Koperty papierowe - pakiety po 25 sztuk

Koperty można kwalifikować na naprawdę wiele różnych sposób, poczynając od ich rozmiaru, przez typ zabezpieczenia, wykończenie, czy w końcu dodatkowych funkcjonalności. Oprócz nich jest jeszcze jeden, dodatkowy, czyli to ile kopert znajduje się w opakowaniu. Oczywiście nie zawsze musi to być foremna liczba i często nasi klienci potrzebują ilości kopert znacznie przekraczającej maksymalną paczkę, jeśli jednak mówimy o bardziej klasycznych i mniej rozbudowanych zamówieniach przyjmuje się zasadę, że ilość kopert jest wielokrotnością piątki.

Nie zawsze potrzebujemy od razu dużego opakowania zbiorczego kopert. W naszej ofercie dostępne są małe paczki, liczące po 25 kopert. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, skierowane głównie do osób, które korzystają z kopert okazjonalnie. Nada się też wtedy, kiedy chcesz przetestować jakość opakowań, zanim zdecydujesz się na bardzo duże hurtowe zamówienie. Będzie dobre też wtedy, gdy chcesz się przekonać ile kopert każdego typu jest zużywane w Twojej firmie w danym okresie, co pozwoli Ci potem oszacować przykładowo roczną ilość niezbędnych opakowań. Paczka kopert 25 będzie bardzo dobrym punktem wyjścia.

Nawet jeśli nie angażujesz się w regularną lub osobistą komunikację z klientami, trzymanie kilku kopert w domu lub w pracy jest dobrą praktyką. Są one przydatne w wielu sytuacjach, w tym do rutynowej korespondencji, rozdawania kuponów, notatek, kart podarunkowych, archiwizowania dokumentów i przechowywania drobiazgów.

Koperty pakowane po 25 sztuk są kompaktowe i niedrogie w wysyłce. Stosujemy tę technikę do pakowania wszystkich rodzajów kopert papierowych, które można znaleźć w naszym asortymencie, zapewniając tanie zestawy dostosowane do wymagań każdego klienta. Warto też zaznaczyć, że koperty pakowane po 25 sztuk mogą być bardzo zróżnicowane. W ofercie naszego sklepu w takich opakowaniach są zarówno koperty prezentowe, których nie musi zawsze być aż tak dużo, jak i koperty wysyłkowe, których zużywa się często dużo więcej.

Neopak, koperty pakowane po 25 sztuk

W naszym sklepie koperty po 25 sztuk to olbrzymia grupa produktów. Znajdziesz tutaj zwykłe koperty do wysyłania korespondencji, tak samo jak ozdobne koperty, albo koperty zabezpieczające przesyłkę. Szeroki wybór, to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Jeśli nie widzisz danego rodzaju kopert po 25 sztuk, możesz skorzystać z komunikatora wbudowanego w stronę, albo z infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać problem. Nie zwlekaj z zakupem kopert pakowanych po 25 sztuk w Neopaku.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
szukaj
 • Gdzie kupić dobre koperty papierowe w pakietach po 25 sztuk?
  Koperty papierowe jest to produkt znany od wieków potrzebny każdemu człowiekowi w mniejszym lub większym stopniu. Pomimo używania coraz częściej elektronicznej poczty koperty są bardzo ważnym produktem oraz nieocenionym w przypadku wysyłania tradycyjnych listów do rodziny czy pism urzędowych.

  W ofercie sklepu neopak.pl znajdą państwo między innymi koperty papierowe w pakiecie po 25 sztuk bardzo dobrej jakości i w korzystnych cenach. Taki pakiet kopert świetnie sprawdzi się w domu czy w biurze.

  W sklepie NEOPAK znajdą państwo wiele rodzajów kopert, także w różnym formacie, takich jak : 
  • koperty ozdobne
  •  koperty zabezpieczające przesyłkę
  •  Koperty do korespondencji Do tego kopert są dostępne w różnym formacie.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie