Koperty DL

Koperty DL świetnie się sprawdzą wszędzie tam, gdzie potrzebne jest, efektowne, estetyczne opakowanie. Charakteryzują się, niezwykłym designem, wyglądają pięknie, na pewno sprawdzą się, tam, gdzie liczy się, opakowania wygląd i niezwykły kształt o proporcjach 2:1. Jeśli chodzi o wymiary koperty DL to prezentują się następująco: 110 X 220 mm. Do takiej koperty zmieści się wiele różnych przedmiotów, albo materiałów papierowych. Chodzi oczywiście o zaproszenia i o prezenty w postaci bonów, czy pieniędzy. Podłużna koperta DL wygląda bardzo atrakcyjnie przez swoją smukłość, która niesie jej dodatkową elegancję, sprawiając, że widząc ją przychodzą na myśl damskie podręczne torebki o przedłużonym kształcie, a idąc jeszcze dalej tą logiką, kota, czy też łasicę.

Koperty ozdobne DL są dostępne w bardzo wielu kolorach, które pozwolą Ci na każdorazowe przygotowanie idealnego prezentu, czy też na przekazania zaproszenia na ważne spotkanie biznesowe albo przyjęcie rodzinne. Niezwykłe kolory, często zahaczające o tak wyjątkowe wzornictwo jak srebro, złoto, czy andezyt na pewno będą nieść ze sobą feeling premium. Warto też dodać, że ich uczciwa cena nie przyprawi Cię o ból głowy. Wytrzymały papier o wysokiej gramaturze, gwarantuje Ci, że nie dojdzie do przerwania Twojej ozdobnej koperty DL i jej wygląd będzie dalej maksymalnie atrakcyjny.

Koperty DL ozdobne świetnie się też sprawdzą, jeśli potrzebujesz opakowania do przesyłania materiałów promocyjnych. W takiej kopercie będą bardzo bezpieczne i na pewno będziesz zadowolony z ich stanu, kiedy dotrą do miejsca docelowego. Ozdobne koperty DL sprawdzą się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach. Jeśli chociażby prowadzisz interes typu fotobudka, to zamieszczanie zdjęć w takich kopertach z całą pewnością zrobi pozytywne wrażenie na Twoich klientach. Warto też wspomnieć, że część z kopert została wyposażona w system szybkiego zamknięcia HK, lub SK, które pozwolą Ci zaoszczędzić na prawdę wiele czasu i sprawia, że z całą pewnością Twoja zawartość nie opuści koperty.

Neopak, koperty ozdobne DL

Koperty ozdobne DL w ofercie Neopaku to produkty, które zostały przygotowane tak, aby spełniły wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, z tego powodu na pewno znajdziesz produkt taki, jakiego potrzebujesz. Liczne kolory gwarantują, że dobierzesz odpowiednią kopertę ozdobną DL na każdą okazję. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj złóż zamówienie w Neopaku, a przy zakupie wielu sztuk (np. Na zaproszenia weselne), możesz z nami negocjować cenę. Na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj