Koperty C4

Korespondencja firmowa zwykle wymaga przesyłania dokumentów o klasycznym rozmiarze kartki A4. Są to na ogół umowy handlowe, materiały promocyjne, certyfikaty itp. Z uwagi na ich prestiż i rangę, powinny one zachować swój pierwotny kształt, co oznacza, że nie mogą ulegać składaniu lub zaginaniu. Przygotowywanie takiej korespondencji do wysyłki wymaga estetycznego opakowania. Koperty C4 doskonale sprawdzają się w tej roli, dlatego są stałym wyposażeniem sekretariatów wszystkich firm i instytucji.

Charakterystyka kopert C4:

Koperty C4 mają wymiar 324 mm x 229 mm. Parametry te pozwalają na wygodne przechowywanie dokumentów w formacie A4. Wielkość opakowania pozostawia granicę kilku centymetrów, by wkładanie i wyjmowanie standardowego arkusza druku nie stanowiło problemu. Koperty C4 są zamykane wygodnym i estetycznym systemem klejącym. Klapka zamknięcia znajduje się na krótszym boku koperty. Produkt jest wykonywany z wysokiej jakości papieru, a mocne zgrzewy sprawiają, że zawartość opakowania jest bezpieczna, nawet jeśli są nią grubsze pliki dokumentów.

Zastosowanie kopert C4:

Proporcje koperty C4 umożliwiają przygotowywanie przesyłek o wielkości formatu A4. Ważne dokumenty, certyfikaty, dyplomy, umowy, duże zdjęcia (maksymalnie 15 × 21 cm), materiały promocyjne, katalogi produktowe, kalendarze itp. są opakowywane w koperty C4 w celu estetycznego dostarczenia do odbiorcy. Koperty te znajdują zastosowanie w biurach, kancelariach, urzędach, gospodarstwach domowych, sklepach wysyłkowych i wielu innych miejscach. Doskonale przechowują także większe ilości dokumentów oraz niewielkie przedmioty z różnych tworzyw.

Koperty C4 charakteryzują się niską ceną, dzięki czemu nie wpływają znacznie na koszt przesyłek. Ponadto są bardzo wygodne i proste w zamykaniu. Pieczęć HK pozwala na zamknięcie koperty bez żadnych dodatkowych akcesoriów, wystarczyć, użyć paska taśmy, który został umieszczony po wewnętrznej stronie koperty. To świetne rozwiązanie, które sprawi, że pakowanie każdej koperty C4 będzie trwało tylko kilka chwil i dodatkowo jeśli dojdzie do przedwczesnej próby otwarcia zostanie to zauważone, bo zostanie naruszona struktura całej koperty.

Neopak, koperty C4

Koperty C4 z naszej oferty z całą pewnością Cię nie zawiodą, a Twoje przedsiębiorstwo doceni ich wygodę i wysoką jakość. W naszej ofercie znajdziesz też rozwiązania, które spełnią rozszerzony zakres potrzeb. Mowa oczywiście o kopertach C4 3D, które pomieszczą całe pliki zdjęć, ulotek czy dokumentów. Przydadzą się w każdym biurze, agencji identyfikacji wizualnej, czy salonie fotograficznym.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj