Kwadratowe

Opakowania mogą mieć wiele różnych kształtów i rozmiarów, a każde z nich ma swoje unikalne przeznaczenie. Kwadratowe koperty są używane między innymi do wysyłania i przechowywania płyt CD, zaproszeń, małych materiałów promocyjnych i drobnych elementów dekoracyjnych.

Kwadratowe koperty w tym wzorze mogą być wypełnione folią bąbelkową, dając użytkownikowi piękne i bezpieczne opakowanie dla delikatnych przedmiotów. Oprócz walorów użytkowych posiadają również walory estetyczne i marketingowe dzięki kwadratowemu kształtowi (np. logo firmy).

Koperty w tym stylu mogą być wysyłane pocztą, ponieważ są wystarczająco małe, aby pomieścić przedmioty, do których są przeznaczone. Koperty z gumowanym lub klejonym zamknięciem bezpiecznie utrzymają przedmiot w środku.

Prostokątna konstrukcja ułatwia upchnięcie w niej różnych rzeczy, dzięki czemu idealnie nadaje się do transportu zarówno płyty CD/DVD, jak i jej okładki w tej samej kopercie. Ponadto, dzięki większej klapce, łatwiej je otworzyć niż standardowe koperty papierowe z zamknięciem taśmowym.

Kwadratowe koperty dostępne są w różnych rozmiarach

Od A7 (mieszczącej do 6 płyt CD) do A5 (mieszczącej zazwyczaj 4 płyty CD). Podczas pakowania zamówienia możesz wskazać, ile płyt ma zawierać każda koperta. Nasz dostawca oferuje kwadratowe koperty w kilku kolorach, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Jeśli zamawiasz koperty kwadratowe do wysyłki materiałów promocyjnych lub płyt CD/DVD, zapoznaj się z naszą ofertą papieru powlekanego. Podstawą tego materiału jest arkusz papieru Kraft o gramaturze 200g z zaawansowaną warstwą wierzchnią, która ma za zadanie chronić zadrukowane elementy przed czynnikami środowiskowymi (promieniowanie UV, wilgoć), odciskami palców i ścieraniem. Dodatkowo sprawdza się również jako etykieta mailingowa, ukrywając adres korespondencyjny. Dzięki tym wszystkim właściwościom materiał ten idealnie nadaje się do zadruku szablonów opakowań płyt CD oraz okładek - odzwierciedla osobowość Twojej firmy lub produktu! Możesz go zadrukować zarówno za pomocą drukarek laserowych, jak i atramentowych. Jeśli zdecydujesz się na druk offsetowy, polecamy nasz karton na najlepsze wyniki.

Opakowania mogą mieć wiele różnych kształtów i rozmiarów, a każde z nich ma swoje unikalne przeznaczenie. Kwadratowe koperty są używane między innymi do wysyłania i przechowywania płyt CD, zaproszeń, małych materiałów promocyjnych i małych przedmiotów dekoracyjnych.

Kwadratowe koperty w tym wzorze mogą być wypełnione folią bąbelkową, dając użytkownikowi piękne i bezpieczne opakowanie dla delikatnych przedmiotów. Oprócz walorów użytkowych posiadają również walory estetyczne i marketingowe dzięki kwadratowemu kształtowi (np. logo firmy).

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj