Kółka klejące dwustronne

Z ich pomocą można z łatwością połączyć różne elementy, pod warunkiem, że nie są bardzo ciężkie. Z tego powodu za pomocą dwustronnie klejących kółek łączymy lekki przedmiot z jakąś powierzchnią, montując w ten sposób na przykład kartkę z ogłoszeniem, bez używania nieestetycznej taśmy klejącej. Co odróżnia nasze dwustronne kółka kleju od innych klejów dwustronnych, jest to, że mogą one być usunięte i ponownie umieszczone tak często, jak chcesz, bez pozostawiania śladów lub uszkodzenia powierzchni.

Nasze dwustronne obrączki samoprzylepne można usunąć po upływie 24 godzin.
 

Dwustronne kółka klejowe są stosowane w następujących przypadkach:

 • Montowanie identyfikatorów, naklejek i etykiet;
 • Zamykanie toreb promocyjnych dla punktów sprzedaży za pomocą dwustronnej taśmy klejącej;
 • Formowanie dwustronnych taśm samoprzylepnych do pakowania prezentów.

Skoro dwustronnie kółka klejące można usunąć po 24 godzinach, dlaczego nie użyć taśmy dwustronnie klejącej? Na to pytanie można łatwo odpowiedzieć: dwustronne kółka samoprzylepne są niewidoczne i dlatego nie pozostawiają nieestetycznych śladów, a dwustronne kółeczka samoprzylepne do zastosowań przemysłowych i hobbystycznych muszą być również bardzo wytrzymałe. W związku z tym dwustronne taśmy klejące często zawierają podwójne lub potrójne warstwy kleju.
 

Dwustronne kółka klejące - wady i zalety


Dwustronne taśmy klejące nie nadają się jednak do klejących powierzchni, ponieważ dwustronne koła klejące można usunąć nawet po 24 godzinach bez pozostawiania śladów, dwustronne taśmy klejące pozostawiają również lepki bałagan. Dwustronne kółka samoprzylepne mogą być używane do montażu małych rzeczy bez dwustronnej taśmy klejącej, ale dwustronne taśmy klejące są preferowane do montażu większych i cięższych przedmiotów. Dwustronne kółka samoprzylepne mają bardzo wysoką przyczepność do szkła, tworzyw sztucznych, metali i wielu innych powierzchni.
 

Jednak dwustronna taśma klejąca jest częściej używana do montażu dwustronnego, ponieważ ma podwójne lub potrójne warstwy klejące. Jeśli chcesz dwustronnie klejące kółeczka, które bardzo dobrze się trzymają, to dwustronne rolki kleju mogą być używane do tego celu (patrz poniżej).

Dwustronne kółka klejące znane są również jako "butelki kleju", "korki do butelek wina.
 

Stosowanie dwustronnych kółek klejących ma wiele zalet. Z ich pomocą można bezpiecznie mocować wydruki, elementy papierowe, obrazy lub małe przedmioty. Zestawy dwustronnych kółek samoprzylepnych są dostępne w różnych rozmiarach, a przy grubości 1 mm.

Kółka klejące dwustronne z listkiem - gwarancja łatwego odrywania


Neopak to firma, która na rynku akcesoriów biurowych działa już od wielu lat. Oprócz tego, że jesteśmy producentem kartonów i opakowań, udało nam się nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami i producentami, którzy dostarczają nam urządzenia i akcesoria najwyższej jakości. Szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient, nawet ten najbardziej wymagający znajdzie u nas coś dla siebie. Wśród szerokiego grona akcesoriów biurowych znajdują się u nas również kółka klejące dwustronne z listkiem. Tak zwany "listek" pozwala na szybkie i łatwe odrywanie kółeczek od folii. Do czego mogą Ci się przydać tego typu akcesoria? Idealnie sprawdzają się, chociażby przy montażu dwóch różnych elementów. A także do przyklejania lekkich przedmiotów, takich jak np. ulotki, plakaty czy zdjęcia. Oferowane przesz nas kółka klejące dwustronne, są oferowane Ci w bardzo korzystnych cenach. A do tego są niezawodne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzują się niemal natychmiastową przyczepnością. Co to dla Ciebie oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że zapewniają skuteczne łączenia niemalże od razu po przyłożeniu ich do danego materiału. Tego rodzaju produkty dostępne w ofercie sklepu Neopak dostępne są w różnych rozmiarach. I tak na przykład znajdziesz u nas:
 • kółko dwustronne 22mm z Fingerliftem 2000szt;
 • kółko dwustronne 28mm z Fingerliftem 1000szt;
 • kółko dwustronne 18mm z Fingerliftem 2000szt;
 • kółko dwustronne 12mm z Fingerliftem 2000szt;
 • kółko dwustronne 9mm z Fingerliftem 2000szt.
To jednak nie wszystko. Znajdziesz również wykroje dwustronne piankowe 15x25mm 1mm 108szt. Co to takiego? Są to najwyższej jakości wykroje piankowe dwustronne, które wyróżniają się bardzo dużą funkcjonalnością. Bez wątpienia znajdą zastosowanie zarówno przy remontach i wykończeniach wnętrz, jak i w poligrafii oraz reklamie. Wykroje piankowe charakteryzują się trwałą przyczepnością - do tego stopnia, że klej odporny jest w dużej mierze na niekorzystne działania pochodzące z zewnątrz. W tym np. na promieniowanie ultrafioletowe. W wykrojach zastosowany został klej Solvent Akryl.
 

Różnej wielkości kółeczka klejące dwustronne - zastosowanie


Wiercenie w ścianach może być ryzykowne. Można natrafić na przewód elektryczny lub na przykład przewiercić się do drugiego pokoju. Zaskoczony? My też byliśmy, ale uwierz nam, że znamy takich majsterkowiczów. Nic straconego. Tym bardziej, jeśli zależy Ci na błyskawicznym powieszeniu na przykład obrazu lub plakatu. Jakie jest rozwiązanie w tej sytuacji? Najlepszym bez wątpienia będzie skorzystanie z dostępnych u nas kółek klejących dwustronnych. Do czego jeszcze się nadają tego typu akcesoria biurowe? Przede wszystkim do łączenia papieru i folii. Do montażu różnego rodzaju elementów ozdobnych oraz do klejenia ulotek i etykiet. To jeszcze nie wszystko. Kółka klejące dwustronne mogą przydać się też w nagłych wypadkach. Na przykład, kiedy potrzebujesz chwilowego mocowania elementów wykonanych z gumy lub skóry. A także rzepów i haftów.

Rolka z kółeczkami klejącymi dwustronnymi

Jak widzisz, kółeczka klejące dwustronne produkty mają wyjątkowo szerokie zastosowanie. Dostępne w sklepie w konkurencyjnej cenie, dzięki czemu masz pewność, że ich zakup nie nadwyręży mocno Twojego budżetu. Tym bardziej, jeśli potrzebujesz większej ilości tego rodzaju produktu. Jak to jest możliwe? Bardzo prosto. Na karcie produktu znajdziesz informacje dotyczące rabatów, których wysokość zależna jest od ilości sztuk zakupionych produktów. Zniżka może sięgać nawet 9%. A jeśli chcesz więcej informacji to zapraszamy Cię też do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.
 

Na co uważać podczas klejenia kółek dwustronnych?


Jak zdążyłeś zauważyć, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kółek klejących dwustronnych. Umieszczone są one w większości przypadków na rolce. A to oznacza, że są wyjątkowo wygodne i łatwe w użytkowaniu. Co więcej, są też poręczne. A to za sprawą również tak zwanych "listków", które ułatwiają odrywanie kółeczek od folii. Możesz to zrobić jednym ruchem, nie musisz męczyć się przy tym i obawiać, że kółko będzie pozaginane, co mogłoby doprowadzić do zmniejszenia skuteczności kleju, który został zastosowany. Pamiętaj też, że ogromne znaczenie w kontekście skuteczności ma podłoże, do którego kleisz rzeczone kółka. Powinno ono być suche, czyste i odtłuszczone. Ważna też jest temperatura - bez wątpienia powinna być ona dodatnia.

Pamiętaj jeszcze o jednej rzeczy. Zanim użyjesz kółeczek do klejenia danej powierzchni, to warto wcześniej przeprowadzić test kleju. Dzięki temu będziesz miał pewność, że sprawdzi się on na danej powierzchni.

Szukasz kółeczek klejących dwustronnych wielofunkcyjnych? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Wykonane z doskonałej jakości materiałów kółka w listkami to doskonały sposób na zawieszenie plakatu oraz przymocowanie innych lekkich przedmiotów. Kółka sprawdzają się idealnie również w takich branżach jak reklama i poligrafia. Bez wątpienia przydadzą się też do zastosowań domowych. Konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówienia to dodatkowe atuty.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie