Worki foliowe AirBag

Worki foliowe airbag to ciekawe rozwiązanie, które pozwala znacznie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia Twoich przesyłek. Zastępują z powodzeniem folię bąbelkową, dokładniej okalając zabezpieczaną zawartość. Docenią je szczególnie biura, za pomocą worków foliowych airbag można o wiele szybciej zabezpieczyć zawartość przesyłek, a w biurach każda minuta ma znaczenie.

Worki foliowe airbag to torebki foliowe z poduszką powietrzną wykonane z jednej lub dwóch warstw.

Warstwa wewnętrzna ma kontakt z produktem znajdującym się w środku i posiada unikalny okrągły kształt, aby jak najlepiej dopasować się do opakowania. W zależności od typu, zarówno powierzchnia wewnętrzna jak i zewnętrzna są zamknięte metodą termobondingu. Poduszki powietrzne łączą się ze sobą tworząc gniazdo dla opakowań. Dzięki temu paczki idealnie do siebie pasują, co jest ważne przy przechowywaniu i transporcie.Poduszki powietrzne sprawiają, że paczki wyglądają bardziej atrakcyjnie i są łatwiejsze w obsłudze. Są one również bardzo lekkie, co jest ważne w przypadku przesyłek pocztowych.

Poduszki powietrzne mogą być wykonane z materiału LDPE lub HDPE (niska gęstość, wysoka gęstość) w zależności od pożądanego poziomu sztywności. Ten drugi rodzaj jest zazwyczaj stosowany podczas układania poduszek powietrznych w stosy, aby umożliwić ich prawidłowe ułożenie bez deformacji. Pakowanie poduszek powietrznych ma wiele zalet

 • Worki foliowe mają dobrą odporność na przebicie
 • Zapewniają doskonałą barierowość
 • Nie wchłaniają wody
 • Łatwe do zastosowania w zautomatyzowanych liniach pakujących

Worki foliowe Airbag można łączyć z klasycznymi papierowymi lub siarczanowymi torbami do pakowania przesyłek pocztowych, zastępując nimi całkowicie folię bąbelkową. Są one również przydatne jako ochrona boczna przy przesyłkach paczkowych. Ich zalety są bardzo pozytywnie oceniane przez przedsiębiorstwa, którym ułatwiają pakowanie paczek bez marnowania materiału.

Foliowe torebki bąbelkowe to nowa innowacja w dziedzinie opakowań, która została zaprojektowana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bardziej przyjazne dla środowiska podejście. Woreczki te mają miękki, amortyzujący efekt, który jest doskonały do ochrony przedmiotów tłukących się i delikatnych przed uszkodzeniem w transporcie. Torby zostały wykonane z 50 mikronowej folii aluminiowej laminowanej z jednej strony polietylenem o niskiej gęstości, dzięki czemu mogą być zgrzewane przy użyciu urządzeń do zgrzewania termicznego dostępnych dla większości firm. Nasza gama rozmiarów oznacza, że możemy pomieścić większość produktów, które wymagają ochrony podczas transportu lub magazynowania, oferując stosunek jakości do ceny bez kompromisów.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj