Otwarcie po dłuższym boku

Koperty z długą krawędzią otwarcia, znane również jako koperty listowe lub rozmiary C6, C5 i DL, to koperty otwierane na długim boku. Są one najczęściej używanym wzorem kopert w korespondencji biznesowej. Ich główną zaletą jest niska cena jednostkowa. Są łatwe w użytkowaniu dzięki systemowi zamykanemu typu SK (samoklejące bez paska), albo HK, czyli zamknięcia za pomocą paska taśmy klejącej we wnętrzu opakowania. Oba rozwiązania są bardzo dobre, nie pozwalają na niezauważone nieautoryzowane otwarcie koperty z długim otwarciem.

Koperty te doskonale sprawdzają się w przypadku pakowania różnego rodzaju wysyłki, np. dokumentów, listów, drobnych przedmiotów, gotówki. Pozwalają na proste i ekonomiczne zabezpieczenie wysyłanych dokumentów. Większa dziura do załadowania zmniejsza szansę na pogięcie dokumentów podczas umieszczania ich we wnętrzu opakowania. Przyśpiesza też cały proces, co w dłuższym okresie czasu może mieć bardzo duże znaczenie.

Mogą występować w różnych kolorach - najczęściej białym oraz brązowym. Niektóre modele wyposażone są w przezroczyste okienko adresowe. Dostępne są w niewielkich opakowaniach po 25 szt. oraz dużych pakietach liczących 1000 egzemplarzy. Dostępne są też bardziej skomplikowane wariacje. Koperty otwierane po dłuższym boku bąbelkowe pozwolą na bezpieczną przesyłkę nawet najbardziej kruchych przedmiotów. Koperty otwierane po dłuższym boku metalizowane pozwolą na uczynienie każdej przesyłki czymś w rodzaju dzieła sztuki. A zwykłe białe i brązowe opakowania nie zawiodą nigdy, kiedy będzie chodzić o najzwyklejszy transport z miejsca A do miejsca B. Pozwolą też na spore oszczędności, są bardzo tanie i prawie nic nie ważą, nie wpływają w efekcie na koszt wysyłki.

Koperty otwierane na dłuższym boku świetnie się spiszą w każdym biurze i w każdym urzędzie. Pełnią swoje funkcje tak jak powinny, prosto i wygodnie. Warto też dodać, że niektóre warianty kopert, szczególnie te w ładnych kolorach świetnie się nadadzą jako opakowania na zaproszenia, nawet takie wyjątkowo duże, biorąc pod uwagę szeroki zakres rozmiarów takiej koperty.

Neopak, koperty otwierane na dłuższym boku

Koperty otwierane na dłuższym boku dostępne w naszej ofercie spiszą się świetnie tam, gdzie ich potrzebujesz. W Neopaku udostępniamy wiele różnych rozmiarów tego produktu, wiele kolorów i dodatkowych przystosowań. Ponadto oferujemy obniżkę ceny przy większych zamówieniach. Możemy też przystosować dla Ciebie koperty otwierane po dłuższym boku, nanosząc Twoje loga, czy zmieniając ich kolor.

Nie czekaj zbyt długo z zamówieniem i już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych Klientów Neopaku. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru koperty otwieranej na dłuższym boku, skorzystaj z komunikatora, albo infolinii.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj