Brązowe

Jeśli potrzebujesz opakowania na list, albo na zaproszenie, to z całą pewnością powinieneś skierować swoją uwagę na koperty brązowe. Są mniej popularne niż swoje białe odpowiedniki, jednak nie ustępują im w żadnym stopniu. Najczęściej wymienianą korzyścią ze stosowania tych pierwszych jest ich estetyczny wygląd, nie ma co jednak sugerować, że brązowe kopert papierowe nie są atrakcyjne wizualnie, mają zdecydowanie bardziej surowy wygląd, który świetnie będzie pasować do wizerunku wielu przedsiębiorstw.

Koperty brązowe dostępne są w wielu formatach i rozmiarach, od B4, przez B5, C3 i C4, dzięki temu praktycznie wszystko można w nich umieścić. Dość oczywiste jest to, że mają zastosowania biurowe i świetnie się sprawdzają w transporcie korespondencji, dokumentów, materiałów reklamowych, czy w końcu zdjęć i druków obrazów. Koperty brązowe papierowe są wytrzymałe na rozerwania i w odpowiedni sposób zadbają o bezpieczeństwo Twojej przesyłki.

Koperty brązowe to idealne opakowania wysyłkowe z kilku bardzo prostych przyczyn. Przede wszystkim są skrajnie ekonomiczną opcją, mają najlepszy stosunek ceny do jakości opakowania, bardzo często zdarzy się, że za jeden grosz dostaniesz kilka kopert! Ponadto są bardzo lekkie, zatem nie wpływają negatywnie na cenę wysyłek. Drugą stroną jest wytrzymałość, która jest na bardzo przyzwoitym poziomie i nie powinna zawieść Ciebie ani Twojego klienta, czy też korespondenta.

Koperty brązowe są bardzo często wykonywane z materiałów, które powstały w wyniku recyklingu, z tego powodu nie są tylko ekonomiczne, ale także ekologiczne. Są w pełni biodegradowalne i w pełni mogą po raz kolejny być recyklingowane. To świetne rozwiązanie, które może pokazać, że Twoja firma dba o środowisko, co w dzisiejszych czasach jest jedną z najlepszych form reklamy. Dodatkowo mają mnóstwo funkcjonalności wykraczających poza transport dokumentów po przeprowadzeniu drobnych modyfikacji. Warto tutaj wyróżnić koperty brązowe 3D, które pozwalają na transport całych plików dokumentów i koperty brązowe z oknem, dzięki których stosowaniu nie będziesz już musiał uzupełniać adresów.

Neopak, koperty brązowe papierowe

Papierowe koperty brązowe z oferty Neopaku usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. To produkty wysokiej jakości, które zostały bardzo atrakcyjnie wycenione. Warto też dodać, że przy zakupie wielu sztuk będziesz mógł negocjować cenę, co sprawi, że całość będzie jeszcze bardziej opłacalna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości użyj infolinii, albo komunikatora, konsultanci Ci pomogą w wyborze, albo zaproponują unikatowe rozwiązania.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj