Papier ksero

Papier ksero A4 to niezbędnik dosłownie każdej firmy.

Często konieczne jest drukowanie, a jak drukować bez nośnika tuszu. Papier A4 to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie ze względu na typowy format. Obsługują go praktycznie wszystkie urządzenia na rynku. Biały papier ksero to najpopularniejsze i z całą pewnością najlepsze rozwiązanie w kwestii drukowania. Fotokopiowanie czarno-białe nie wymaga kolorowych tonerów, ponieważ jego głównym celem jest stworzenie kopii, a nie zdjęcia lub obrazu.

Powody, dla których warto kupić papier A4 do druku czarno-białego:

  • Może być drukowany praktycznie na każdym urządzeniu.
  • Tworzy wyraźne kopie, nawet jeśli oryginalny dokument ma wyblakłe kolory.
  • Zajmuje mniej miejsca niż inne rodzaje papieru do drukarek, co ułatwia jego przechowywanie i transport.

Dodatkowo format A4 przewyższa oficjalny format, umożliwiając drukowanie standardowych dokumentów w mniejszych rozmiarach, jak również ich powiększanie bez szkody dla ich czytelności, jak to ma miejsce w przypadku innych rodzajów papieru do drukarek. Biały papier ksero jest bardzo tani.

Jeśli chodzi o proces produkcji, istnieje kilka opcji. Najbardziej oczywista różnica między nimi jest w druku kolorowym (czarny lub biały). Jednak bardziej znaczący wpływ na tę decyzję mają cele ekonomiczne. Biały papier ksero pozwala zaoszczędzić na nim sporo czasu i pieniędzy. Rozwiązanie to ma również wiele zalet w stosunku do innych rodzajów papieru. Papier A4 jest używany przez drukarnie na całym świecie jako uniwersalny standardowy format dla różnych wymagań jakościowych. Jego zaletą jest to, że może być przetwarzany przez praktycznie każde urządzenie bez najmniejszych problemów, ponieważ został stworzony do tej pory. Dodatkowo, poprzez oszczędność kosztów, rozwiązanie to oferuje korzyści w porównaniu z czarnym papier kserograficzny.

Jedna z największych korzyści wynika z procesu produkcyjnego. Biały papier A4 wymaga tylko 1/3 tuszu do wydrukowania na nim w porównaniu do standardowego czarnego odcienia. Ponadto, drukarki wykorzystują większą powierzchnię na nośniki druku, co daje więcej możliwości w wydrukach i oszczędza wagę na metr sześcienny przy produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, drukarki mogą korzystać z obu stron białego papieru A4, ponieważ jest on zaprojektowany jako rozwiązanie jednostronne.

Warto też dodać, że w naszym sklepie oprócz standardowego białego papieru udostępniamy bardziej ekologiczną opcję. Papier ksero niebielony makulaturowy, który również jest bardzo czytelny, a do jego produkcji jest zużywane mniej zasobów, jest też łatwiejszy do poddania kolejnemu recyklingowi.

Papier ksero gdzie kupić?


Papier ksero to jeden z najbardziej pożądanych produktów w biurze. W zasadzie można powiedzieć, że bez niego praca w biurze byłaby niemalże niewykonalna. Musisz jednak wiedzieć, że papiery ksero różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale również gramaturą papieru. A nawet kolorem. To, o jakich właściwościach wybierzesz papier, ma ostatecznie wpływ na jakość wydruku. Do jednego z najpopularniejszych papierów ksero zaliczyć można ten o wymiarach A4. Nic dziwnego. Wykorzystuje się go bowiem nie tylko w biurach księgowych, kancelariach, bibliotekach, szkołach, na uczelniach oraz w sekretariatach i szeroko pojętej administracji, ale również w warunkach domowych. Bez niego wykonanie wielu codziennych czynności byłoby niemalże niemożliwe. W ofercie naszego sklepu dostępny jest na przykład papier ksero A4 UPM OFFICE 80g/m2, który stanowi standardowe wyposażenie biura. Jego brak może bowiem sprawić, że zatrzymana zostanie praca wielu działów w firmie. Aby tego unikać warto zawsze mieć kilka ryz w zapasie. Do złożenia większego zamówienia może Cię przekonać, chociażby dodatkowy rabat, jaki możemy Ci zaoferować. Na stronie produktu widoczna jest informacja dotycząca procentowego rabatu, zależnego od ilości zakupionych sztuk produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię do skontaktowania się z naszym działem Obsługi Klienta. A tymczasem, co jeszcze możemy powiedzieć Ci o tym konkretnym rodzaju papieru, który znajdziesz w naszym sklepie? Przede wszystkim to, że ryza zawiera 500 arkuszy białych kartek, które wykonane zostały z papieru o gramaturze 80 g/m². Idealnie sprawdzi się w przypadku takich urządzeń jak np. kserokopiarka, drukarka atramentowa oraz drukarka laserowa.

To jeszcze nie wszystkie produkty, które możemy Ci zaoferować. W ofercie dostępny jest też papier ksero A5 80 G/M2 Tiger, ryza, który cieszy się ogromną popularnością na przykład w sytuacji, kiedy często drukujesz etykiety wysyłkowe, lub kserujesz książki w oryginalnym formacie i szkoda byłoby Ci wykorzystywać papier A4. Idealnie nadaje się do wydruku zarówno kolorowego, jak i czarno-białego. Papier o gramaturze 80 g/m² i klasie papieru C oraz białości 146 +/- 3. Dzięki takim parametrom idealnie nadaje się do wydruków wysokiej jakości. Mamy też papier eko xero makulaturowy 85 G/M2, czyli papier kserograficzny. Idealny w momencie, gdy potrzebujesz drukować często oraz w dużych nakładach. Jego cechą charakterystyczną jest to, że bez najmniejszego problemu dopasuje się do niemal każdego rodzaju drukarki oraz kserokopiarki. Papier ten nie jest barwiony, za to w pełni ulega biodegradacji. Często wykorzystywany przez osoby, które w ogromnym stopniu dbają o ochronę środowiska.

Mężczyzna kserujący dokumenty na kserokopiarce


Jaki papier ksero wybrać?


Wybór papieru ksero nie jest tak prostym zadaniem, jakby mogło się wydawać. Dostępne na rynku rodzaje różnią się od siebie, chociażby klasą, czyli jakością. Musisz jednak wziąć pod uwagę to, że nie są one w żaden sposób ustandaryzowane. Dlatego trudno jest wskazać najlepszą klasę. Z pewnością musisz wziąć pod uwagę swoje oczekiwania i wymagania. Następnie takie parametry jak gramatura papieru, poziom bieli, pylistość oraz gładkość. Klasa A papieru ksero to najczęściej produkt, który charakteryzuje się bielą powyżej 162 w skali CIE. Co więcej, można o nim powiedzieć? Jest raczej jednolity, nieprzejrzysty i gładki. Bardzo często możesz znaleźć informacje, że określany jest on mianem papieru premium. Dzięki temu idealnie sprawdzi się np. w kolorowych wydrukach. Papier ksero klasy B to produkt, który charakteryzuje bielą zawierająca się w przedziale od 155 do 161 CIE. Najczęściej jednak jego jednolitość i gładkość nie są tak odczuwalne, jak w przypadku papieru klasy A. Papier klasy C jest bez wątpienia rozwiązaniem ekonomicznym. Biel plasuje się najczęściej poniżej 155 CIE. Decyzja, który wybierzesz, należy wyłącznie do Ciebie. Pamiętaj jednak, że parametry w żaden sposób nie są ustandaryzowane. Warto więc przekonać się samemu jaki produkt, spełnia Twoje oczekiwania.
 

Jak jest papier ksero po angielsku?


Papier ksero to jeden z najczęściej używanych artykułów biurowych na całym świecie. Dlatego warto wiedzieć np. jak po angielsku nazwać ten produkt. Mianowicie jest to photocopying paper. Co jeszcze warto wiedzieć o tym produkcie? Przede wszystkim to, że w naszej ofercie możesz po zamówieniu spodziewać się szybkiej realizacji zamówienia. Wiemy doskonale, że jest to produkt pierwszej potrzeby, dlatego przykładamy wagę do tego, aby w miarę możliwości szybko realizować zlecenia.

Szukasz dobrej jakości papieru do ksero? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Są to propozycje idealne zarówno do biur, sekretariatów oraz sklepów internetowych, jak i do domu. Oprócz tego możesz mieć szansę również na uzyskanie rabatu. Dzięki temu zakup nie nadwyręży mocno Twojego budżetu. Co więcej, oprócz tego masz też możliwość skontaktowania się ze specjalistami, którzy dostępni są pod numerem telefonu 22 853 16 89 oraz adresem e-mail [email protected]. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty na papier ksero. Jesteśmy pewni, że jakość produktów spełni Twoje oczekiwania. Nawet te najwyższe.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie