Koperty papierowe - pakiety po 50 sztuk

Małe opakowanie 50 kopert jest bardzo tanie i zajmuje minimalną ilość miejsca w magazynie. Taka ilość kopert w opakowaniu ma kilka zalet. Przede wszystkim możemy niskim kosztem zaopatrzyć nasze biuro w niewielkie zestawy kopert w różnych kształtach i rozmiarach. Ponieważ dostępnych wymiarów i rodzajów kopert jest wiele, zawsze warto mieć pod ręką choć niewielką ilość każdego produktu. Opakowania zbiorcze pomagają również w efektywnym zaopatrzeniu miejsca pracy w podstawowy składnik profesjonalnej korespondencji.

W takich zestawach można nabyć u nas wszystkie popularne formaty papierowych kopert białych i brązowych oraz niektóre modele kopert bezpiecznych. Pakiet 50 sztuk kopert danego modelu jest wygodny w przechowywaniu, tani w zakupie i wielce praktyczny. Zakup takiej ilości kopert jest bardzo dobrą decyzją szczególnie wtedy, kiedy znasz już swoje roczne, czy też miesięczne zużycie. Zakup kopert ozdobnych 50 sztuk to też ciekawa opcja, czasami dwa takie opakowania wystarczą, żeby przygotować zaproszenia na wesele, a jedna paczka wystarczy, żeby zaprosić wszystkich na 18-stkę.

Wiele sklepów stacjonarnych decyduje się też na zakup takich opakowań, aby sprzedawać potem pojedyncze koperty na sztuki, to bardzo ciekawe rozwiązanie i nie powinna dziwić jego popularność, w końcu można zyskać sporo na każdej z kopert pakowanych po 50 sztuk. Znaczące jest to, że koperty w takich opakowaniach są jeszcze tańsze niż standardowo, czasami zdarza się, że cena jednej koperty w zestawie 50 sztuk nie przekracza 1 grosza.

W zestawach kopert 50 sztuk można kupić każdy z rodzajów i rozmiarów kopert. Dostępne są jednakowo tradycyjne koperty przeznaczone do wysyłek, koperty ozdobne, czy specjalne koperty, które są dodatkowo dostosowywane, na przykład koperty metalizowane, albo koperty z oknem. Cechą wspólną wszystkich kopert papierowych jest ich atrakcyjna cena i duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, nie licząc zamoczenia, które jednak jest rzadkością biorąc pod uwagę wysoką jakość usług kurierskich i pocztowych w Polsce.

Neopak, koperty pakowane po 50 sztuk

Koperty po 50 sztuk w Neopaku są świetnie wycenione i z całą pewnością spełnią Twoje potrzeby. W opakowaniach 50 sztuk kopert udostępniamy bardzo wiele rozmiarów i kolorów kopert. Przy zakupie wielu takich paczek możesz spodziewać się niższej ceny. Możemy też modyfikować dla Ciebie koperty, wyposażając je w Twoje loga, albo zmieniając ich rozmiary. Aby poznać więcej szczegółów na temat kopert pakowanych 50 sztuk, powinieneś skorzystać z naszej infolinii, albo ze wbudowanego w stronę komunikatora.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Rozmiar
  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Zastosowanie
  Rodzaj koperty
  Zamknięcie
  Rodzaj papieru
  Gramatura
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj