Wizytowniki biurowe

Wizytownik to bardzo przydatne akcesorium w biurach i wszelkiego rodzaju kancelariach. Pozwalają w wygodny i zorganizowany sposób przechowywać wizytówki firm, z którymi współpracujesz, albo wizytówki Twojej firmy, tak aby zawsze móc je wyciągnąć w estetyczny sposób przy Kliencie. Instalując to akcesorium w biurze swojej firmy, tworzysz pewną atmosferę.

Trzymając je na stole lub na innym użytecznym meblu, w każdej chwili możesz być wyposażony we wszystkie niezbędne informacje o współpracujących firmach, a przy tym wyglądać bardzo profesjonalnie. Montaż tego akcesorium

Wizytowniki przyjmują najczęściej formę dużych teczek z miejscami na wizytówki w standardowym rozmiarze, alternatywą są wizytowniki obrotowe, które zajmują o wiele mniej miejsca. Istnieją również wizytowniki przeznaczone na karty kredytowe, ale ich zadaniem jest jedynie ułatwienie odnalezienia kart w portfelu. Wizytowniki najczęściej są czarne, ale zdarzają się też modele w kolorze srebrnym.
 

W tej kategorii znajdziesz różnorodne wizytowniki, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i preferencjom.

 

Stojaki na wizytówki są doskonałym wyborem do przechowywania wizytówek, ponieważ utrzymują je płasko i łatwo je wyeksponować. Jeśli potrzebujesz trochę struktury, wybierz jeden z kieszeniami lub klapkami, aby utrzymać wizytówki.Jeśli szukasz czegoś bardziej klasycznego, spróbuj skórzanych etui na wizytówki. Jeśli chcesz nosić swoje wizytówki przy sobie przez cały czas, istnieją nawet metalowe opcje, które pomieszczą niewielką ilość wizytówek i z łatwością zmieszczą się w kieszeni lub torebce.Stojaki na wizytówki są również świetne na słodkie akcesoria na biurko, więc jeśli szukasz czegoś do dekoracji biurka, mają dodatkową zaletę bycia użytecznym.

Jedno z naszych najpopularniejszych etui na wizytówki wykonane jest z łupka i zamykane na metalowy zatrzask, który pomieści do 20 kart standardowej wielkości. Możesz też wypróbować elegancki, ciemny

Wizytownik najczęściej wykonany jest ze skóry, drewna lub metalu, ale największą popularnością cieszą się modele wykonane ze skóry. Skóra to doskonały materiał na akcesoria, które wymagają klasycznego kształtu i designu. Zarówno dla użytkowników płci męskiej, jak i żeńskiej istnieje kilka rodzajów różnych profesjonalnych etui na wizytówki, które spełnią ich potrzeby.Warto zauważyć, że etui na wizytówki najczęściej wykonane są ze skóry, ale w przypadku niektórych serii dostępne są również modele wykonane z gumy.

Profesjonalne etui na wizytówki może posłużyć jako świetny prezent, szczególnie dla osoby, która pracuje w biurze lub zawodzie związanym z finansami, lub prawem. W ten sposób pokażesz, jak bardzo doceniasz jego zaangażowanie i promowanie kontaktów, które nawiązuje miejscu pracy. W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór etui na wizytówki w różnych kształtach i o różnych funkcjach.

Wizytowniki biurowe


Mimo, że coraz większa część kontaktów ze współpracownikami, klientami i kontrahentami odbywa się dziś przez Internet, papierowe wizytówki wciąż pozostają w regularnym użytku. To świetny sposób na szybkie wymienianie się kontaktami podczas spotkań na żywo, czy wizyty w stacjonarnym oddziale firmy. Aby dobrze zorganizować przechowywanie wizytówek warto zaopatrzyć się więc w wizytownik biurowy. Wizytowniki biurowe pozwalają z jednej strony na przechowywanie zapasu własnych wizytówek, jak i na zachowanie na długi czas wizytówek otrzymanych od osób trzecich.

Głównym zadaniem wizytownika jest zapewnienie możliwości przechowywania wielu wizytówek w jednym miejscu. Zawsze są na miejscu, mamy więc do nich prosty i szybki dostęp w każdej chwili. Mogą Państwo liczyć na to, że w wizytowniku biurowym zawsze będą składowane tam wizytówki. To dużo lepsze rozwiązanie, niż przechowywanie wizytówek w wielu różnych miejscach - w kieszeni, torebce, szufladzie, portfelu, itp.
 

Przydatne akcesoria do przechowywania wizytówek


Wizytownik jest dość przydatnym akcesorium. Produkt ten jest często wykorzystywany w biurach, kancelariach, ale także w gospodarstwach domowych. Także w wielu sklepach, punktach usługowych i miejscach, gdzie spotykają się Państwo z klientami i partnerami, warto posiadać zapas wizytówek. Głównym zadanie wizytownika biurowego jest pomoc w wygodnym i bezpiecznym przechowywaniu wizytówek w zorganizowany sposób. Zwykle wizytówki zawierają bowiem dość istotne dane - na przykład kontakt do firm, współpracowników, itp. Bez możliwości wglądu w dane na wizytówce czasem prowadzenie działalności jest dość ciężkie - nie mamy możliwości skontaktować się z firmą, z którą Państwo współpracują. Czasem udaje się znaleźć do niej kontakt w sieci, zwykle wymaga to jednak sporo zachodu.

wizytownik biurowy

Wizytownik biurkowy jest także bardzo dobrym miejscem do przechowywania wizytówek własnej firmy lub z kontaktem do siebie samego. Trzymając w nim wizytówki mamy pewność, że pozostaną w nienagannym stanie. Schludny wygląd bardzo dobrze świadczy o osobie wręczającej wizytówkę - to oznaka szacunku wobec osoby, której ją dajemy.

Warto więc zamontować wizytownik biurowy w biurze swojej firmy, choć niektóre produkty tego typu są w pełni przenośne - można je zabrać ze sobą.
 

Wizytownik na biurku - gwarancja, że wizytówki będą zawsze pod ręką


Trzymając wizytownik na biurku lub stole mają Państwo pewność, że wizytówki będą zawsze pod ręką. Warto więc znaleźć dla tego akcesorium biurowego stałe miejsce i to właśnie tam  zbierać wizytówki. Mają wtedy Państwo gwarancję, że niezbędne informacje o współpracujących z Państwem firmą znajdują się w pobliżu i w dowolnym momencie można je łatwo odnaleźć.

Wizytowniki biurowe często znajdują się w miejscu widocznym dla współpracowników, czy klientów. Z tego względu proponujemy Państwu produkty, które wyróżniają się bardzo estetycznym wyglądem i niewielkimi rozmiarami. Dyskretny wizytownik na biurku zwykle łatwo znajdzie swoje stałe miejsce, a przy tym może być ciekawą ozdobą. Taki przedmiot jak najbardziej wpisuje się w wystrój każdego biura. Niewielki przedmiot bez trudu mogą jednak Państwo umieścić  także w szufladzie, kontenerku lub schować w innym miejscu.
 

Rodzaje wizytowników biurowych


Aby jak najlepiej dopasować akcesoria biurowe do Państwa preferencji i oczekiwań, większość z nich mamy w wielu odmianach. Różnią się wielkością, pojemnością, kolorem i funkcjami. Podobnie jest także w przypadku wizytowników biurowych. W Neopaku znajdą Państwo kilka rodzajów. Nasi klienci chętnie wybierają:
Mogą więc Państwo wybierać spośród wizytowników o różnej pojemności (od 120 do ponad 400 sztuk) na wizytówki, a także wybrać najlepszy materiał wykończenia. Najtańsze są wizytowniki plastikowe. Metalowe odmiany są nieco droższe, zapewniają natomiast nieco bardziej luksusowy wygląd i mają wyższą trwałość. Najbardziej efektownym, a przy tym funkcjonalnym produktem jest natomiast wizytownik obrotowy.


Wizytownik obrotowy na 400 wizytówek


Czarny wizytownik obrotowy zdecydowanie jest produktem, który rzuca się w oczy. Jego konstrukcja składa się z solidnej, ciężkiej podstawy, obrotowego bębna oraz zawieszonych na nim saszetek na wizytówki. Są podpisane kolejnymi literami, co pozwala dość łatwo uszeregować wizytówki w sposób alfabetyczny. To idealne rozwiązanie dla gadżeciarzy, a także ciekawy dodatek do wystroju nowoczesnego biura. Obrotowy wizytownik biurowy ma przy tym doskonałą funkcjonalność - z łatwością można przeglądać kolejne wizytówki w celu odnalezienia jednej, konkretnej. Wizytówki są przy tym oddzielone od siebie, co zapewnia im czytelność i świeży wygląd przez długi czas.

wizytownik biurowy obrotowy

Wizytownik obrotowy w czarnym kolorze ma wymiary koszulki 103 x 66 mm, czyli zmieszczą się tam typowe wizytówki. Pojemność wynosi aż 400 wizytówek - po dwie przypadające na jedną koszulkę.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie