Koperty E4

Koperty E4 to rozmiar mieszczący klasyczny arkusz A4 bez jego składania lub zaginania. Koperty te w klasyfikacji formatowej zajmują drugie miejsce pod względem wielkości i są opakowaniem pośrednim pomiędzy kopertami C3 i C4. Dokładnie dobrany rozmiar do wysyłki dokumentów to wielka zaleta takiego opakowania, wiele firm kurierskich i poczta przygotowuje specjalne, tańsze oferty dla tak standaryzowanych rozmiarów kopert. Ponadto na rynku dostępne są trójwymiarowe koperty E4, które pozwolą na wysyłanie całych plików dokumentów, na przykład do archiwum.

Charakterystyka kopert E4:

Koperta E4 ma wymiary 280 × 400 mm. Jest duża i swobodnie mieści format A4, nie narażając go na zagięcie. Wykonana jest z papieru o wysokiej gramaturze, co wpływa na mocną i wytrzymałą konstrukcję. Zakładka zamykająca znajduje się na krótszym boku opakowania. System klejenia nie brudzi koperty i jest łatwy w użytkowaniu. Ponadto niemożliwe jest otwarcie go w nieinwazyjny sposób, dzięki czemu żadna nieautoryzowana próba dostępu do zawartości nie pozostanie niezauważona.

Biała, klasyczna powierzchnia koperty umożliwia zadrukowywanie, dzięki czemu możliwa jest personalizacja koperty za pomocą wydrukowanego na awersie logo firmy. Koperty E4 można też opatrzyć nadrukiem z danymi adresowymi nadawcy, który usprawni przygotowanie wysyłki. Jest to szczególnie przydatne w biurach, w których każdego dnia wysyłana jest obszerna korespondencja.

Zastosowanie kopert E4:

Koperta E4, podobnie jak inne większe opakowania, ma szereg zastosowań. Jej praktyczny rozmiar i kształt doskonale nadaje się do przechowywania i segregowana ważnych dokumentów, których składanie nie jest wskazane, np. umowy, zaświadczenia, podania, dyplomy. Koperta ta jest wykorzystywana także do przesyłania większych plików dokumentów lub przedmiotów takich jak kalendarze, katalogi, czasopisma, zdjęcia, materiały reklamowe. Koperta E4 znajduje zastosowanie w biurach, kancelariach, urzędach, gospodarstwach domowych, sklepach wysyłkowych i wielu innych miejscach.

Neopak, koperty E4

W naszej ofercie udostępniamy wiele rodzajów kopert E4, które zostały wykończone na różny sposób, albo poddane dodatkowym modyfikacjom zwiększającym ich użyteczność. Oferujemy też różne ilości kopert E4 w zestawie, dzięki czemu nie będziesz musiał przepłacać za wiele wysyłek, albo zamówić więcej niż potrzebujesz.

Nasze koperty E4 to produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, biurze i domu. Zatem nie czekaj i już dzisiaj złóż zamówienie na koperty E4 w sklepie internetowym Neopak. Na koniec dodajemy, że możemy zmodyfikować koperty, tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom - naniesiemy loga, albo zmienimy ich barwę.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj