Metki i Zawieszki

Metki i zawieszki to akcesoria, z których pomocą zaznaczanie produktów, bądź przedmiotów będzie o wiele prostsze. Dany produkt podlega przecenie? To idealna okazja, aby wypróbować kolorowe metki, które rzucą się w oczy klientów. Oceniasz jakość serii produktów na magazynie? Również może oznaczać je adekwatnymi kolorami metek i zawieszek. Przywieszki są dostępne w różnych wersjach, ale najbardziej typowe formy to I- i II-rzędowe, które mają faliste lub prostokątne boki. Równie typowy jest kolor biały, który odpowiada podstawowemu stylowi przywieszek.

Nie tylko dla celów identyfikacji, ale również dlatego, że jest neutralny i zawsze współgra z kolorystyką - białe lub czarne zawieszki mogą być stosowane na prawie każdym produkcie.

Z drugiej strony, jeśli zależy Ci na większej różnorodności w Twoim sklepie, wypróbuj kolorowe zawieszki.

Na pierwszy rzut oka mogą się one wydawać akcesoriami nadającymi się jedynie do celów marketingowych, jednak po bliższym przyjrzeniu się wszystkim szczegółom szybko dostrzeżesz ich przydatność w codziennej pracy.

Wiele sklepów nie korzysta z nich, mimo że dzięki nim oszczędzają czas i pieniądze każdego dnia ! Oznaczanie przedmiotów za pomocą wieszaków jest o wiele łatwiejsze niż za pomocą metek, które bardziej nadają się do oznaczania rozmiarów ubrań.

Najpopularniejszym materiałem do produkcji zawieszek jest plastik. Jeśli chcesz używać ich wewnątrz sklepu lub nie jest to duży problem, jeśli się zabrudzą, możesz zdecydować się na zawieszki papierowe, ale nie mogą być one używane na zewnątrz ze względu na wysoki poziom wilgotności i światło słoneczne.

Zawieszki są najczęściej płaskie - prostokątne ze wciętymi "ogonkami" na jednym końcu. Nie wymagają one specjalnego składania czy klejenia, ponieważ ich kształt pozwala na przyczepienie ich do przedmiotu bez żadnych dodatkowych akcesoriów czy materiałów - wystarczy wbić zawieszkę w otwór na wieszaku, znajdujący się zazwyczaj na jednym końcu zawieszki. To wszystko!

Fałdy na płaskim wieszaku (z "ogonkami" lub bez) pozwalają na pewne przytrzymanie wieszanego przedmiotu, co jest bardzo ważne przy wieszaniu jeansów i kurtek. Kolejną zaletą tego typu wieszaków jest możliwość łatwego układania ich w stosy, co pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowywania towaru do sprzedaży w sklepie.

Jak już wcześniej wspomniano, metki występują w różnych kształtach - prostokątne z prostymi krawędziami, w kształcie litery I z falistymi bokami itp. Zazwyczaj są koloru białego lub czarnego

Przywieszki plastikowe są trwalsze od papierowych, ponieważ nie rwą się tak łatwo. Jednocześnie są wodoodporne i mogą być stosowane na zewnątrz.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj