Wózki, przyczepy ręczne

Przyczepki i wózki ręczne to produkty, które na pewno sprawdzą się w Twojej firmie, z ich pomocą będzie można nieco odciążyć wózki widłowe pracujące w Twoim magazynie, albo zajmą się transportem tam, gdzie takowe nie mogą wjechać. Z ich pomocą można przewozić palety, a także układać na nich bezpośrednio przedmioty. Zawsze można znaleźć przyczepy o różnych cechach. Należy również zwrócić uwagę na liczbę osi, które posiadają, jeśli jest ich więcej, to będzie można przymocować przedmioty o większych rozmiarach i cięższe.

Wózki ręczne można wyposażać w wiele różnego rodzajów wózków podnośnikowych, liczy się przede wszystkim maksymalny udźwig dźwigni podnośnikowej. To właśnie ona będzie decydować o praktyczności tego przedmiotu. Istnieją również wózki ręczne, które mają praktyczne ramię do transportu materiałów. Należy pamiętać o dopuszczalnym obciążeniu przyczep i wózków ręcznych, aby ich nie przeciążyć.

Przyczepy

W naszym katalogu wyposażenia magazynów można znaleźć wszystkie rodzaje różnych przyczep użytkowych 1 osiowych na sprzedaż, mogą być one wyposażone w rampy lub dodatkowe burty. Ich ładowność i wymiary są bardzo zróżnicowane, na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Oferujemy przyczepy stalowe jednopokładowe, przyczepy stalowe dwupokładowe ze składanymi burtami - duża pojemność transportowa w bardzo przystępnej cenie! Wózki ręczne Do załadunku i rozładunku towarów potrzebne są dobrej jakości wózki ręczne, od klasycznych wózków ręcznych po te z praktycznym ramieniem do transportu towarów. Nasz katalog wózków ręcznych zawiera modele dwu- i jednokołowe o różnej nośności.

Nazwy alternatywne: wózki, wózki pchane, wózki dolne, wózki holownicze

Przyczepy to jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia magazynów. Mogą być wykorzystywane do różnych celów - transportu lub składowania surowców w magazynach; transportu produktów między stanowiskami / wydziałami w trakcie procesów produkcyjnych lub składowania i transportu z magazynu wewnątrz fabryk / zakładów itp. Największą zaletą jest to, że podczas tej procedury nie trzeba będzie korzystać z większej ilości ludzi i wózków widłowych!

Ważne jest, aby przyczepy były kompatybilne z wózkami widłowymi lub z nośnikami ładunku. Dla przykładu dwuosiowa platforma może przewieźć do 1 tony, podczas gdy przyczepa 4-osiowa będzie w stanie przewieźć ponad 2 tony, a pojazd 8-osiowy - nawet 10 ton ładunku!

Warto zwrócić uwagę na wymiary przyczep (długość, szerokość), od tego zależy ile produktów będziesz mógł pomieścić na jednej palecie. Wybierając przyczepę do przewozu towarów w obrębie fabryki / zakładu, ważne jest, aby jej wymiary były dopasowane do wymiarów przejść między pomieszczeniami / działami, a także do wymiarów drzwi windowych.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie