- Koperty
- Koperty ozdobneKoperty ozdobne metaliczneKoperty na wizytówkiKoperty ślubneKoperty kartonowe kolorowe 3DKoperty ozdobne C4Koperty ozdobne C5Koperty ozdobne C6Koperty ozdobne CDKoperty ozdobne DLKoperty ozdobne K4Koperty ozdobne B6Koperty ozdobne 80x160mmKoperty ozdobne beżoweKoperty ozdobne białeKoperty ozdobne srebrneKoperty ozdobne złoteKoperty ozdobne brązoweKoperty ozdobne czarneKoperty ozdobne czerwoneKoperty ozdobne ecruKoperty ozdobne fioletoweKoperty ozdobne niebieskieKoperty ozdobne pomarańczoweKoperty ozdobne różoweKoperty ozdobne szareKoperty ozdobne zieloneKoperty ozdobne żółteKoperty ozdobne mix kolorów
Koperty ozdobne metaliczne

Srebrne koperty bąbelkowe metaliczne E15 charakteryzują się wytrzymałością oraz odpornością na zagniecenia, rozerwanie, wilgoć, zabrudzenia. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 100 sztuk. Ta koperta to produkt wysokiej jakości.

Szukasz nietuzinkowego rozwiązania, które nie tylko podkreśli wyjątkowy charakter Twoich produktów, ale również będzie ich efektownym opakowaniem? Sprawdź więc naszą propozycję – metalizowane woreczki z paskiem.

Nasze nowe woreczki w połyskujących kolorach charakteryzują się: trwałością, wytrzymałością i uniwersalnością. Wyglądają naprawdę bardzo estetycznie. Mają przepiękny zielony, metaliczny kolor. Posiadają przystępną cenę.

Estetyczne woreczki metalizowane z paskiem wykonane są z folii PP, która jest szeleszcząca i sztywna, imitująca celofan. Woreczki metalizowane są do wielokrotnego użycia. Zostały wykonane starannie i solidnie.

Te wysokiej jakości worki z folii PP w tak niepowtarzalnej kolorystyce – metalicznym złocie stanowią niezwykle gustowne. A zarazem efektowne opakowanie dla Twoich produktów. Ich jakość czy trwałość to niepodważalne atuty.

Metalizowana koperta bąbelkowa C13, kolor srebrny. Idealna do wysyłki książek, płyt CD, kosmetyków oraz drobnej biżuterii. Odporna na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne i upadki, nie przepuszcza wilgoci ani wody.

Koperty bąbelkowe C13 w kolorze srebrnym to idealne narzędzie do marketingu. Produkty przeznaczone do wysyłki nawet tak delikatnych przedmiotów jak kosmetyki. Zapewniają odporność na wstrząsy i wilgoć.

Woreczki metalizowane z paskiem czarne są trwałe i dobrej jakości. Możesz w nie włożyć podarunek, prezent i będzie on wyglądać bardzo gustownie. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk woreczków foliowych z paskiem.

Wysokiej jakości opakowanie ochronne, odznaczające się wyjątkową estetyką.

Wysokiej jakości opakowanie ochronne, odznaczające się wybitną estetyką. Koperty metaliczne mają kolor srebrny. Bardzo dobrze chronią przechowywane i przesyłane w nich przedmioty. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wysokiej jakości opakowanie ochronne, odznaczające się wyjątkową estetyką.

Wysokiej jakości opakowanie ochronne, odznaczające się wyjątkową estetyką.

Efektowne opakowanie filmów, muzyki, gier lub prezentacji produktowych.




































