Gąbki do tablic

Gąbki do białych tablic na flamastry to niezbędne akcesorium dla każdego biura, każdej szkoły i uczelni. Z ich pomocą nie trzeba gromadzić w danym pomieszczeniu szmatek, które trzeba ciągle myć. Gąbki do whiteboardów przytwierdza się za pomocą magnesu do tablicy, dzięki czemu nie zajmują zbędnego miejsca, to świetne rozwiązanie, które na długo zagości w Twoim przedsiębiorstwie.

Gąbka do białej tablicy to nie tylko przydatne akcesorium, ale również ozdoba biura, ponieważ powierzchnie takich gąbek wykonane są z drewna lub bambusa albo atrakcyjnej barwy tworzywa szcztucznego. Dzięki temu można je łączyć praktycznie z każdym wnętrzem i stanowią ciekawy element wystroju. Rozwiązanie to jest również bardzo popularne wśród użytkowników domowych, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca i może być wykorzystywane w wielu innych przypadkach do czyszczenia drobnych rozlanych płynów w domu.

Ze względu na swoją praktyczność i funkcjonalność gąbki do tablic stały się tak popularne, że nie mogą się bez nich obejść zarówno instytucje prywatne, jak i publiczne. Faktem jest, że narzędzia te doskonale radzą sobie ze swoim zadaniem: szybko wchłaniają rozlane napoje i środki czyszczące, a także bez trudu ścierają ślady na tablicach i innych powierzchniach. Ponieważ gąbki te mocowane są za pomocą magnesów, usuwa się je tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Gąbki do tablic są świetnym dodatkiem do każdego biura czy szkoły.

Jednocześnie nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale również wyglądają bardzo stylowo i dekoracyjnie w każdym pomieszczeniu.

Gąbki do białych tablic do markerów różnią się materiałem, z którego są wykonane - drewnem lub bambusem. Pierwsza opcja lepiej sprawdzi się u osób ceniących naturalność i dbających o ekologię - druga będzie bardziej pasować do nowoczesnych pomieszczeń. Dzięki takiemu akcesorium magnes można przymocować do każdej powierzchni: może to być szkło, metal, etc., dzięki czemu zawsze nie będzie przeszkadzał i przyklei się do Twojej tablicy! Czyszczenie tego akcesorium nie zajmie dużo czasu

Tablica z przymocowaną do niej gąbką jest najkorzystniejsza do zastosowania w szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach i na uczelniach. Gąbki do białych tablic są właściwym rozwiązaniem w tych okolicznościach.

Przy zakupie gąbki do tablic należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników: wielkość, materiał, z którego jest wykonana oraz jej kształt. Oczywiście należy również zwrócić uwagę na cenę markera do tablic suchościeralnych. Aby nie znaleźć się w sytuacji, w której kupisz ten produkt bez zwracania uwagi na te punkty i będziesz później żałować z powodu zakupu produktu o niskiej jakości.

Gąbka do białej tablicy to akcesorium, które trzeba po prostu uznać za oczywiste. Ma ona jednak kilka ważnych czynników związanych z jej wielkością. Zazwyczaj ma ona 8 cali długości i 2-3 cale szerokości. Oczywiście, istnieją również większe gąbki, ale ich praktyczne zastosowanie jest bardzo ograniczone, ponieważ im są większe, tym trudniej jest je mieć na swojej tablicy.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj