Zakładki indeksujące

Zakładki indeksujące w wielu barwach to rozwiązanie, które jest czymś wprost niezastąpionym w biurach i magazynach. Małe kolorowe samoprzylepne papierowe zakładki świetnie się sprawdzą tam, gdzie trzeba zaznaczać, bądź komentować i redagować fragmenty tekstu. Przy pomocy zakładek indeksujących można też oddzielić w segregatorach grupy dokumentów, czy też grupy klientów.

Możesz także szybko i łatwo sortować i organizować dokumenty, prezentacje i stosy papierów.

Ale oprócz praktycznych funkcji w biurach można je wykorzystać na wiele sposobów także w domu! Są świetnym pomocnikiem przy układaniu książek lub podręczników ze skomplikowanymi instrukcjami.

Możliwości organizacyjne z ich pomocą są nieograniczone.

Dodatkowo kolorowe zakładki indeksujące z samoprzylepnym grzbietem nie ulegają zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych.

Dzięki swojej pojemności są idealne do stosowania w magazynach i miejscach pracy, gdzie duża liczba dokumentów i stron musi być oznaczona i uporządkowana.

Najłatwiejszym sposobem oznaczania książek, broszur, stron akt lub kartek papieru jest użycie różnokolorowych zakładek indeksujących. Pozwala to na szybkie uporządkowanie dokumentów, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć potrzebne rzeczy. W tym celu wystarczy wybrać odpowiedni kolor dla każdego obszaru zastosowania i przymocować samoprzylepne zakładki indeksujące w określonych miejscach. W razie potrzeby można je łatwo przenieść w inne miejsce. Dzięki sortowaniu plików za pomocą różnych kolorów można również szybciej niż kiedykolwiek wcześniej znaleźć to, czego się szuka. Pełna gama kolorów pozwala zaspokoić niemal wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie oznaczania dokumentów i źródeł informacji składających się z kilku "warstw". Powłoka ochronna na samoprzylepnym podkładzie zapewnia, że grzbiety pozostają nienaruszone, a zakładki nie tracą swoich właściwości klejących nawet po częstych zmianach. Trzymają się prawie wszystkich powierzchni, co oznacza, że Twoje dokumenty pozostają uporządkowane i łatwe do znalezienia.

Powłoka ochronna na tylnej stronie każdej zakładki sprawia, że pozostają one nienaruszone i zachowują swoje właściwości klejące przez długi czas, co pozwala na ich wielokrotne używanie w różnych miejscach. Ich duża pojemność oznacza, że można ich używać do oznaczania książek lub broszur składających się z kilku "warstw". Dzięki temu, że są odporne na warunki atmosferyczne, doskonale sprawdzają się w magazynach i zakładach produkcyjnych, gdzie trzeba oznaczać, sortować i segregować wiele różnych informacji.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj