Koperty ozdobne - Żółte

Koperty żółte ozdobne to ciekawe opakowania, które świetnie się sprawdzą do prowadzenia korespondencji, czy przekazywania zaproszeń. Barwa żółta kojarzy się z ciepłem, naturą i kwiatami. To bardzo luźno powiązane ze sobą rzeczy, z tego powodu jest to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów opakowania. Mogą śmiało go stosować firmy, prowadzące identyfikacje marki z barwą żółtą, do przekazywania zaproszeń na eventy, czy dodając w nich kody rabatowe dla klientów do ich zamówień. Z powodzeniem skorzystają z nich osoby prywatne, które chcą w nich przekazywać zaproszenia na wszelakie uroczystości, albo segregować w nich przedmioty.

Obecność słowa „ozdobny” w nazwie nie powinna być demotywująca, jeśli liczysz na dużą wytrzymałość. Jedyne, czym różnią się takie opakowania od zwykłych tradycyjnych, to zastosowanie papieru o wyższej gramaturze, dzięki czemu koperta jest bardziej przyjemna w dotyku i gładsza. Oprócz tego koperty żółte ozdobne zachowują wszystkie przymioty tradycyjnych kopert, takie jak wysoka wytrzymałość, odporność na przerwania i niską masę. Zachowują też kluczową cechę dla opakowań wysyłkowych, czyli niską cenę. Świetnie też się sprawdzą, jeśli chcesz w nich wysyłać coś więcej niż listy, czy materiały marketingowe. Z całą pewnością sobie poradzą z lekkimi przedmiotami. Innym typem są koperty ozdobne żółte metalizowane, które są jeszcze bardziej wytrzymałe i jeszcze ładniejsze, są też jednak adekwatnie droższe. Są w pełni wodoodporne, jeśli więc bardzo martwisz się o zawartość, to mogą być dobrą decyzją.

Koperty żółte ozdobne świetnie się sprawdzą w przekazywaniu zaproszeń na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Żółty, szczególnie jasny nie insynuuje żadnej konkretnej uroczystości, jeśli więc uważasz tę barwę za stosowną do okazji, to z całą pewnością masz rację. Idealnie się nadadzą szczególnie podczas imprez odbywających się na wiosnę i latem, budząc pozytywne skojarzenia z życiem i naturą. Nie powstrzymuj się i kup właśnie takie opakowania.

Neopak, koperty żółte ozdobne

Żółte koperty ozdobne w Neopaku to pokaźna grupa produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są liczne rozmiary i wymiary kopert. Na pewno znajdziesz produkt, który odpowiada Twoim potrzebom. Udostępniamy też wiele odcieni żółtego, aby można było dostosować optymalnie kopertę do okoliczności, w których będzie użyta.

Jeśli chcesz dokonać modyfikacji na kopercie, nadrukować loga, albo zmienić rozmiar, czy negocjować cenę, skorzystaj z komunikatora wbudowanego w stronę internetową, albo naszej infolinii.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie