Rozszerzane 3D

Firmy spedycyjne oferują szybszą dostawę w przypadku przesyłek o dużej objętości, takich jak książki lub katalogi, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na kosztach frachtu. Zewnętrzni nadawcy nie muszą stosować twardych kartonowych pudeł, co wiąże się z wyższymi kosztami dostawy. Do pakowania tego rodzaju korespondencji często wystarczają koperty 3D z rozszerzeniem. Jest to znacznie mniej kosztowne niż stosowanie pudełek. Nawet grube rolki papieru (segregatory, czasopisma, książki) mogą być przechowywane w kopercie 3D (segregatory i inne materiały powinny być przechowywane w oddzielnych pojemnikach).

Koperty 3D są duże, pojemne i trwałe. Koperty 3D Expanded są idealne do wysyłania delikatnych przedmiotów lub rzeczy, które zostały już odpowiednio zapakowane. Oczywiście zawinięcie wysyłanej rzeczy w folię bąbelkową znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia, warto spróbować.Koperty rozszerzane 3D doskonale nadają się do pakowania korespondencji papierowej o zwiększonej objętości (np. czasopisma, zbiorcze raporty, zestawy faktur, itd).

Doskonale nadają się do pakowania książek, albumów, katalogów, kalendarzy, segregatorów. Znajdują zastosowanie w biurach rachunkowych, sekretariatach oraz firmach świadczących usługi wysyłkowe.

Koperty 3D świetnie się też sprawdzą do wysyłania zdecydowanie większych plików dokumentów, które tworzą pewien zestaw, albo są przeznaczone do schowania w archiwum. Archiwizacja przedmiotów w kopertach rozszerzanych 3D to też standard, który bez kompleksów może zastąpić tradycyjne archiwizatory.Dzięki standardowym kopertom 3D możesz zawsze wysyłać dokumenty bez wahania.

Koperty 3D rozkładane są gotowe do wysyłki w ciągu dwóch dni, co jest bardzo ważne dla firm, które muszą wysyłać wiele kopii tych samych materiałów lub przedmiotów zakupionych na targach hurtowych itp. Przydadzą się również, jeśli do większych przesyłek chcemy dołączyć drugie wydruki (w tym przypadku zostaną one wysłane natychmiast po złożeniu zamówienia).

Koperty te są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, więc może być jeden, który pasuje do Twoich potrzeb idealnie. Niezależnie od tego, czy szukasz ogromnej koperty, małej paczki czy czegoś innego, na pewno znajdziesz na naszej stronie dokładnie to, czego potrzebujesz.

Neopak, koperty 3D

Koperty 3D dostępne w naszym sklepie z całą pewnością spełnią wymagania Twojego biura, albo Twojego przedsiębiorstwa. Zostały wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest bardzo wytrzymałe na pęknięcia i rozszarpania, dzięki temu zawartość Twojej paczki dotrze nienaruszona. Warto też dodać, że przy zakupie większej ilości kopert rozszerzanych 3D możesz liczyć na obniżenie ceny, jeśli użyjesz opcji „negocjuj cenę”. Nie wiesz, które rozwiązanie z dostępnych wybrać? Skorzystaj z pomocy naszego konsultanta za pośrednictwem infolinii, albo komunikatora.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj