Pakowane po 25szt

Koperty można kwalifikować na naprawdę wiele różnych sposób, poczynając od ich rozmiaru, przez typ zabezpieczenia, wykończenie, czy w końcu dodatkowych funkcjonalności. Oprócz nich jest jeszcze jeden, dodatkowy, czyli to ile kopert znajduje się w opakowaniu. Oczywiście nie zawsze musi to być foremna liczba i często nasi klienci potrzebują ilości kopert znacznie przekraczającej maksymalną paczkę, jeśli jednak mówimy o bardziej klasycznych i mniej rozbudowanych zamówieniach przyjmuje się zasadę, że ilość kopert jest wielokrotnością piątki.

Nie zawsze potrzebujemy od razu dużego opakowania zbiorczego kopert. W naszej ofercie dostępne są małe paczki, liczące po 25 kopert. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, skierowane głównie do osób, które korzystają z kopert okazjonalnie. Nada się też wtedy, kiedy chcesz przetestować jakość opakowań, zanim zdecydujesz się na bardzo duże hurtowe zamówienie. Będzie dobre też wtedy, gdy chcesz się przekonać ile kopert każdego typu jest zużywane w Twojej firmie w danym okresie, co pozwoli Ci potem oszacować przykładowo roczną ilość niezbędnych opakowań. Paczka kopert 25 będzie bardzo dobrym punktem wyjścia.

Nawet jeśli na co dzień nie korespondujemy listownie z klientami lub prywatnie, warto mieć w domu lub biurze, choćby niewielką ilość kopert. Przydają się one w rozmaitych okolicznościach – do tradycyjnej korespondencji przekazania bonów, banknotów, kart podarunkowych, archiwizowania dokumentów lub zwyczajnie do przechowywania drobnych przedmiotów.

Koperty pakowane po 25 sztuk nie zajmują wiele miejsca, a ich cena jest rozsądna i niewielka. W ten sposób konfekcjonujemy wszystkie rodzaje kopert papierowych dostępnych w naszej ofercie, gwarantując ekonomiczne zestawy dopasowane do potrzeb każdego klienta. Warto też zaznaczyć, że koperty pakowane po 25 sztuk mogą być bardzo zróżnicowane. W ofercie naszego sklepu w takich opakowaniach są zarówno koperty prezentowe, których nie musi zawsze być aż tak dużo, jak i koperty wysyłkowe, których zużywa się często dużo więcej.

Neopak, koperty pakowane po 25 sztuk

W naszym sklepie koperty po 25 sztuk to olbrzymia grupa produktów. Znajdziesz tutaj zwykłe koperty do wysyłania korespondencji, tak samo jak ozdobne koperty, albo koperty zabezpieczające przesyłkę. Szeroki wybór, to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Jeśli nie widzisz danego rodzaju kopert po 25 sztuk, możesz skorzystać z komunikatora wbudowanego w stronę, albo z infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać problem. Nie zwlekaj z zakupem kopert pakowanych po 25 sztuk w Neopaku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj