Wizytowniki biurowe

Wizytownik to bardzo przydatne akcesorium w biurach i wszelkiego rodzaju kancelariach. Pozwalają w wygodny i zorganizowany sposób przechowywać wizytówki firm, z którymi współpracujesz, albo wizytówki Twojej firmy, tak aby zawsze móc je wyciągnąć w estetyczny sposób przy Kliencie. Instalując to akcesorium w biurze swojej firmy, tworzysz pewną atmosferę.

Trzymając je na stole lub na innym użytecznym meblu, w każdej chwili możesz być wyposażony we wszystkie niezbędne informacje o współpracujących firmach, a przy tym wyglądać bardzo profesjonalnie. Montaż tego akcesorium

Wizytowniki przyjmują najczęściej formę dużych teczek z miejscami na wizytówki w standardowym rozmiarze, alternatywą są wizytowniki obrotowe, które zajmują o wiele mniej miejsca. Istnieją również wizytowniki przeznaczone na karty kredytowe, ale ich zadaniem jest jedynie ułatwienie odnalezienia kart w portfelu. Wizytowniki najczęściej są czarne, ale zdarzają się też modele w kolorze srebrnym.

W tej kategorii znajdziesz różnorodne wizytowniki, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i preferencjom.

Stojaki na wizytówki są doskonałym wyborem do przechowywania wizytówek, ponieważ utrzymują je płasko i łatwo je wyeksponować. Jeśli potrzebujesz trochę struktury, wybierz jeden z kieszeniami lub klapkami, aby utrzymać wizytówki.Jeśli szukasz czegoś bardziej klasycznego, spróbuj skórzanych etui na wizytówki. Jeśli chcesz nosić swoje wizytówki przy sobie przez cały czas, istnieją nawet metalowe opcje, które pomieszczą niewielką ilość wizytówek i z łatwością zmieszczą się w kieszeni lub torebce.Stojaki na wizytówki są również świetne na słodkie akcesoria na biurko, więc jeśli szukasz czegoś do dekoracji biurka, mają dodatkową zaletę bycia użytecznym.

Jedno z naszych najpopularniejszych etui na wizytówki wykonane jest z łupka i zamykane na metalowy zatrzask, który pomieści do 20 kart standardowej wielkości. Możesz też wypróbować elegancki, ciemny

Wizytownik najczęściej wykonany jest ze skóry, drewna lub metalu, ale największą popularnością cieszą się modele wykonane ze skóry. Skóra to doskonały materiał na akcesoria, które wymagają klasycznego kształtu i designu. Zarówno dla użytkowników płci męskiej, jak i żeńskiej istnieje kilka rodzajów różnych profesjonalnych etui na wizytówki, które spełnią ich potrzeby.Warto zauważyć, że etui na wizytówki najczęściej wykonane są ze skóry, ale w przypadku niektórych serii dostępne są również modele wykonane z gumy.

Profesjonalne etui na wizytówki może posłużyć jako świetny prezent, szczególnie dla osoby, która pracuje w biurze lub zawodzie związanym z finansami, lub prawem. W ten sposób pokażesz, jak bardzo doceniasz jego zaangażowanie i promowanie kontaktów, które nawiązuje miejscu pracy. W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór etui na wizytówki w różnych kształtach i o różnych funkcjach.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie