Ecru

Koperty ozdobne ecru to bardzo ciekawa grupa produktów, za ich pośrednictwem możesz transportować dokumenty, drobne produkty, listy, kable, czy materiały reklamowe. Nie róznią się zasadniczo od nieozdobnych kopert, pomijając jeden parametr, który jest kluczowy w wysyłkach. Estetyką, koperty ozdobne ecru nie są tylko bardzo ładne, są też wytrzymałe, lekkie i uczciwie wycenione. Sprawdzą się w każdych warunkach, warto się więc na nie zdecydować.

Ecru to bardzo interesujący kolor, sama nazwa pochodzi z francuskiego. Początkowo odnosiła się do barwy surowych tkanin, którą można określić bielą złamaną z żółtym. Pochodną jest współczesne ecru, które nie rzuca się przesadnie w oczy, ale można śmiało uznać je za barwę uniwersalną. Możesz w niej dostarczyć dokumenty, zaproszenia na wesele, albo przechowywać w niej drobnostki w domu, lub biurze.

Koperty ozdobne ecru nigdy nie będą nieodpowiednie, możesz ich śmiało używać zamiennie z białymi. Dlaczego warto postawić na wariant ozdobny lub premium? Papier jest zdecydowanie wyższej jakości, co czuć w dotyku, jest gładki i równy. Wysoka gramatura papieru daje wysoki poziom wytrzymałości, dzięki czemu każda Twoja przesyłka dojdzie na miejsce nieuszkodzona. Papier jest odporny na targanie, a koperty, które dodatkowo zostały wyposażone we wbudowane zamknięcia typu HK, albo SK dodatkowo chronią przed nieautoryzowanym otwarciem. Każde otwarcie jest równoznaczne z poważnym uszkodzeniem struktury koperty, więc na pewno zostanie wykryte.

W kopercie ozdobnej ecru możesz dostarczyć zaproszenie na różnego rodzaju uroczystości, ślub, wesele, czy komunię. Możesz też w niej dostarczyć kartkę z życzeniami, albo prezent w postaci pieniędzy, czy też bonu. Każdy na pewno doceni Twoje profesjonalne podejście do pakowania. W firmach, które chcą budować swój wizerunek też można wykorzystać barwę ozdobnych kopert ecru, prezentując swoją firmę z najlepszej wyrafinowanej strony.

Neopak, koperty ozdobne ecru

W naszej ofercie znajdziesz wiele kopert ozdobnych ecru, o rozmiarach począwszy od takich na wizytówki, aż do dużych koper C3 i kopert ozdobnych 3D, każde z nich zapewnią Ci bardzo wygodne i proste pakowanie w uczciwej cenie. Udostępniamy koperty, wyposażone w automatyczne zamknięcie, jak i takie klasyczne, które trzeba zakleić. Nie czekaj z zamówieniem i już dzisiaj postaw na sprawdzone opakowania najwyższej jakości. Kup koperty ozdobne ecru w Neopaku i uczyń każde pakowanie przyjemniejszym. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skorzystaj z naszej infolinii, doradzimy Ci, które rozwiązanie wybrać.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj