Odrywacze do taśm

Obsługa taśmy w biurze potrafi być problematyczna. Bardzo łatwo zgubić jej początek, a jeszcze trudniej ponownie zacząć odwijanie rolki. Ponadto ciągłe przecinanie rolki nożyczkami jest czasochłonne. Z tego powodu powstały odrywacze do taśmy. Z ich pomocą wszelkie prace związane z taśmami są o wiele prostsze, szybsze i wydajniejsze.

Taśma klejąca z natury jest wykonana z materiału, który łatwo się rwie. Dzięki temu można ją łatwo ciąć zarówno ręcznie, jak i za pomocą nożyczek biurowych lub noża użytkowego. Jednak normalne rozrywanie odbywa się tylko za pomocą małych ząbków na boku urządzenia. Nie ma sensu stosować ich do dużych odrywanych powierzchni, ponieważ nie da się wykonać wystarczająco precyzyjnych cięć przy użyciu takich narzędzi ręcznych jak nożyczki czy nóż.

Odrywacze do taśmy wpływają w zasadniczy sposób na prędkość wykonywania prac.

Wszelkie łączenia i spinania dokumentów, czy zaklejanie teczek będzie z ich pomocą łatwiejsze. Szczególnie docenią je firmy, które prowadzą sprzedaż online i wysyłają wiele przesyłek dziennie. Dzięki odrywaczom do taśm każde kolejne pakowanie będzie proste i szybkie. Ponadto nie będziesz musiał polegać na współpracowniku przy odrywaniu taśmy. Upewnij się, że Twoi pracownicy zawsze używają odpowiednich narzędzi do pracy.

Narzędzia do rozrywania sprzedawane w naszym sklepie są idealne do różnego rodzaju taśm. Można je ciąć nożyczkami, ale efekt nie jest zbyt precyzyjny i czysto wykonany. Kółko tnące pozwoli uzyskać lepsze krawędzie, ale będzie trudne w użyciu w domu lub w biurze. Najpopularniejszą opcją będą zapewne zrywarki do taśm sprzedawane jako urządzenia stacjonarne.

Zrywaczki do taśm są używane codziennie przez tysiące ludzi na całym świecie. Pozwalają one zaoszczędzić czas, wysiłek i zasoby, które w przeciwnym razie zostałyby przeznaczone na żmudną pracę ręczną podczas każdego cyklu aplikacji. Nawet jeśli pracujesz sam, narzędzie z naszej oferty pomoże Ci uporać się z wieloma zadaniami szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.Prędkość, z jaką taśma jest rozrywana, zależy od modelu, który wybierzemy. Należy pamiętać, że zrywarki o większej powierzchni (np. 19 cm) są bardziej wydajne niż mniejsze (13 cm). Potrafią one jednym ruchem odciąć duże kawałki materiału klejącego.

Zwijacze do taśm występują w różnych formach, w tym jako modele pneumatyczne i elektryczne. Ich główną zaletą jest zwiększona wydajność podczas cięcia wielu rolek taśmy klejącej o standardowym rozmiarze (od 13 do 15 mm szerokości). Dzięki nim można przetworzyć o wiele więcej paczek na godzinę - zarówno dla małych firm, jak i przedsiębiorstw przemysłowych.

W sprzedaży posiadamy unikalne narzędzia, które nie wymagają instalacji ani okablowania elektrycznego. Można je łatwo przymocować do stołów, słupów lub powierzchni nad nimi

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj