Nadstawki paletowe

Nadstawki paletowe to przedmioty, które pozwolą w bardzo łatwy sposób transportować palety wypełnione towarem, bez konieczności używania maszyn takich jak wózki widłowe. Jeszcze inne nadstawki paletowe uniemożliwiają towarom na spadnięcie z palety i można z ich pomocą tworzyć naprawdę skomplikowane konstrukcje.

Nadstawki paletowe są kluczowe dla działania wielu firm, wyposaż się w wiele ich rodzajów i ciesz wygodniejszą pracą.

Nadstawki paletowe służą do transportu towarów na paletach.

System ten ma bardzo ciekawą cechę, ponieważ nie wymaga użycia maszyn takich jak wózki widłowe do transportu tych palet zawierających różnego rodzaju produkty.

Obsługa tego typu urządzeń jest naprawdę prosta i dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze .Można transportować towary z jednego miejsca do drugiego w magazynie lub fabryce bez konieczności używania ciężkich maszyn, co jest bardzo opłacalne. Nadstawki paletowe są naprawdę wydajne, gdy potrzebna jest większa przestrzeń, a mogą one przenosić prawie każdy ładunek o wadze do sześciuset kilogramów.

Palety są już wyposażone w ramę bazową, potrzebują tylko nadstawki, która zwiększy ich wysokość, aby produkt z nich nie spadł. W ten sposób nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich produktów i możesz być pewien, że nie dojdzie do żadnego wypadku. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz samodzielnie przenieść palety, zawsze możesz wynająć dodatkową siłę roboczą, ponieważ tego typu urządzenia są naprawdę łatwe w obsłudze nawet dla osób, które nie mają dużej wiedzy na temat ich działania.

Podczas transportu towarów za pomocą kołnierza paletowego można bez problemu układać na nim kolejną paletę z innym produktem. Zalecamy, aby nie przeciążać regału, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że ciężar stanie się tak duży, że technologia zacznie sprawiać problemy. Stosując tę metodę, można uniknąć kolizji pomiędzy wózkami widłowymi, co może być niebezpieczne dla operatorów pracujących w zatłoczonych miejscach. Nadstawki paletowe służą do transportu towarów za pomocą palety, ale w tym przypadku mówimy o czymś nieco innym, ponieważ są to nadstawki do istniejących palet.

Dzięki tym nadstawkom można bezpiecznie i bezproblemowo korzystać z naszego sprzętu. Pozwalają one na zwiększenie liczby warstw, dzięki czemu można przechowywać więcej ciężaru na każdej warstwie tacy powyżej. Nie potrzebujesz żadnych maszyn do transportu, ponieważ jest on przeznaczony do użytku ręcznego. Łatwo jest zrobić własne konstrukcje w domu lub w fabryce, co pozwoli Ci poprawić wydajność bez poświęcania zbyt wiele wysiłku lub czasu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie