Koperty papierowe - pakiety po 25 sztuk

Koperty można kwalifikować na naprawdę wiele różnych sposób, poczynając od ich rozmiaru, przez typ zabezpieczenia, wykończenie, czy w końcu dodatkowych funkcjonalności. Oprócz nich jest jeszcze jeden, dodatkowy, czyli to ile kopert znajduje się w opakowaniu. Oczywiście nie zawsze musi to być foremna liczba i często nasi klienci potrzebują ilości kopert znacznie przekraczającej maksymalną paczkę, jeśli jednak mówimy o bardziej klasycznych i mniej rozbudowanych zamówieniach przyjmuje się zasadę, że ilość kopert jest wielokrotnością piątki.

Nie zawsze potrzebujemy od razu dużego opakowania zbiorczego kopert. W naszej ofercie dostępne są małe paczki, liczące po 25 kopert. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, skierowane głównie do osób, które korzystają z kopert okazjonalnie. Nada się też wtedy, kiedy chcesz przetestować jakość opakowań, zanim zdecydujesz się na bardzo duże hurtowe zamówienie. Będzie dobre też wtedy, gdy chcesz się przekonać ile kopert każdego typu jest zużywane w Twojej firmie w danym okresie, co pozwoli Ci potem oszacować przykładowo roczną ilość niezbędnych opakowań. Paczka kopert 25 będzie bardzo dobrym punktem wyjścia.
 

Nawet jeśli nie angażujesz się w regularną lub osobistą komunikację z klientami, trzymanie kilku kopert w domu lub w pracy jest dobrą praktyką. Są one przydatne w wielu sytuacjach, w tym do rutynowej korespondencji, rozdawania kuponów, notatek, kart podarunkowych, archiwizowania dokumentów i przechowywania drobiazgów.

Koperty pakowane po 25 sztuk są kompaktowe i niedrogie w wysyłce. Stosujemy tę technikę do pakowania wszystkich rodzajów kopert papierowych, które można znaleźć w naszym asortymencie, zapewniając tanie zestawy dostosowane do wymagań każdego klienta. Warto też zaznaczyć, że koperty pakowane po 25 sztuk mogą być bardzo zróżnicowane. W ofercie naszego sklepu w takich opakowaniach są zarówno koperty prezentowe, których nie musi zawsze być aż tak dużo, jak i koperty wysyłkowe, których zużywa się często dużo więcej.
 

Neopak, koperty pakowane po 25 sztuk

W naszym sklepie koperty po 25 sztuk to olbrzymia grupa produktów. Znajdziesz tutaj zwykłe koperty do wysyłania korespondencji, tak samo jak ozdobne koperty, albo koperty zabezpieczające przesyłkę. Szeroki wybór, to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Jeśli nie widzisz danego rodzaju kopert po 25 sztuk, możesz skorzystać z komunikatora wbudowanego w stronę, albo z infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać problem. Nie zwlekaj z zakupem kopert pakowanych po 25 sztuk w Neopaku.

Papierowe koperty pakowane po 25 sztuk


Opakowanie jest bardzo ważną częścią wielu produktów i przesyłek. Pozwala na zabezpieczenie dokumentów i różnych towarów na czas przechowywania, transportu i wysyłki. Wśród wielu rodzajów opakowań dostępnych w Neopaku możemy wyróżnić te najbardziej popularne. Należą do nich kartonowe pudełka, arkusze papieru pakowego, folię bąbelkową, czy koperty bąbelkowe. Do zapakowania mniejszych rzeczy, listów, czy dokumentów wiele osób wykorzystuje natomiast papierowe koperty. To dobry wybór ze względu na niską cenę, dużą dostępność tego rodzaju opakowania, a także na łatwy proces pakowania.

Papierowe koperty zwykle pakowane są w większą ilość, ponieważ jednostkowa cena zakupu jednej sztuki jest bardzo niska. Tak więc mogą Państwo wybrać wielkość zestawu kopert, to między innymi:
 • koperty papierowe pakowane po 25 sztuk
 • koperty papierowe pakowane po 50 sztuk
 • papierowe koperty - zestaw 100 sztuk
 • 250 papierowych kopert
 • i inne wielkości

Który produkt wybrać? Jeżeli potrzebują Państwo dużego zapasu kopert z papieru danego typu, warto wybrać większy zestaw. Wtedy można liczyć na niższą jednostkową cenę zakupu. Gdy sporadycznie wykorzystują Państwo koperty papierowe w swojej działalności, lepszym wyjściem będzie wybór mniejszej ilości lub kilku rodzajów kopert rożnych wielkości pakowanych po 25 sztuk.
 

Papierowe koperty - prosty produkt, wszechstronne zastosowanie


Historia papierowych kopert sięga bardzo daleko. Od tysięcy lat ludzie właśnie w kopertach wysyłali korespondencję różnego typu. Zarówno prywatne listy, korespondencja firmowa jak i poczta urzędowa mogą być pakowane do papierowych kopert. Te niedrogie opakowania są lekkie, opakowanie do nich zajmuje tylko kilka sekund. Wszystko to sprawia, że koszt przygotowania do wysyłki i sama wysyłka są niedrogie. 

Wiele dostępnych w Neopaku formatów papierowych kopert pakowanych po 25 sztuk pozwala najlepiej dobrać odpowiedni rozmiar opakowania do swoich potrzeb. Zwykle wielkość koperty musi po prostu odpowiadać zawartości. Dokumenty, które najczęściej mają format A4 mogą być wysyłane w złożonej wersji lub jako kartka w tym formacie. To od tego uzależniona jest wielkość kopert.
 

Papierowe koperty DL - najpopularniejszy wybór w masowej korespondencji

Dziś jednym z najpopularniejszych formatów kopert papierowych są koperty DL. Co oznacza ten skrót? Format DL wymaga złożenia kartki formatu A4 na trzy równe części. Taki sposób zapewnia małe wymiary listu, przez co jego wysyłka jest tania. Wiele firm decyduje się też na wybór kopert DL z okienkiem. Przez pokryte przezroczystą folią wycięcie można zobaczyć treść zawartą na dokumencie. W ten sposób można łatwo adresować korespondencję, co przydaje się szczególnie przy jej dużej ilości.

Koperty w formacie DL nie wymagają też dużo zachodu przy składaniu kartek A4. Chwila treningu wystarczy, aby w kilku ruchach w odpowiedni sposób złożyć dokument, list, fakturę, czy inne treści.
 

Rodzaje kopert papierowych - pakiety po 25 sztuk


W ofercie Neopaku znajduje się sporo kopert w pakietach po 25 sztuk. Różnią się sposobem wykończenia, a także formatem. Do najbardziej popularnych kopert papierowych należą:
 • Koperty DL 25 sztuk  białe SK
 • koperty w formacie C6 białe 25 szt
 • białe koperty C5 SK
 • koperty białe C6 po 25 sztuk HK
 • koperty B5 białe 25 sztuk
 • brązowe koperty SK 2 formacie B5
 • koperty C4 25 sztuk

Wśród kopert z tej kategorii znajdą Państwo zarówno typowe białe koperty, jak i bardziej wytrzymałe koperty z grubszego, brązowego papieru.Mamy też spory wybór kopert ozdobnych.

papierowe koperty po 25 sztuk

Bezpieczne koperty pozwalają skutecznie zabezpieczyć produkt na czas wysyłki.
 

Koperty ozdobne w Neopaku

Jeżeli chcą Państwo nadać przesyłce listowej nieco elegancji lub planują Państwo użyć koperty jako opakowanie dla prezentu, warto wybrać jedną z kopert ozdobnych. Różnokolorowe koperty wykonane są z papieru o podwyższonej gramaturze. Dzięki temu są bardziej sztywne i solidne od typowych kopert z papieru.

W Naopaku dostępne są zarówno białe koperty ozdobne pakowane po 25 sztuk, jak i koperty kremowe, ecru oraz w różnych bardziej wyrazistych kolorach. Ozdobna koperta może być dobrym wyborem jako opakowanie dla prezentu - książki, vouchera, bonu, czy prezentu w formie pieniężnej. Jest niedroga, estetyczna i łatwo do niej zapakować prezent. Często koperta ozdobna jest też sposobem na podarowanie kartki urodzinowej, czy ozdobnej kartki z życzeniami albo pocztówki z wakacji.
 

Koperty na zaproszenia

Papierowe koperty często wykorzystywane są jako koperty na zaproszenia. Warto wybrać odpowiedni format, aby taki zestaw wyglądał jak najlepiej. W roli koperty na zaproszenia można użyć kopert ozdobnych, a nawet zwykłych kopert w zestawie 25 sztuk.
 

Gdzie kupić koperty papierowe pakowane po 25 sztuk?


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego Neopak. Posiadamy wiele rodzajów materiałów do pakowania, w tym także  koperty papierowe pakowane po 25 sztuk. W Neopaku znajdą Państwo także wiele innych produktów przydatnych podczas przygotowywania przesyłek, czy pakowaniu listów. Zachęcamy też do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej odpowiednich produktów dla Państwa potrzeb.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie