Koperty ozdobne - Ecru

Koperty ozdobne ecru to bardzo ciekawa grupa produktów, za ich pośrednictwem możesz transportować dokumenty, drobne produkty, listy, kable, czy materiały reklamowe. Nie róznią się zasadniczo od nieozdobnych kopert, pomijając jeden parametr, który jest kluczowy w wysyłkach. Estetyką, koperty ozdobne ecru nie są tylko bardzo ładne, są też wytrzymałe, lekkie i uczciwie wycenione. Sprawdzą się w każdych warunkach, warto się więc na nie zdecydować.

Ecru to bardzo interesujący kolor, sama nazwa pochodzi z francuskiego. Początkowo odnosiła się do barwy surowych tkanin, którą można określić bielą złamaną z żółtym. Pochodną jest współczesne ecru, które nie rzuca się przesadnie w oczy, ale można śmiało uznać je za barwę uniwersalną. Możesz w niej dostarczyć dokumenty, zaproszenia na wesele, albo przechowywać w niej drobnostki w domu, lub biurze.

Koperty ozdobne ecru nigdy nie będą nieodpowiednie, możesz ich śmiało używać zamiennie z białymi. Dlaczego warto postawić na wariant ozdobny lub premium? Papier jest zdecydowanie wyższej jakości, co czuć w dotyku, jest gładki i równy. Wysoka gramatura papieru daje wysoki poziom wytrzymałości, dzięki czemu każda Twoja przesyłka dojdzie na miejsce nieuszkodzona. Papier jest odporny na targanie, a koperty, które dodatkowo zostały wyposażone we wbudowane zamknięcia typu HK, albo SK dodatkowo chronią przed nieautoryzowanym otwarciem. Każde otwarcie jest równoznaczne z poważnym uszkodzeniem struktury koperty, więc na pewno zostanie wykryte.

W kopercie ozdobnej ecru możesz dostarczyć zaproszenie na różnego rodzaju uroczystości, ślub, wesele, czy komunię. Możesz też w niej dostarczyć kartkę z życzeniami, albo prezent w postaci pieniędzy, czy też bonu. Każdy na pewno doceni Twoje profesjonalne podejście do pakowania. W firmach, które chcą budować swój wizerunek też można wykorzystać barwę ozdobnych kopert ecru, prezentując swoją firmę z najlepszej wyrafinowanej strony.

Neopak, koperty ozdobne ecru

W naszej ofercie znajdziesz wiele kopert ozdobnych ecru, o rozmiarach począwszy od takich na wizytówki, aż do dużych koper C3 i kopert ozdobnych 3D, każde z nich zapewnią Ci bardzo wygodne i proste pakowanie w uczciwej cenie. Udostępniamy koperty, wyposażone w automatyczne zamknięcie, jak i takie klasyczne, które trzeba zakleić. Nie czekaj z zamówieniem i już dzisiaj postaw na sprawdzone opakowania najwyższej jakości. Kup koperty ozdobne ecru w Neopaku i uczyń każde pakowanie przyjemniejszym. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skorzystaj z naszej infolinii, doradzimy Ci, które rozwiązanie wybrać.

Koperty ozdobne w kolorze ecruOzdobne koperty są bardzo chętnie wykorzystywane w wielu celach. Można w nich wysyłać tradycyjną korespondencję pocztową lub potraktować kopertę jako opakowanie na zaproszenie. Niezależnie od okazji, zaproszenie zapakowane w elegancką kopertę wygląda dobrze i jest chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Ozdobne koperty dobrze sprawdzają się także wtedy, kiedy potrzebujemy zapakować niewielki prezent - voucher, bon lub niewielki przedmiot, najlepiej płaski. Koperty ozdobne ecru cechuje ich stonowana kolorystyka, która jest chętnie wybierana przez wielu nabywców. 

Jedną z podstawowych zalet kopert w kolorze ecru jest ich skromny, a zarazem dość elegancki wygląd. W Neopaku znajdą Państwo szeroki wybór kopert ozdobnych ecru w różnych formatach.

 

Koperty na zaproszenia - weselne ozdobne koperty ecruJednym z typowych zastosowań dla ozdobnych kopert ecru jest umieszczenie w nich zaproszeń na ślub lub wesele. Ich kolor wpisuje się w kolorystykę wykorzystywaną często podczas tworzenia ślubnych dekoracji. Wykonane z grubego papieru koperty weselne są sztywne i dają pewną ochronę zaproszeniu lub kartce umieszczonej wewnątrz. To ważne, szczególnie gdy zaproszenie posiada dodatkowe, delikatne zdobienia.

Ozdobną kopertę ecru na zaproszenie ślubne można podpisać ręcznie lub nanieść na niej nadruk. Można także dodatkowo ozdobić ją, na przykład przewiązując ozdobną wstążeczką lub tasiemką.

 

Ozdobne koperty ecru - jaki mają kolor?Ecru jest kolorem, który ciężko opisać słowami. Nazwa tej barwy pochodzi z języka francuskiego, gdzie można ją przetłumaczyć jako “surowy” lub “niebielony”. Sto lat temu kolor ecru był tożsamy z beżem, z czasem ich definicje nieco się jednak zmieniły. Dziś barwa ecru znajduje się pomiędzy beżem i kolorem kremowym (ecru jest kolorem jaśniejszym), a białym i kością słoniową (kolor ecru jest nieco ciemniejszy). Kolor ecru można natomiast zdecydowanie opisać jako ciepły, przyjemny w odbiorze. Dobrze współgra z wieloma innymi barwami, przez co łatwo dobrać dodatki do ozdobnej koperty ecru.

Koperty w kolorze ecru z pewnością są stonowane. Z tego powodu charakteryzują osobę, która wybrała ten kolor, jako ciepłą, troskliwą. Ciekawym pomysłem jest połączenie koloru ecru z oliwkową lub butelkową zielenią. Takie zestawienie kolorystyczne ma charakter vintage, który jest praktycznie zawsze modny i pasuje do wielu okazji. Ozdobną kopertę ecru można więc związać wstążką w jednym z tych kolorów.

 

Rodzaje ozdobnych kopert ecruKoperty ozdobne w kolorze ecru występują w wielu formatach. W sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo zarówno koperty ecru na listy, koperty na zaproszenia i inne. Koperty ozdobne ecru posiadają wbudowane zamknięcie - pasek klejący umożliwiający zaklejenie koperty bez używania dodatkowych artykułów (kleju lub nożyczek i taśmy klejącej). To istotny dodatek, bowiem pozwala na szybkie przygotowanie listu lub upominku, nawet w nagłych sytuacjach.

Ozdobne koperty w kolorze ecru występują między innymi w takich formatach i rodzajach:
 • koperta ozdobna w formacie B6;
 • kwadratowa koperta ozdobna ecru (format K4);
 • ekskluzywne koperty DL;
 • koperty weselne C6 (z teksturą);
 • koperty korespondencyjne DL;
 • koperty ślubne ecru;
 • koperty na zaproszenia ecru;
 • koperty ecru teksturowane;
 • dekoracyjne koperty C4 w kolorze ecru;
 • i wiele innych.
Kolor ecru jest dość popularny w świecie kopert, można więc bez problemu wybrać odpowiedni format do planowanego zastosowania.

 

Ozdobne koperty ecru w formacie DLKoperty DL stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Pozwalają na wysyłkę dowolnych treści - zawiadomień urzędowych, korespondencji służbowej, zwykłych listów, a także zaproszeń. W tym ostatnim zastosowaniu warto wykorzystać ozdobne koperty DL, które mogą mieć kolor ecru.

Czym jest format DL? To jedna trzecia najpopularniejszego formatu papieru - A4.  Ich rozmiar to 220 x 110 milimetrów. W formacie DL można spotkać wiele kartek okolicznościowych i świątecznych, a także spory wybór szablonów zaproszeń. Ozdobne koperty DL w kolorze ecru mają gramaturę 120g/m2, przez co są sztywne i wytrzymałe. Koperty DL nadają się również do wręczania prezentów (lub premii) w formie pieniężnej - mają do tego odpowiedni rozmiar.

 

Największe zalety ozdobnych kopert ecruKoperty ozdobne są bardzo często wykorzystywane podczas wysyłania kartek okolicznościowych, wręczania prezentów lub zaproszeń. Można zapakować do nich także zwykły list i wysłać go pocztą do odbiorcy. Koperty w kolorze ecru wyróżniają się swoją nienachalną elegancją i uniwersalnością.

Do największych zalet kopert ozdobnych ecru należą:
 • elegancki wygląd;
 • możliwość wyboru spośród wielu formatów;
 • wytrzymałość, dzięki budowie z grubego papieru;
 • pasek klejący do szybkiego zaklejenia koperty;
 • niski koszt zakupu.
 

Gdzie kupić koperty ozdobne ecru?Sklep internetowy Neopak posiada szeroki wybór kopert ozdobnych ecru. Znajdą tu Państwo koperty w różnych formatach i kolorach, dostępne w ekonomicznych pakietach (najczęściej po 50 sztuk), co zapewnia niską cenę jednostkową koperty. W sklepie mogą Państwo znaleźć także inne artykuły przydatne podczas przygotowywania wysyłek listów i paczek.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie