Białe

Białe koperty papierowe to bardzo popularne opakowanie, które sprawdza się w biurach, w urzędach, firmach i w prywatnych domach. Zróżnicowane rozmiary sprawiają, że każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla swoich potrzeb. Najmniejsze z białych kopert papierowych zmieszczą w sobie zaledwie wizytówki, z kolei największe znaczenie przekraczają wymiary białej kartki A4. Warto dodać, że każde z takich opakowań charakteryzuje się przyzwoitą wytrzymałością, szczególnie jeśli to są koperty białe wysyłkowe.

W białych kopertach niektórzy też transportują zaproszenia na różne okoliczności. To bardzo sterylne i przyjemne rozwiązanie, które co prawda mniej rzuca się w oczy, niż kolorowe ozdobne koperty, ale na pewno nie można odmówić mu elegancji i wysmakowania. Białe koperty nadają się też do tradycyjnej korespondencji, a pewne wariacje na temat kopert, na przykład koperty białe 3D pozwalają na wysyłanie całych plików dokumentów albo zdjęć. Białe koperty pozwalają na wygodne nanoszenie adresów i z pewnością każdy, kto ich używał, wie, jak wygodne są.

Białe koperty papierowe mogą być wyposażane w różne rodzaje zamknięcia. Dominują zdecydowanie zamknięcia SK i HK, które sprawiają, że zapieczętowanie takiej koperty nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów, jak taśma albo klej. Ponadto działają w sposób, który uniemożliwia nieinwazyjne otwarcie zapieczętowanej koperty, dzięki czemu jakiekolwiek nieautoryzowane próby otwarcia będą wykryte, to bardzo wpływa na bezpieczeństwo.

Innym typem białych kopert papierowych są takie zmodyfikowane i wyposażone na przykład w okienko adresowe, które pozwoli Ci zapomnieć o wypisywaniu adresów na wierzchu koperty. Koperty są wykonane z papieru, który jest neutralny dla środowiska, ponadto mogą podlegać kompletnemu recyklingowi, są też biodegradowalne, co na pewno wiele osób uzna za dużą zaletę. Są też wprost ekstremalnie ekonomiczne, przy dużych zamówieniach możliwe jest nawet zapłacenie tak mało jak jeden grosz za kilka kopert białych papierowych!

Neopak, koperty białe papierowe

Białe koperty papierowe są tak popularne, ponieważ są bardzo estetyczne, tanie i wygodne. Produkty z tej kategorii w Neopaku są wykonane z należytą dbałością o szczegóły i z całą pewnością nie zawiodą Twojej firmy. Możemy je modyfikować do Twoich potrzeb, tak abyś na pewno był zadowolony. Nie zwlekaj z zamówieniem, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości użyj naszej infolinii, albo wbudowanego w stronę internetową komunikatora. Neopak, koperty białe papierowe, kup już dzisiaj, nie czekaj do jutra!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj