Tusze do pieczątek

Tusze do pieczątek są bardzo przydatnym akcesorium w każdym biurze.

Nie tylko w firmach, ale także w prywatnych biurach w domu, na przykład u tłumaczy. Tusze do pieczątek dostępne są w wielu barwach. W naszym sklepie znajdą Państwo ogromną ilość kolorów. Dodatkowo możemy dostarczyć Ci tusze do pieczątek w dowolnym kolorze. Jeśli żądany kolor nie jest dostępny - daj nam znać, a my postaramy się go dla Ciebie zdobyć. Tusz do pieczątek może być używany nie tylko do pieczątek, ale również do innych celów: kaligrafii, rysunku itp. Dodatkowo istnieje wiele kolorów do wyboru, co czyni je jeszcze bardziej interesującymi.

Podczas gdy najczęstszym kolorem jest niebieski, mamy duży zakres kolorów do wyboru.

Niebieski tusz do pieczątek jest zdecydowanie najbardziej popularnym kolorem, ponieważ jest uważany za "tradycyjny". Ale jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele innych tuszów do pieczątek, takich jak: czarny, czerwony, brązowy i biały.

Dwa rodzaje tuszu do pieczątek:

Pieczątki olejowe - są one najczęściej stosowane w nowoczesnych biurach. Charakteryzują się szerokim wyborem, mają dobrą przyczepność, a czas schnięcia jest szybki. Bardzo dobrze znoszą też ścieranie. Do użytku domowego może być odpowiedni tusz na bazie oleju. Pieczątki rozpuszczalne w wodzie - mają specjalną akwarelową teksturę, która zapewnia wysoki stopień nasycenia kolorów i jasność tonów, gdy są stosowane na papierze lub tkaninie. Ponadto po użyciu należy je natychmiast umyć wodą, aby można je było długo przechowywać. Co więcej, nie nadają się do gumy.

Tusze do pieczątek wykonane są z naturalnych lub syntetycznych składników w zależności od przeznaczenia i instrukcji producenta. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru tuszu do pieczątek.

Tusz musi mieć szybki czas schnięcia, dzięki czemu nie rozmazuje się podczas pisania pieczątką; - pożądane jest, aby farba rozpuszczalna w wodzie łatwo zmywała się z ubrań lub skóry, nie powodując alergii i podrażnień; Należy również sprawdzić, czy płyn ma swój specjalny kolor. Jeśli wydaje się być przezroczysty, to trudno będzie kontrolować poziom płynu pozostałego w butelce; - Zanim kupisz tusz do pieczątek, upewnij się, że mogą być one używane do tego właśnie wzoru pieczątki (na przykład tusz olejowy nadaje się tylko do pieczątek gumowych). Pamiętaj również o ich skład, czy zawiera toksyczne składniki.

Tusze do pieczątek są łatwo dostępne na naszej stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod podanym poniżej numerem lub pozostawienie wiadomości na stronie z danymi kontaktowymi. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj