie oczekiwania, jakie możesz żywić względem tego prostego opakowania. Dzięki niemu przechowywanie nośników danych będzie banalnie proste i wygodne. To idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na takich estetycznych szczegółach. Przyrządza się nie tylko, kiedy sam nagrywasz płyty, przechowując na nich na przykład muzykę do swojego samochodu, ale też wtedy, gdy zgubisz oryginalne opakowanie jakiegoś nośnika. Warto postawić na koperty CD ozdobne w Neopaku, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, a przy zakupie wielu produktów możesz z nami negocjować cenę. Nie czekaj i kup potrzebne opakowanie już dzisiaj!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie