Koperty papierowe - E4

Koperty E4 to rozmiar, który może pomieścić normalną kartkę A4 bez jej zaginania lub zawijania. Pod względem formatu koperty te znajdują się pomiędzy kopertami C3 i C4 i dlatego są opakowaniami pośrednimi.

Dokładnie dobrany rozmiar do wysyłki dokumentów to wielka zaleta takiego opakowania, wiele firm kurierskich i poczta przygotowuje specjalne, tańsze oferty dla tak standaryzowanych rozmiarów kopert. Ponadto na rynku dostępne są trójwymiarowe koperty E4, które pozwolą na wysyłanie całych plików dokumentów, na przykład do archiwum.

Koperta E4 ma wymiary 280 x 400 mm. Może ona pomieścić stronę A4 bez składania i jest wystarczająco duża, aby zmieścić standardową kartkę papieru. Klamra zamykająca pudełko znajduje się na krótszym boku, jak pokazano na zdjęciu. Dzięki temu nikt poza Tobą nie będzie w stanie go otworzyć.

Biała, ponadczasowa powierzchnia koperty nadaje się do zadruku, dzięki czemu można na niej umieścić logo firmy na przedniej stronie. Koperty E4 mogą być również zadrukowane danymi adresowymi adresata, co skraca czas wysyłki. Jest to szczególnie korzystne w firmach, w których codziennie wysyła się duże ilości listów.

Koperta E4, podobnie jak inne duże opakowania, ma wiele zastosowań. Jest idealna do przechowywania ważnych dokumentów, które nie powinny być składane, takich jak umowy, certyfikaty, podania, dyplomy. Oprócz firm, kancelarii prawnych, domów, firm wysyłkowych.I nie tylko list jest wysyłany w tym opakowaniu, ale możliwe jest wysyłanie wszelkiego rodzaju rzeczy: próbek, tekstyliów, zdjęć.

Koperty E4 dostępne są w wersji białej z podgumowanym brzegiem (samozaklejające się) lub wstępnie podgumowane z klapką lub bez klapki (pasek samoprzylepny zakrywający pasek klejący).

Neopak, koperty E4

W naszej ofercie udostępniamy wiele rodzajów kopert E4, które zostały wykończone na różny sposób, albo poddane dodatkowym modyfikacjom zwiększającym ich użyteczność. Oferujemy też różne ilości kopert E4 w zestawie, dzięki czemu nie będziesz musiał przepłacać za wiele wysyłek, albo zamówić więcej niż potrzeabujesz. Koperta E4 to rozmiar całkowicie znormalizowany i optymalny dla kartek A4. Polecamy wykorzystanie wielu zalet tego opakowania do przesyłania nie tylko dokumentów, ale także innych rzeczy: próbek, zdjęć czy tekstyliów.

Jeśli potrzebujesz koperty, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie dostarczyć list do adresata, zwróć uwagę na naszą ofertę większych kopert (i opakowań), takich jak koperty C4, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania!

Nasze koperty E4 to produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, biurze i domu. Zatem nie czekaj i już dzisiaj złóż zamówienie na koperty E4 w sklepie internetowym Neopak. Na koniec dodajemy, że możemy zmodyfikować koperty, tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom - naniesiemy loga, albo zmienimy ich barwę.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Kolor
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie