Wózki z półkami

Wózki półkowe to rozwiązanie, które w bardzo skuteczny sposób poprawi działanie Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki ich pomocy zdecydowanie prościej transportuje się wszelkiego rodzaju przedmioty. Należy pamiętać, że inne zastosowania dla wózków półkowych będą w prywatnych domach, jeszcze inne w biurach i kancelariach, czy na magazynach.

Nasze produkty zostały przygotowane tak, aby spełniały szerokie spektrum zastosowań. Bardziej masywne wózki bułkowe na dwóch osiach mogą z powodzeniem być stosowane w magazynach, nawet takich produkujących ciężki asortyment. Mniejsze wózeczki półkowe pomogą w transporcie w ramach biura. Jeszcze inne produkty będą skuteczne w sklepach, nie tylko do transportu. Dzięki możliwości blokowania kółek z powodzeniem mogą być stosowane jako półki sklepowe. Są też takie produkty, które oferują wiele możliwości. Wózki półkowe wolnostojące mogą być wykorzystywane zarówno w małych magazynach, jak i tych dużych. Są one również rozwiązaniem dla mniejszych sklepów i biur o ograniczonej powierzchni magazynowej. Dokupując dodatkową półkę, można elastycznie wykorzystywać te produkty. W ten sposób możliwe będzie transportowanie przedmiotów o wadze do 30 kg na jednej osi oraz towarów o wadze do 60 kg na dwóch osiach (2 x 30 kg). Jeśli potrzebują Państwo większej nośności, zalecamy zastosowanie większych urządzeń.

Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego produktu do Państwa potrzeb, dlatego warto przed zakupem zastanowić się, co dokładnie planujecie Państwo przewozić w przyszłości, aby nie było wątpliwości, czy będą one pasowały do Państwa potrzeb.

Posiadamy szeroką gamę produktów, więc niezależnie od rodzaju działalności i wielkości firmy, na pewno będziemy w stanie zaoferować Państwu odpowiednie rozwiązanie. Produkt należy również wybrać w zależności od tego, gdzie będzie używany. Na przykład, jeśli w magazynach lub sklepach jest wiele ostrych zakrętów, należy wybrać wózki z kółkami obrotowymi. Jeśli przestrzeń magazynowa jest bardzo ograniczona, wówczas dobrze sprawdzą się wózki z półkami. Jeśli towar jest ciężki, lepiej użyć bardziej masywnej konstrukcji.

Aby nie tracić czasu podczas transportu i uwolnić się od zbędnego wysiłku przy przewożeniu lżejszych przedmiotów, wybierz nasze wózki półkowe!

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, zapraszamy do kontaktu! Oferujemy największy i najlepszy wybór wózków półkowych do każdego zastosowania. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wytrzymałe, praktyczne i efektywne. Oferujemy zarówno wolnostojące, jak i montowane na ścianie wózki na półki, więc możesz wybrać z szerokiej gamy w zależności od swoich potrzeb!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie