Naklejki i etykiety biurowe

Z ich pomocą utrzymywanie porządku jest o wiele prostsze. Można nimi oznaczać różnego rodzaju rodzaje dokumentów, czy też całe archiwizatory, łatwo się naklejają. Można je ponadto nadrukowywać w drukarkach, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność. Są one niezwykle praktyczne, jeśli chodzi o znakowanie przedmiotów w Twoim domu, co dodatkowo zapewnia w nim porządek.
 

Etykiety i naklejki to akcesoria, bez których ciężko się obejść w jakimkolwiek biurze.

 

Etykiety mogą być wykonane z różnych materiałów. Zazwyczaj do oznaczania segregatorów, biurek i szafek stosuje się etykiety samoprzylepne. Dzięki samoprzylepnej powierzchni łatwo przykleja się je do papieru, teczek czy okładek. Mają wycięty otwór, dzięki czemu można je przymocować za pomocą sznurka lub umieścić na wieszakach, lub uchwytach z klipsami. Projekt zazwyczaj zawiera numery, które pozwalają na oznaczenie każdego dokumentu w jego właściwym miejscu w systemie. Najlepiej jest użyć taśmy maskującej podczas przyklejania tego rodzaju etykiet, ponieważ sprawi to, że ich usunięcie będzie dużo łatwiejsze, jeśli trzeba będzie coś zmienić później w dół linii. Etykiety są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od tego, jak będą one wykorzystywane.

Naklejki-i-etykiety-do-biura

Etykiety na artykuły gospodarstwa domowego często wykonywane są z kartek rackowych. Niekiedy przyczepia się je do słoików wypełnionych przetworami lub innymi produktami spożywczymi, dzięki czemu ich zawartość jest od razu widoczna. Jest to również akcesorium ekologiczne, ponieważ zmniejsza ilość niepotrzebnych odpadów papierowych, które w innym przypadku zostałyby wykorzystane.

Ilość dostępnych w tym celu etykiet jest na tyle duża, że wybór wzorów do domowego etykietowania może być trudny. Najważniejsze, aby były one odpowiednie w zależności od przeznaczenia, czyli np. etykiety samoprzylepne najlepiej sprawdzają się na słoikach czy miskach, a papierowe bardziej pasują do pojemników służących do przechowywania plików czy teczek w domu.
 

Stosuje je się też na magazynach, gdzie przy ich pomocy możemy oznaczać konkretne partie towaru, czy umieszczać adnotacje dla kolejnych zespołów pracowników, czy finalnych odbiorców.
 

Liczne zalety etykiet samoprzylepnych i naklejek sprawiają, że ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie licznych firm bez ich stosowania. Zastosowanie drukarek etykiet stało się na tyle popularne, że są one często wykorzystywane nie tylko w firmach produkujących towary lub świadczących usługi, ale również u stałych klientów. Ponieważ duże etykiety są formami łączonymi, które zaspokajają wszystkie możliwe rodzaje potrzeb, ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Najważniejszą rzeczą przy drukowaniu naklejek na dokumenty jest użycie odpowiedniego kroju i rozmiaru czcionki.

Dlaczego etykiety samoprzylepne to taki fenomen?

 
Etykiety samoprzylepne i naklejki naprawdę potrafią rządzić naszym życiem. Pełnią one bardzo ważną rolę w naszym życiu, ponieważ stanowią bardzo praktyczny element wyposażenia, zwłaszcza w kuchni. To one pozwalają na uporządkowanie produktów spożywczych czy innych rzeczy w kuchni, aby móc efektywniej i wygodniej w niej przebywać. Kupując puste butelki, słoiki i inne akcesoria, warto je oznaczyć, aby po pierwsze wiedzieć co na 100% się w nich znajduje, ale także robiąc np. przetwory opisać je datami, aby wiedzieć, do kiedy można je spożywać. Moc etykiet i naklejek wynika również z tego, że jest ich tak dużo na rynku, że możesz je dopasować całkowicie do swoich oczekiwań. Jednak etykiety nie spełniają się tylko podczas porządków w kuchni, ale również w biurze!
 

Do czego mogą przydać się naklejki i etykiety?

 
Takie produkty jak naklejki i etykiety biurowe, mogą przydać się naprawdę w wielu sytuacjach:
 • mogą być wykorzystane do nadawania paczek i listów, ponieważ wyposażone są w bardzo mocny klej. Można je naklejać na kopertach papierowych, foliowych, ale także na kartonach,
 • bardzo dobrze sprawdzają się podczas inwentaryzacji np. w sklepie,
 • świetnie sprawdzają się, jeśli chcesz zostawić sobie jakąś informację na biurku, czy komputerze. Wystarczy, że zapiszesz na etykiecie czy naklejce ważną informację, a jak nie będzie już potrzebna, bez problemu odkleisz daną naklejkę a miejsce po niej pozostanie czyste,
 • na etykiecie możesz również wydrukować – bezpośrednio na drukarce  –dane adresowe np. w swoim sklepie internetowym, wysyłając przesyłkę dla klienta. Z pewnością doceni to wielu klientów,
 • etykiety mogą być również sposobem na oznaczenie swojego sprzętu, aby każdy wiedział, że jest Twój. Produkty te są wodoodporne, odporne na brud i wysoką temperaturę,
 • jest to wspaniały sposób na oznaczenie butelek z winem czy słoików z dżemem. Nie dość, że takie produkty idealnie prezentują się na kuchennych półkach, to jeszcze masz pewność, kiedy były robione dane przetwory i jaka znajduje się w nich zawartość,
 • idealnie sprawdzą się w przypadku chęci kolorowego oznaczenia ekspozycji, tworzenia indywidualnych ofert, bez jakichkolwiek rozmazań na papierze,
 • swoje miejsce znajdą również w segregatorach, teczkach i wszelkich innych akcesoriach biurowych, które mają być oznaczone w widoczny sposób,
 • pozwalają na archiwizację i segregację dokumentów. Szukanie ważnej faktury, czy danych klienta nie będzie już tak trudnym zadaniem,
 • możesz je wykorzystać do zapisów ręcznych. Nie wymagają użycia drukarki, więc są bardzo łatwe w użyciu,
 • sprawdzą się podczas oznaczania płyt DVD lub CD, które nie mają opakowania. Wystarczy, że je opiszesz, a odszukanie tej pożądanej, stanie się bardziej wygodne.

Jakie naklejki i etykiety znajdziesz w naszej ofercie?

 
W naszym sklepie internetowym oferowane są takie arkusze samoprzylepne, a każdy z nich zawiera kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt naklejek samoprzylepnych. Jeden arkusz A4 może być więc jedną etykietą, lub może się w na nim znaleźć kilkanaście sztuk. Można je stosować na wszystkich urządzeniach kopiujących i drukujących. Wydruk, który się na nim znajduje jest odporny na jakiekolwiek ścieranie, działanie innych czynników zewnętrznych, jak i blaknięcie. Możesz na nich pisać markerem lub długopisem. Stanowią one niezbędny element wyposażenia biurowego. W ofercie znajdują się etykiety z matowym wykończeniem lub błyszczącym. Każde oferowane opakowanie zawiera 100 arkuszy.

Kolejnym produktem są etykiety samoprzylepne przeznaczone specjalnie do segregatorów. Przeznaczone są do umieszczania ich na brzegach segregatorów, aby opisać co się w nich znajduje. 

W naszej ofercie znajdziesz także kolorowe, czerwone arkusze. Tak samo jak białe arkusze, tak i te, mogą być wykorzystywane w drukarkach laserowych, igłowych, atramentowych, a także w kopiarkach. 

Na rynku można znaleźć takie etykiety umieszczone na rolce, jednak nie cieszą się one taką popularnością, jak etykiety na arkuszach. Wynika to z faktu, że arkusze pozwalają na wygodne pisanie po etykietach, a także dają możliwość profesjonalnego nadruku za pomocą wszelkich drukarek. Taka opcja jest szczególnie doceniana przez sklepy internetowe i firmy wysyłkowe. Dodatkowo do etykiet na rolce, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, aby móc cokolwiek na nich wydrukować. Wszystkie oferowane przez nas etykiety samoprzylepne oraz naklejki posiadają wysoką jakość, dzięki której nie odklejają się przy byle okazji i zawsze prezentują się w estetyczny sposób. Posiadają uniwersalne rozmiary i charakteryzują się świetną przyczepnością. Etykiety samoprzylepne mogą być wspaniałą możliwością na przedstawienie Twojej firmy w bardziej profesjonalny sposób, ponieważ możesz drukować na nich logo swojej firmy i następnie nakleić je na karton czy kopertę. Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni z takiego rozwiązania. 

Koniecznie zapoznaj się z całym naszym asortymentem biurowym i nie tylko! Zrób kompleksowe zakupy w atrakcyjnych cenach!
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie