Koperty ozdobne - Pomarańczowe

Koperty ozdobne pomarańczowe to wyrafinowane opakowania, które niekoniecznie przychodzą do głowy jako pierwsze, kiedy myślimy o przekazywaniu zaproszeń, materiałów marketingowych, czy prezentów. Zdecydowanie częściej stawiamy na standardowe białe koperty, które przyjęły się jako te najbardziej uniwersalne. Pomarańczowa koperta ozdobna rzuca się w oczy, ma w sobie bardzo dużo ekstrawagancji, jeśli więc zależy Ci na takim efekcie, może być to najlepsza decyzja. Innym wariantem, w którym pomarańczowe opakowanie jest adekwatne jest oczywiście wariant, w którym wizerunek Twojej firmy jest zbudowany na barwie pomarańczowej.

Warto też zaznaczyć, że choć koperty ozdobne raczej kojarzą się z nikłą wytrzymałością, nie jest w ich przypadku to prawda. Są bardzo wytrzymałe, podobnie jak inne rodzaje kopert. Można w nich śmiało transportować wszelkiego rodzaju papierowe przedmioty, nie powinny się uszkodzić. Ponadto są bardzo lekkie i tanie, co z całą pewnością docenią szczególnie firmy, choć odrobina oszczędności na kopertach też zostanie doceniona przez organizujących wesela. Wszystko na pewno będzie na swoim miejscu. Koperty ozdobne pomarańczowe na pewno poradzą w sobie transporcie i ich zawartość dotrze na miejsce nieuszkodzona.

Koperty ozdobne pomarańczowe oprócz tradycyjnych papierowych wariantów dostępne są też w formie metalizowanej, która charakteryzuje się zdecydowanie wyższą wytrzymałością, a także unikatowa stylistyka, która wynika z wysokiego połysku tego rodzaju opakowania, stanowiącego połączenie folii i cienkiej warstwy metalu. W efekcie są bardzo odporne na rozerwanie, a grubsza ścianka koperty amortyzuje jeszcze lepiej niż w przypadku tradycyjnej papierowej. Jest też oczywiście wodoodporna, co ciężko w jakichkolwiek warunkach uznać za wadę.

Neopak, koperty ozdobne pomarańczowe

Pomarańczowe koperty ozdobne w Neopaku to wyjątkowo duża grupa produktów, wśród której znajdziesz tradycyjne koperty papierowe, jak i inne wariacje, takie jak koperty metalizowane. Wszystkie nasze produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, a ponadto w przypadku większych zamówień przewidujemy obniżki nawet do kilkunastu procent.

Jeśli nie wiesz, którą kopertę ozdobną pomarańczową wybrać, to możesz skorzystać ze wbudowanego w stronę internetową komunikatora, albo alternatywnie naszej infolinii. Z całą pewnością ktoś udzieli Ci pomocy. W naszym sklepie dostępne są wszystkie najważniejsze wymiary opakowań, jeśli jednak chciałbyś jakoś zmodyfikować opakowania i na przykład pokryć je firmowymi logo, to jest taka możliwość.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Rozmiar
Długość
Szerokość
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Ilość
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie