Taczki do opon

Taczki do opon to rewelacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się we wszelkiego rodzaju skupach opon, magazynach opon, czy w firmach zajmujących się produkcją opon, bądź ich naprawami. Taczki do opon przydadzą się też w serwisach producentów samochodów, gdzie często gwarantuje się klientom pełny serwis wraz z wymianami tychże elementów eksploatacyjnych. Taczka do opon pozwala jednej osobie na przewożenie całego kompletu, nawet jeśli ten został zamontowany na feldze. Ręcznie da się przenosić co najwyżej 2 opony na raz. Stosowanie wózka zwiększa kilkukrotnie wydajność, na dużych wózkach zmieszczą się nawet dwa komplety. Ponadto pracownik mniej się zmęczy ani nie ubrudzi brudnymi oponami.

Taczki do opon najczęściej posiadają kilka poziomów regulacji, dzięki którym można dostosować ich wysokość i szerokość do rozmiaru i ilości transportowanych przedmiotów. Taczka do opon jest prostym urządzeniem, posiadającym ramę, na której montowana jest opona oraz uchwyty ułatwiające przenoszenie. Mała taczka może pomieścić około 10 opon, a duży model taczki może pomieścić ponad 20 opon. Taczki te muszą być sztywne, aby nie odkształcać się podczas podtrzymywania ciężkich ładunków lub szybkiego przemieszczania się; muszą również posiadać dobre właściwości równowagi.Na rynku dostępnych jest kilka modeli taczek. Niektóre z nich mają stałą wysokość - inne są regulowane, co pozwala na pracę nawet przy transporcie opon o różnych rozmiarach i konstrukcjach.

Zalety taczki do opon:

- Koła z oponami pneumatycznymi nie niszczą płytek podłogowych ani listew wykończeniowych;

- Koła o dużej średnicy pozwalają na łatwe przemieszczanie ciężkich ładunków;

- Wysokość uchwytu można dostosować do potrzeb różnych pracowników;

- Ładowność jest do 3,5 razy większa niż waga przeciętnego człowieka;

- Taczka do opon może być łatwo złożona do transportu lub przechowywania;

- Wykonane z mocnej stali, rur i wzmocnionych piast stalowych

Podsumowując, taczki do opon znajdą zastosowanie w dziesiątkach różnych firm. Specjaliści z branży często używa się ich do przenoszenia opon o różnych rozmiarach, zwłaszcza gdy wielu klientów wymaga takich usług na co dzień. Taczki do opon mogą być również wykorzystywane w samym przemyśle oponiarskim do przenoszenia opon z jednego punktu do drugiego oraz do innych różnych zadań związanych z produkcją i naprawą opon.

Taczka do opon jest nieocenionym narzędziem dla wszystkich rodzajów sklepów z oponami, sklepów z oponami oraz firm zajmujących się produkcją lub naprawą opon, gdzie jedna osoba musi przetransportować nieraz setki produktów w ciągu dnia. Zainwestuj w wózek do opon w Neopaku i patrz jak wydajność Twojej firmy rośnie.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie