Plomby, naklejki do zabezpieczania opakowań

Bezbarwne kółka samoprzylepne to produkty, z których pomocą będzie Ci zdecydowanie łatwiej zaplombować opakowania. Są to naprawdę skuteczne rozwiązania dla Państwa potrzeb opakowaniowych. Kółka wykonane są z przezroczystych materiałów, co pozwala im wtopić się w produkt, który zawierają i nadać mu atrakcyjny wygląd. Stanowią one skuteczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie opakowań.

Jakie są korzyści z używania tego rodzaju naklejek samoprzylepnych? Są one łatwe w użyciu. Wystarczy zdjąć przezroczystą osłonę, nakleić je na produkt, który chcemy zakleić, a następnie przyciąć za pomocą nożyka. To wszystko! Nie wymagają one również żadnego specjalnego sprzętu do ich aplikacji - nie będziesz potrzebował nawet nożyczek ani kleju.Te plomby samoprzylepne są trwałe i wodoodporne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje produkty pozostaną bezpieczne, nawet jeśli ulegną zamoczeniu.
 

Plomby zabezpieczające w Neopak

 

Mają zaawansowany system samoprzylepny, który pozwala im być łatwo przymocowane do różnych rodzajów powierzchni, nie pozostawiając żadnych pozostałości po ich usunięciu z powierzchni.

Idealnie nadają się do stosowania na papierze, kartonie, drewnie, plastiku i metalu. Można je również bez problemu stosować na powierzchniach pionowych.

Kółka samoprzylepne posiadają przezroczysty pierścień zewnętrzny, który umożliwia zaklejenie produktu bez uszkodzenia jego oryginalnego wyglądu. Sama naklejka samoprzylepna jest bezpieczna, ponieważ nie zawiera żadnych toksycznych składników, takich jak ołów. W rzeczywistości są one przyjazne dla dzieci i nie zawierają żadnych niebezpiecznych substancji lub materiałów w ich składzie.

Materiał jest przezroczysty, więc można go łatwo dopasować do produktu i osiągnąć wspaniały design. Inną ważną rzeczą w tych produktach jest to, że są one naprawdę opłacalne. Dostajesz je w różnych ilościach po cenach hurtowych.
 

Te stickery bezbarwne (plomby, naklejki) przeznaczone do zamykania i zabezpieczania opakowań - wygodne w użyciu, estetyczne i niedrogie.

 

Dostępne w różnych rozmiarach i ilościach. Sprzedawcy oferują zakup tego przydatnego akcesorium dla hurtowych rabatów cenowych lub zysków marży ceny detalicznej dla sprzedawców / detalistów dóbr konsumpcyjnych (np.: gumy, cukierki), przemysł spożywczy (np.: makarony), przemysł kosmetyczny (np.: kremy). Jak

Te przezroczyste stickery mogą być stosowane w wielu różnych dziedzinach handlu, ale także wokół domu - aby utrzymać świeżość przekąsek lub całkowicie otworzyć torby, lub po prostu zamknąć je jednym prostym ruchem. Można ich używać jako alternatywy dla zwykłych taśm klejących, które muszą być odcięte po zakończeniu procesu zamykania. Wystarczy przyłożyć kółko do opakowania i lekko docisnąć, aby mocno się przykleił.

Kółka są łatwe do usunięcia, dzięki czemu opakowanie można otworzyć, a następnie ponownie wykorzystać. Naklejki występują również w różnych rozmiarach i ilościach, można wybrać 10 lub 100 sztuk.

Naklejki do zabezpieczania opakowań i plomby


Dobre zabezpieczenie opakowania przed zniszczeniem jest ważnym elementem procesu pakowania. Dzięki temu możemy znacznie zmniejszyć szansę na uszkodzenie towaru w transporcie, podczas wysyłki lub gdy jest przechowywany w magazynie. Jeżeli podczas przygotowywania paczki pojawia się konieczność dodatkowego zabezpieczania produkty, naklejki zabezpieczające i plomby często okazują się niezwykle przydatne. Dzięki nim odbiorcy paczki, czy inne osoby mające kontakt z ładunkiem wiedzą, że nikt nie miał wglądu do paczki - nie była ona otwierana. 

Plomby zabezpieczające mogą być założone w okolicy zamknięcia (paczki, kontenera, czy pomieszczenia) takim, aby próba otworzenia wiązała się z naruszeniem plomby. W przypadku pudełek kartonowych, czy podobnych rodzajów opakowań warto natomiast wybrać naklejki zabezpieczające. Mają mocny klej, więc otworzenie opakowania wiąże się ze zniszczeniem naklejki. Nie ma bowiem opcji jej odklejenia i ponownego użycia tej samej naklejki. Zarówno plomby zabezpieczające jak i naklejki ochronne występują w wielu odmianach, które różnią się między innymi wymiarami.
 

Niedrogie i skuteczne zabezpieczenie paczki lub innego ładunku


Jedną z głównych zalet stosowania plomb i naklejek zabezpieczających jest ich niewielki koszt. Dzięki niemu mogą Państwo dodatkowo ochronić opakowanie przed otwarciem bez narażania się na zwiększony koszt przygotowywania do wysyłki lub magazynowania. Naklejki zabezpieczające są dostępne w paczkach liczących zwykle kilkaset, a nawet kilka tysięcy sztuk. Koszt takiego zestawu nie jest wygórowany, a jedna naklejka ochronna kosztuje kilka groszy, a czasem nawet mniej.

Niski koszt zakupu plomby zabezpieczającej sprawia, że można użyć jej w naprawdę wielu sytuacjach. Wszędzie tam, gdzie dostęp osoby trzeciej do wnętrza pakunku, a czasem pomieszczenia, jest niemile widziany, warto użyć tego produktu. Oprócz niewielkiej ceny plomb zabezpieczających i naklejek ochronnych, dużą zaletą jest też ich bardzo prosta i błyskawiczna aplikacja. Nie trzeba do tego używać żadnych dodatkowych narzędzi.
 

Zabezpieczenie opakowania naklejką lub plombą - dlaczego warto to zrobić?


Ten sposób zabezpieczania opakowań jest stosowany przez wielu sprzedawców, a nawet producentów. Dzięki niemu w dość prosty sposób oraz niewielkim kosztem można uzyskać pewność że osoby trzecie nie otwierały opakowania. To ważne między innymi przy sprzedaży wysyłkowej - obecność plomby świadczy o nieotwieranym pudełku i nowym produkcie znajdującym się w środku. Może być to szczególnie istotne, gdy produkt jest jednorazowy lub nie powinien być używany przez kilka osób - choćby ze względów higienicznych lub bezpieczeństwa.

W wielu przypadkach paczek warto więc zadbać o dodatkowe zaplombowanie opakowania. Specjalne plomby ochronne i naklejki zabezpieczające to prosty sposób na dodatkowe zabezpieczenie paczki, na przykład kartonowego pudełka.
 

Jakie rodzaje plomb naklejek zabezpieczających są dostępne w Neopak?


Które naklejki ochronne lub plomby zabezpieczające wybrać? W Neopaku mamy kilka odmian, różniących się wielkością, kolorem, a czasem wyglądem. Dzięki dostępności różnych rodzajów naklejek ochronnych i plomb praca sklepu wysyłkowego lub magazynu może być łatwiejsza i lepiej zorganizowana. Dostępność w różnych formatach pozwala dobrać zabezpieczenie do wymiarów paczki, a różne kolory mogą być bardzo pomocne przy rozróżnianiu poszhttps://neopak.pl/cms/branza-e-commerce-w-praktyce-czym-sa-platnosci-b2bczególnych partii.

Dostępne warianty plomb i naklejek zabezpieczających to między innymi:Jak widać, do wyboru mają Państwo wiele odmian zarówno plomb plastikowych  jak i foliowych naklejek ochronnych.

plomby zabezpieczające i naklejki

Plomby najczęściej spotykane są w rozmiarach M - 285 milimetrów średnicy oraz L -385 milimetrów średnicy. Naklejki foliowe najczęściej są natomiast bezbarwne i mają średnicę od kilkunastu do kilkudziesięciu milimetrów. Niektóre są dodatkowo perforowane - rozrywają się przy próbie odklejenia, więc uwidaczniają próbę dostania się do środka paczki.
 

Plomby plastikowe Unix - jak działają?


Zastanawiają się Państwo, jak działają plomby Unix? Te plastikowe plomby zabezpieczające wykonane są z mocnego tworzywa sztucznego. Na jednym z końców znajduje się zacisk, przez który trzeba przełożyć drugi, zaostrzony koniec plomby. Zasada działania przypomina więc popularne trytki. Po zaciśnięciu plomby nie jest możliwe jej otworzenie bez zniszczenia plomby - najczęściej przecięcia. Plomby plastikowe Unix sprzedawane są z wygodnych paczkach po 10 sztuk. Mogą mieć jeden z kilku kolorów.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie