Koperty ozdobne - Mix kolorów

Chcesz zorganizować uroczystość, przyjęcie okolicznościowe, albo inną imprezę. Potrzebujesz zaproszeń i kopert, w których je przekażesz, ale jednocześnie chcesz oddzielić pewne zaproszenia od innych, na przykład stosując ich gradację, albo pokazując inne możliwości. Wtedy dobrym rozwiązaniem będą koperty na zaproszenia w różnych barwach. Oczywistym wyjściem z sytuacji jest zakup kilku rodzajów kopert, ale może się zdarzyć, że nie potrzebujesz aż tylko kopert i szkoda Ci na nie środków. W takim wypadku strzałem w dziesiątkę może być zakup mixu kopert o różnych barwach.

Najczęściej tworzy się zestawy, w których proporcja kopert różnych barw jest stała, dzięki czemu możesz od razu przewidzieć, co i jak wyjdzie. Możesz też czasami zamówić zestawy kopert, w których proporcje są zmienne, wtedy czeka Cię prawdziwa niespodzianka. Najczęściej zamawiając zestaw kopert w różnych kolorach, wszystkie będą w dokładnie tym samym rozmiarze. Ponadto jeśli wybierasz specyficzny, zmodyfikowany rodzaj kopert, na przykład koperty metalizowane, to wszystkie będą właśnie w tej charakterystyce. To rozsądne wyjście.

W zestawie kopert może być od kilkunastu, do nawet kilkuset sztuk, wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Warto przy tym wiedzieć, że każda z kopert, która znajdzie się w zestawie kopert ozdobnych o różnych barwach będzie charakteryzować się bardzo dobrą wytrzymałością, podobnie jak koperty, które nie zostały oznaczone jako ozdobne. Swoją wytrzymałość zawdzięczają wykonaniu z papieru o podwyższonej gramaturze, który zdecydowanie lepiej przenosi na sobie kolor, jest też gładszy niż ten wykorzystywany w zwykłych kopertach.

Organizacja imprez jest dużo łatwiejsza korzystając z mixów kopert o różnych barwach, to rozwiązanie, które jest oczywiste i proste, a oferuje je stosunkowo mało sklepów stacjonarnych i internetowych. Często dzięki takim specyficznym produktom można oddać się inspiracji i zaprojektować imprezę, która będzie niezapomniana, od A do Z, od momentu, w którym wręczysz zaproszenie w ozdobnej kopercie z mixu barw.

Neopak, mixy kopert kolorowych

W naszym sklepie znajdziesz zestawy kopert ozdobnych w różnych barwach, które z całą pewnością spełnią swoją funkcję i pomogą Ci w organizacji imprezy. Oferujemy spore możliwości personalizacji naszych produktów dla Klientów. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skorzystaj z naszej infolinii albo wbudowanego w naszą stronę internetową komunikatora.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjowania ceny, a obniżka może sięgnąć nawet kilkunastu procent! Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj zamów w Neopaku mix ozdobnych kopert w różnych barwach. To świetne rozwiązanie, które na pewno Ci pomoże!

 • Jaki jest najpopularniejszy kolor kopert ozdobnych?

  Koperty ozdobne to w dzisiejszych czasach naprawdę szeroka gama wyboru wśród różnego rodzaju produktów do wysyłki towarów. Na rynku znajdziemy naprawdę szeroką gamę wyboru kopert, kartonowych, papierowych, których kolorystyka oraz wykończenie może zaskoczyć nie jedną osobę.

  Jakie jest jednak najbardziej popularny kolor kopert ozdobnych? Jest to trudne do ocenienia, jednak na pewno kolor złoty, czarny, czerwony na pewno będzie wiódł prym. Pozostała kolorystyka wiąże się bezpośrednio z indywidualnymi preferencjami klientów.

  Kolorowe koperty ozdobne możemy kupić na https://neopak.pl/koperty/koperty-ozdobne/mix-kolorow.
 • Jaki kolor kopert ozdobnych wybrać?

  Wybór koloru kopert nigdy nie jest łatwy, a już na pewno nie ułatwia tego ilość pięknych odcieni kolorów, które możemy kupić. Oczywiście wszystko zależy od okazji, co innego sprawdzi się z okazji chrztu, a co innego kiedy zapraszamy np. na ślub. Jednak kiedy wybór jest na tyle trudny, że nie możemy się ostatecznie zdecydować na jeden kolor, zawsze możemy kupić koperty ozdobne w pakiecie, w którym jest mix kolorów. Takie koperty zazwyczaj są sprzedawane w pakietach po 50 lub 100 sztuk. Papierowe koperty to rzecz przydatna w każdym domu więc nie ma co się obawiać, że to za dużo, z pewnością w przyszłości zostaną wszystkie wykorzystane. 
  Dobrej jakości koperty ozdobne - mix kolorów w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie