Taczki do butli i beczek

Taczki do butli z gazem to rewelacyjne rozwiązanie, które w znaczący sposób wpływa na bezpieczeństwo transportu tych zbiorników.

Najczęściej przyjmują kształt wózka, na którym można transportować co najwyżej jedną butlę na raz, choć pojawiają się sprzęty, które mogą transportować ich znaczne ilości. Oprócz standardowych wózków na butle z gazem dostępne są warianty przystosowane do przewożenia po schodach, albo spersonalizowane w jeszcze inny sposób.

Wózki na butle z gazem to tylko jeden typ wózka. Bardzo podobne do nich są wózki spawalnicze, które mogą być z nimi stosowane zamiennie. Jeszcze inny rodzaj to wózki do transportu beczek i taczki do transportu beczek, to dwie nazwy tego samego przedmiotu, które bardzo pozytywnie wpłyną w bezpieczeństwo i komfort transportu w Twoim przedsiębiorstwie. Jeśli nie stosujesz jeszcze takich przedmiotów to warto je przetestować, Twoim pracownikom się na pewno spodobają. Dzięki stosowaniu wózków na butle i beczki transport będzie o wiele bardziej wydajny, a same ceny tego przedmiotów nie są wygórowane. Bardzo szybko zwracająca się inwestycja. Pracownicy wykonają swoją pracę szybciej, rzadziej też będą się zdarzać wszelkiego rodzaju wypadki.

Taczki do butli i beczek - wózki gazowe, spawalnicze i transportowe - stanowią bezpieczny i wydajny środek transportu, to niezwykle przydatne przedmioty dla Twojej firmy, dzięki którym praca z butlami gazowymi będzie wygodna i efektywna. Łatwość ich użytkowania uzupełnia łatwa konserwacja i przystępne ceny

Taczki do transportu butli gazowych pozwalają znacznie ograniczyć liczbę wypadków przy pracy z udziałem tych przedmiotów. Konstrukcja taczki pozwala na szybkie przemieszczanie się po powierzchniach poziomych, jak również po schodach lub innych przeszkodach, takich jak pochyłe drogi. Nie trzeba podnosić dużych ciężarów - nawet jedna osoba może z łatwością przenieść nawet dwie butle o wadze zaledwie 18 kg każda, co zmniejsza ryzyko wypadków przy pracy. Żywotność taczki może być przedłużona poprzez wyposażenie jej w łoże z kółkami, co jest częstą koniecznością ze względu na nierówny lub wąski teren. Istnieje możliwość dalszego dostosowania konstrukcji w zależności od potrzeb: można wyposażyć wózek na butle z gazem w dwa lub cztery koła; więcej kół oznacza większą stabilność i większą nośność.

Oprócz taczek do transportu standardowych butli gazowych mogą Państwo również używać wózków spawalniczych do łatwego i bezpiecznego przemieszczania kilkukilogramowych przedmiotów w miejscu pracy. Uchronią się Państwo przed urazami.

Taczki do transportu beczek z butlami doskonale nadają się do transportu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Umożliwiają one łatwy transport nawet ponad dwa cylindry jednocześnie. Dobrym wyborem jest również wózek do transportu beczek, który zazwyczaj wyposażony jest w cztery koła, co pozwala na prosty transport beczek o wadze do 200 kg. Wózki do transportu beczek z butlami mogą być instalowane obok siebie, tworząc większe platformy ładunkowe

Wózki do wózków gazowych mają stabilny kształt, dlatego najlepiej nadają się do transportu ciężkich przedmiotów, takich jak butle gazowe czy metalowe beczki. Z naszej bogatej oferty taczek i wózków do transportu butli gazowych znajdą Państwo idealny model. W naszej ofercie znajdują się modele, które można przymocować bezpośrednio do pojazdów z wózkami widłowymi, dzięki czemu można je łatwo wykorzystać w magazynie lub na firmowym podwórku.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie