Worki foliowe AirBag

Worki foliowe airbag to ciekawe rozwiązanie, które pozwala znacznie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia Twoich przesyłek. Zastępują z powodzeniem folię bąbelkową, dokładniej okalając zabezpieczaną zawartość. Docenią je szczególnie biura, za pomocą worków foliowych airbag można o wiele szybciej zabezpieczyć zawartość przesyłek, a w biurach każda minuta ma znaczenie.

Worki foliowe airbag to torebki foliowe z poduszką powietrzną wykonane z jednej lub dwóch warstw.

Warstwa wewnętrzna ma kontakt z produktem znajdującym się w środku i posiada unikalny okrągły kształt, aby jak najlepiej dopasować się do opakowania. W zależności od typu, zarówno powierzchnia wewnętrzna jak i zewnętrzna są zamknięte metodą termobondingu. Poduszki powietrzne łączą się ze sobą tworząc gniazdo dla opakowań. Dzięki temu paczki idealnie do siebie pasują, co jest ważne przy przechowywaniu i transporcie.Poduszki powietrzne sprawiają, że paczki wyglądają bardziej atrakcyjnie i są łatwiejsze w obsłudze. Są one również bardzo lekkie, co jest ważne w przypadku przesyłek pocztowych.

Poduszki powietrzne mogą być wykonane z materiału LDPE lub HDPE (niska gęstość, wysoka gęstość) w zależności od pożądanego poziomu sztywności. Ten drugi rodzaj jest zazwyczaj stosowany podczas układania poduszek powietrznych w stosy, aby umożliwić ich prawidłowe ułożenie bez deformacji. Pakowanie poduszek powietrznych ma wiele zalet

  • Worki foliowe mają dobrą odporność na przebicie
  • Zapewniają doskonałą barierowość
  • Nie wchłaniają wody
  • Łatwe do zastosowania w zautomatyzowanych liniach pakujących

Worki foliowe Airbag można łączyć z klasycznymi papierowymi lub siarczanowymi torbami do pakowania przesyłek pocztowych, zastępując nimi całkowicie folię bąbelkową. Są one również przydatne jako ochrona boczna przy przesyłkach paczkowych. Ich zalety są bardzo pozytywnie oceniane przez przedsiębiorstwa, którym ułatwiają pakowanie paczek bez marnowania materiału.

Foliowe torebki bąbelkowe to nowa innowacja w dziedzinie opakowań, która została zaprojektowana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bardziej przyjazne dla środowiska podejście. Woreczki te mają miękki, amortyzujący efekt, który jest doskonały do ochrony przedmiotów tłukących się i delikatnych przed uszkodzeniem w transporcie. Torby zostały wykonane z 50 mikronowej folii aluminiowej laminowanej z jednej strony polietylenem o niskiej gęstości, dzięki czemu mogą być zgrzewane przy użyciu urządzeń do zgrzewania termicznego dostępnych dla większości firm. Nasza gama rozmiarów oznacza, że możemy pomieścić większość produktów, które wymagają ochrony podczas transportu lub magazynowania, oferując stosunek jakości do ceny bez kompromisów.

Czy proste rozwiązania mogą być efektywne? Worki foliowe AirBag remedium na niechciane uszkodzenia zawartości przesyłek w trakcie transportu


Jesteś profesjonalistą, który renomę swojej marki budował skrupulatnie przez lata. Dlatego tak dużą wagę przywiązujesz do każdego nawet najmniejszego szczegółu. Zależy Ci na tym, by Twoi Klienci postrzegali Cię jak najlepiej. Z tego też powodu szukasz jak najbardziej efektywnych rozwiązań, które pozwolą Ci wysyłać zamówienia do Twoich Klientów bez obaw o uszkodzenie zawartości. Choć na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli i rozmiarów kartonów wysyłkowych, to jednak nie zawsze są one idealnie dopasowane do wielkości wysyłanych przez Ciebie przedmiotów. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ostatnie lata przyniosły duże zmiany w kategorii tego typu produktów. Różnią się one nie tylko formą, właściwościami, ale i parametrami. Wśród nich odnajdziesz nie tylko m.in. wypełniacze flopak, wypełniacze skropak czy poduszki powietrzne papierowe, ale i maty wypełniające. Dlatego, jeśli zależy Ci na wysokim bezpieczeństwie Twoich przesyłek, przychodzimy do Ciebie z pomocą. Oferowane w naszym sklepie worki foliowe AirBag sprawdzą się bardzo dobrze. A wypełnienie wolnych przestrzeni w opakowaniu stanie się niezwykle proste. Z ich pomocą doskonale wypełnisz wolne przestrzenie, by zawartość przesyłki była jak najbardziej nieruchoma. Tym samym zabezpieczona przed ewentualnym niechcianym uszkodzeniem czy stłuczeniem. Wiadomo przecież, że gdy znajdujący się w kartonie towar będzie miał możliwość przesuwania się może to skutkować niemiłą niespodzianką po otwarciu przesyłki.
 

Różnorodny wybór modeli pozwoli na wybór opcji idealnej dla Ciebie


Oferowane w naszym sklepie opakowania foliowe typu AirBag to przede wszystkim najwyższa jakość i niezawodność. To sprawdzony produkt, który zagwarantuje Ci skuteczną ochronę towarów znajdujących się w przesyłkach. Co ważne szeroki wybór tego typu asortymentu gwarantuje, że każdy znajdzie opcję idealną dla siebie. Nasze worki foliowe AirBag są lekkie i niezwykle łatwe w użytkowaniu. Ich budowa została tak zaprojektowana, by zmaksymalizować ich wydajność, a co za tym idzie zapewnić jak największą satysfakcję z ich wykorzystania w codziennej pracy. W naszej ofercie odnajdziesz zarówno propozycje idealnie pasujące na mniejsze telefony czy smartfony, jak i mieszczące w sobie szklane przedmioty typu butelka wina. Są również wersje doskonale sprawdzające się w duecie z laptopami czy słoikami. Tak szeroki wybór pozwoli Ci na odpowiednie zabezpieczenie produktów wysyłanych do Klientów poprzez firmy kurierskie.

Worki foliowe typu Airbag
 

Dlaczego nasze worki foliowe AirBag są tak niezawodne i rozchwytywane?


Propozycja ta, to nic innego jak specjalnie zaprojektowany worek o dużej wytrzymałości. Worek, który tworzy swego rodzaju poduszkę powietrzną, umożliwiającą optymalną ochronę delikatnych przedmiotów. Sprawdzi się idealnie jako zabezpieczenie zapobiegające stłuczenie, zarysowaniom i różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym. Zarówno w przypadku produktów szklanych, jak i sprzętów elektronicznych. Ponadto z ich pomocą będziesz w stanie zapełnić wolną przestrzeń w opakowaniach kartonowych. Sposób ich działania jest niezwykle prosty. Prezentowane opakowania typu AirBag wykonane zostały z wysokiej jakości folii. Materiału, który odznacza się doskonałymi właściwościami. Dzięki temu są one optymalnie wytrzymałe i odporne na rozerwanie oraz pęknięcia. Woreczki przed użyciem należy napompować przy pomocy kompresora lub pompki rowerowej. Po napompowaniu następuje automatyczne uszczelnienie. Dzięki temu staje się niezastąpioną torbą zabezpieczającą. Co ważne! Są to produkty wielokrotnego użytku. Zdecydowanie wpływa to na zwiększenie zainteresowania nimi. Dodatkowo wykorzystując tego typu woreczki, warto byś wiedział, że możesz je bez trudu poddać recyklingowi. Z całą pewnością stanowi ich kolejny niepodważalny atut. Napompowana przestrzeń w formie poduszek sprawia, że mają one właściwości amortyzacyjne. A dodatkowo uniemożliwiają przedostawanie się wilgoci do ich wnętrza.

W połączeniu z innego rodzaju wypełniaczami np. skropakiem stworzą niemal perfekcyjny duet. W związku z tym, że jest to niezwykle lekkie rozwiązanie, nie wpływa ono na znaczące zwiększenie wagi przesyłek. Dlatego, jeśli zależy Ci na tym, by znaleźć ekonomiczne rozwiązanie, które dodatkowo pomoże Ci zoptymalizować czas wysyłanych przez Ciebie paczek, serdecznie zapraszamy do siebie. Sprawdź naszą ofertę na wysokiej jakości woreczki foliowe, wybierz opcje, które będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zakup i ciesz się pełną satysfakcją, z wyboru jakiego dokonałeś. My ze swojej strony możemy obiecać Ci jedno, że decydując się na zakup produktów w naszym sklepie, otrzymujesz najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach. Co więcej, jesteśmy pewni, że gdy pierwszy raz skorzystasz z naszych propozycji, powrócisz do nas po raz kolejny i kolejny. Dlatego nie czekaj! Optymalizuj swoją pracę i wykorzystuj rozwiązania, które wpłyną również na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie