Koperty ozdobne - Rozmiar C4

Koperty ozdobne C4 to rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi w każdym biurze, domu i firmie, nadadzą się nawet do wysyłek pewnych przedmiotów w sklepach internetowych. Rozmiar takiego opakowania przekracza nieco wymiary standardowej kartki A4, dzięki temu transport dokumentów jest bardzo wygodny, a pakowanie nie powoduje zagięcia ani pomięcia transportowanego papieru.
 

Koperta ozdobna C4 zmieści w sobie wiele kartek, a dodatkowo wyposażona w okienko na adres, będzie ekstremalnie prosta i wygodna w wysyłkach. Wykonana z wytrzymałego papieru pozwoli na transport wielu kartek, albo na przemieszczanie cienkich, niekruchych przedmiotów, na przykład kabli, albo obrazków. Można w takiej kopercie transportować też materiały reklamowe. Ozdobne koperty C4 są przede wszystkim bardzo ładne i estetyczne, zatem mogą Ci pomóc w budowaniu wizerunku Twojej firmy, świetnie się sprawdzą, jeśli na przykład chcesz wysłać zaproszenia na imprezy biznesowe, albo targi w większej ilości, z całą pewnością odbiorca doceni Twój stosunek do opakowania, świadczący o tym, jak bardzo dbasz o takie szczegóły.

Jakie są główne zalety kopert ozdobnych C4? Przede wszystkim świetna wytrzymałość. Papier o wysokiej gramaturze, z którego się wykonywuje takie opakowania sprawia, że transport nie powinien doprowadzić do uszkodzenia przesyłki. Ponadto ważną zaletą opakowania jest to, jak niska jest jego cena, biorąc pod uwagę wytrzymałość, praktyczność i bardzo wysublimowaną estetykę. Świetnie się sprawdzą wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz, dodatkowo jeśli faktycznie posłużą do wysyłki, dzięki swojej lekkości nie wpłyną negatywnie na koszt przesyłki.
 

Koperty ozdobne C4 mogą być zamykane na różne sposoby, od tradycyjnego kopertowego zamknięcia na zakładkę, które musi zostać sklejone, aby pełniło swoją funkcję, do ciekawszych rozwiązań. Koperty ozdobne C4 z zamknięciem HK idealnie się sprawdzą w transporcie. Zamknięcie ich trwa dosłownie kilka sekund, dodatkową zaletą jest to, że nie da się ich rozpieczętować tak, aby pozostało to niezauważone. Innymi słowy, jeśli ktoś otworzy Twoją paczkę przed Tobą, albo Twoim odbiorcom, to zostanie to zauważone.
 

Koperty ozdobne 229x324mm

Koperty C4 idealnie się nadadzą do transportu zaproszeń i materiałów marketingowych, Neopak zapewnia szeroki zakres tego rodzaju produktów, tak, aby spełnić wymagania każdego. Przede wszystkim nasze opakowania są dostępne w bardzo wielu różnych barwach, a także pakietach wielu sztuk. Dzięki takiemu podejściu będziesz mieć dokładnie to, czego potrzebujesz. Przy zakupie wielu sztuk możemy też dla Ciebie obniżyć cenę kopert ozdobnych C4.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie