Koperty papierowe - B5

Koperta B5 ma nieco większe wymiary boczne niż jej odpowiednik w formacie A. Koperta B5 jest popularna wśród korespondencji listowej oraz do przechowywania papierów lub małych przedmiotów w biurach. Ten rodzaj koperty jest powszechnie stosowany w biurach, działach administracyjnych oraz w domowych sekretariatach jako materiały biurowe.

Koperty w formacie B5 mają wymiary 176 × 250 mm. Oznacza to, że mogą wygodnie pomieścić kartkę zeszytową, jednak papier do druku A4 musi być złożony na pół. Koperty B5 są piękne i funkcjonalne. Idealnie nadają się do segregowania i archiwizowania dużej ilości dokumentów, a także korespondencji listowej, gdzie dopuszczalna jest kartka A4 złożona na pół. Koperty B5 zamykane są za pomocą mechanizmu, który nie naraża zawartości na zabrudzenie klejem i umożliwia estetyczne składanie klapek. Dla koperty B5 dostępne są następujące kolory: biały i brązowy.

Jednym z najbardziej popularnych i często spotykanych rozmiarów kopert B5 jest A6. Są one idealne do przechowywania i klasyfikowania przedmiotów, takich jak zdjęcia, literatura, drobne przedmioty. Często używa się ich do pakowania broszur, małych przedmiotów, folderów, materiałów reklamowych, przepisów, korespondencji pisanej na papierze firmowym o szerokości co najmniej 6 cali (A4), itp.

Koperty B5 mają szereg zalet, które sprawiają, że jest to tak bardzo popularne rozwiązanie. Przede wszystkim są bardzo tanie, to jedne z najbardziej ekonomicznych opakowań, gdzie cena pojedynczej koperty często nie przekracza 40 groszy za sztukę. Opakowania są lekkie, więc nie wpływają swoją masą w żadnym stopniu na koszt przesyłki. Warto je stosować w każdej firmie, która potrzebuje transportować dokumenty, zdjęcia, plakaty, czy broszury reklamowe.

Koperty B5 są stosowane w wielu miejscach, warto tutaj szczególnie wyróżnić wszelkiego rodzaju agencje identyfikacji wizualnej, produkujące dzieła poligraficzne, salony fotograficzne, czy wszelkiego rodzaju biura, które prowadzą stałą korespondencję z innymi licznymi podmiotami.

Neopak, koperty B5

Koperty B5 dostępne w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości, których atrakcyjna cena z pewnością sprawi, że wyposażysz w nie swoje przedsiębiorstwo. Produkujemy opakowania i możemy je dostosować dla Ciebie, tak aby odpowiadały Twoim potrzebom. Koperty B5 na zamówienie możemy zadrukować dla Ciebie logotypami Twojego przedsiębiorstwa, albo zmienić ich kolor tak, aby odpowiadał Twoim preferencjom. Przy zakupie wielu kopert B5 możemy także obniżyć dla Ciebie cenę.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Kolor
  Zamknięcie
  Gramatura
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj