Koperty B6

Koperty ozdobne B6 to rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi w każdym domu i biurze, dzięki swojej niezwykłej estetyce, porządnemu wykonaniu, niskiej cenie i rewelacyjnemu pełnieniu swojej funkcji. Dzięki kopertom ozdobnym B6 będziesz mógł łatwo i tanio transportować wszelkiego rodzaju małe papiery, czy drobne przedmioty. Standardowy rozmiar oznacza niski koszt przesyłki na poczcie, czy u kuriera, a to w efekcie sprawi, że nie będziesz ponosić zbędnych dodatkowych kosztów.

Koperty ozdobne B6 zostały wykonane z papieru o wysokiej gramaturze z należytą starannością, która gwarantuje, że nie dojdzie do uszkodzeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan zawartości opakowania. Warto wspomnieć, że koperty B6 nadają się też świetnie do przechowywania drobnych przedmiotów w domu lub biurze. Będą to przede wszystkim wszelkiego rodzaju kable, czy drobiazgi, które mogą być przydatne przy pracy. Oczywiście jesteśmy mocno ograniczeni przez skromny rozmiar samej koperty ozdobnej B6, ale to bardzo często zaleta, a nie wada.

Interesującą kwestią jest też to, jak koperty ozdobne B6 są zamykane. Dostępne są zarówno produkty o zamknięciu HK, bądź SK, jak i takie pozbawione wbudowanego zamknięcia. W przypadku, gdy opakowania posłużą do transportu prawdopodobnie zdecydujemy się na te wyposażone w zamknięcie automatyczne, za pomocą paska kleju, albo kleju. W przypadku, gdy w kopertach B6 chcemy dostarczyć zaproszenia, albo przechowywać drobnostki lepiej wybrać takie klasyczne, które trzeba skleić klejem, jeśli chcemy je zamknąć.

Do czego możemy wykorzystać koperty ozdobne B6? Przede wszystkim do dostarczania zaproszeń, albo kartek z życzeniami, które odpowiadają rozmiarowi tego rodzaju koperty. Oczywiście w grę też wchodzi transport wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych w drobnej skali, kabli, czy innych przedmiotów, które ciężko wymyślić. Koperty ozdobne B6 są estetyczne, wytrzymałe - ciężko chcieć coś więcej od prostego opakowania.

Neopak, koperty ozdobne B6

W Neopaku znajdziesz bardzo wiele kopert ozdobnych B6, które bez żadnego problemu spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Szeroki wybór barw kopert gwarantuje, że znajdziesz dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Warto dodać, że wiele z kopert zostało oznaczone ACID FREE, co gwarantuje, że ich proces technologiczny miał minimalny wpływ na środowisko. Jeśli nie wiesz, na jaką ozdobną kopertę B6 się zdecydować, użyj wbudowanego w stronę komunikatora, albo infolinii, jeden z naszych konsultantów pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj