Identyfikatory, plakietki biurowe

Identyfikatory pozwalają w łatwy sposób na większą intergrację w Twojej firmie, kiedy ta osiąga pokaźną skalę. Dzięki nim o wiele łatwiej utrzymać pozytywną atmosferę w Twoim przedsiębiorstwie. Indywidualne identyfikatory są pomocne nie tylko w poznawaniu imion, można na nich zamieścić dodatkowe informacje, takie jak to, w jakim dziale pracuje dana osoba, co może się znacznie przyczynić do upłynnienia przepływu informacji pomiędzy Twoimi pracownikami. Płynniejszy przepływ informacji, to wzrost wydajności Twojej firmy, warto się tym zainteresować.
 

Identyfikatory najczęściej są wykonane z plastiku i karteczki, które należy uzupełnić ręcznie, choć niektóre firmy decydują się na własne, indywidualne rozwiązania.

 

W naszym sklepie udostępniamy wiele różnych identyfikatorów na klips, z których pomocą praca będzie o wiele prostsza. Docenią je również właściciele lokalów usługowych, gdzie taka plakietka, zmniejsza dystans pomiędzy pracownikiem, a klientem, a jak wiadomo poufałość często prowadzi do zwiększonych zysków.
 

Identyfikatory z zapięciem na rolkę to najlepszy sposób na szybkie i efektowne umieszczenie identyfikatora na odzieży - koszulach, garniturach, czapkach itp. Oferujemy innowacyjną metodę produkcji identyfikatorów z indywidualną grafiką - wykonujemy nadruk bezpośrednio na powierzchni folii samoprzylepnej, a następnie docinamy ją do odpowiednich rozmiarów. Twoje logo drukujemy również bezpośrednio na powierzchni plastikowej obudowy. Takie podejście jest idealne dla firm, które nie posiadają własnych zespołów projektowych lub korzystają z usług projektantów sporadycznie.

Identyfikatory-

Podczas gdy większość ludzi myśli najpierw o symbolicznej wartości noszenia identyfikatora, istnieje kilka praktycznych względów, jak również. Po pierwsze, jeśli pracujesz w kreatywnym środowisku, w którym wiele osób nosi się, na co dzień w przypadku odzieży swobodnej, identyfikator w formie klipsa można dyskretnie przypiąć do noszonej koszuli, swetra lub czapki. Drugą zaletą jest to, że osoby posiadające karty identyfikacyjne (np. pracownicy ochrony) mogą łatwo przypiąć swój identyfikator do ubrania, co pozwala im na noszenie tego samego identyfikatora każdego dnia.
 

Osoby pracujące na zewnątrz lub w zanieczyszczonym otoczeniu mogą bezpiecznie przymocować swój identyfikator, a jednocześnie łatwo go odczepić. Dzięki temu pracownicy mogą wchodzić do zabezpieczonych obszarów bez konieczności legitymowania każdego z osobna. Identyfikatory imienne mogą również pomóc gościom poczuć się bardziej, jak w domu, dając im możliwość szybkiego nauczenia się imion i nawiązania kontaktu pomiędzy imionami i twarzami.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie