Koperty ozdobne - Mix kolorów

Chcesz zorganizować uroczystość, przyjęcie okolicznościowe, albo inną imprezę. Potrzebujesz zaproszeń i kopert, w których je przekażesz, ale jednocześnie chcesz oddzielić pewne zaproszenia od innych, na przykład stosując ich gradację, albo pokazując inne możliwości. Wtedy dobrym rozwiązaniem będą koperty na zaproszenia w różnych barwach. Oczywistym wyjściem z sytuacji jest zakup kilku rodzajów kopert, ale może się zdarzyć, że nie potrzebujesz aż tylko kopert i szkoda Ci na nie środków. W takim wypadku strzałem w dziesiątkę może być zakup mixu kopert o różnych barwach.

Najczęściej tworzy się zestawy, w których proporcja kopert różnych barw jest stała, dzięki czemu możesz od razu przewidzieć, co i jak wyjdzie. Możesz też czasami zamówić zestawy kopert, w których proporcje są zmienne, wtedy czeka Cię prawdziwa niespodzianka. Najczęściej zamawiając zestaw kopert w różnych kolorach, wszystkie będą w dokładnie tym samym rozmiarze. Ponadto jeśli wybierasz specyficzny, zmodyfikowany rodzaj kopert, na przykład koperty metalizowane, to wszystkie będą właśnie w tej charakterystyce. To rozsądne wyjście.

W zestawie kopert może być od kilkunastu, do nawet kilkuset sztuk, wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Warto przy tym wiedzieć, że każda z kopert, która znajdzie się w zestawie kopert ozdobnych o różnych barwach będzie charakteryzować się bardzo dobrą wytrzymałością, podobnie jak koperty, które nie zostały oznaczone jako ozdobne. Swoją wytrzymałość zawdzięczają wykonaniu z papieru o podwyższonej gramaturze, który zdecydowanie lepiej przenosi na sobie kolor, jest też gładszy niż ten wykorzystywany w zwykłych kopertach.

Organizacja imprez jest dużo łatwiejsza korzystając z mixów kopert o różnych barwach, to rozwiązanie, które jest oczywiste i proste, a oferuje je stosunkowo mało sklepów stacjonarnych i internetowych. Często dzięki takim specyficznym produktom można oddać się inspiracji i zaprojektować imprezę, która będzie niezapomniana, od A do Z, od momentu, w którym wręczysz zaproszenie w ozdobnej kopercie z mixu barw.

Neopak, mixy kopert kolorowych

W naszym sklepie znajdziesz zestawy kopert ozdobnych w różnych barwach, które z całą pewnością spełnią swoją funkcję i pomogą Ci w organizacji imprezy. Oferujemy spore możliwości personalizacji naszych produktów dla Klientów. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skorzystaj z naszej infolinii albo wbudowanego w naszą stronę internetową komunikatora.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjowania ceny, a obniżka może sięgnąć nawet kilkunastu procent! Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj zamów w Neopaku mix ozdobnych kopert w różnych barwach. To świetne rozwiązanie, które na pewno Ci pomoże!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie