Ściereczki do czyszczenia monitorów

Ściereczki do monitorów to niezwykle przydatne akcesoria z ich pomocą możesz wyczyścić ekran Twojego służbowego sprzętu, bez ryzyka jego uszkodzenia. Do wyboru jest wiele różnych modeli, ale tak naprawdę główna różnica między nimi tkwi w materiale, z którego są wykonane. Wszyscy wiemy, że prawie nigdy ekranów nie da się wyczyścić mokrymi ściereczkami czy wacikami, dlatego powinniśmy używać do tego celu specjalnego płynu i miękkiego papieru.

Wszyscy wiemy, że ekran monitora jest bardzo delikatnym elementem, ale czasami może ulec uszkodzeniu. Jak wyczyścić monitor? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ściereczek do tego celu! Niektóre z nich wykonane są z tradycyjnych materiałów, ale najczęściej wykorzystuje się do tego celu mikrofibry - specjalny syntetyczny materiał, po który sięgają dziś wszyscy, którzy potrzebują ultra miękkiego i super chłonnego czyściwa.

Główną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze ściereczki jest jej rozmiar i waga: im większa powierzchnia i łatwiej będzie współpracować z Twoim sprzętem. Ale powinniśmy zrozumieć, że nie ma idealnego uniwersalnego narzędzia. Każdy producent ma swoje własne zalecenia, jaki rodzaj podkładki wybrać dla każdego modelu sprzętu lub blatu, więc zawsze najpierw przeczytaj instrukcje.

Nie zaleca się bezpośredniego czyszczenia wyświetlaczy LCD płynem, ponieważ może to spowodować ich uszkodzenie. Wielu producentów zaleca stosowanie specjalnych chusteczek i ściereczek, które można kupić w sklepie stacjonarnym lub zamówić przez Internet. Chusteczki te są nawilżane określonym środkiem czyszczącym i zawierają specjalne wypustki, które nie pozostawią śladów po wytarciu. Należy również zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane są takie chusteczki - musi to być miękka tkanina z mikrofibry bez dodatków chemicznych, takich jak np. politereftalan etylenu (PET).

Jest to ważny punkt przy wyborze ściereczki do monitora. Wskazane jest również wybieranie produktów, które nie zawierają fenolu lub pochodnych fenolu, ponieważ mogą one uszkodzić skórę. W naszym sklepie znajdą Państwo ściereczki do monitorów, które są bezpieczne w użytkowaniu i ponadto bardzo wydajne. Jedno opakowanie starcza na naprawdę długo.

Kup ściereczki do monitorów w naszym sklepie internetowym i zabezpiecz swój sprzęt przed uszkodzeniem.

Koniecznie sprawdź ten produkt już teraz !

Główną cechą tych specjalnych ściereczek jest to, że eliminują 99% bakterii, które mogą powodować różnego rodzaju infekcje. Ściereczki do monitorów powinny być przechowywane w ciemnym i suchym miejscu, ale również nie powinny mieć kontaktu z metalowymi przedmiotami.

Ściereczki do monitorów wykonane są z mikrofibry - bardzo cienkiego, a jednocześnie bardzo wytrzymałego materiału, który składa się w całości z włókien o wielkości 20-25 mikronów. Dla przykładu: Czerwone krwinki mają średnicę większą niż 25 mikronów...

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie