Koperty papierowe PLUS

Firmy często stosują koperty PLUS przy dystrybucji cięższych artykułów papierniczych, takich jak książki, kalendarze, czasopisma, katalogi, albumy, broszury i inne. Opakowania te przeznaczone są do przechowywania grubszej korespondencji i mogą być wykorzystywane również w innych okolicznościach. W biurach, które często wysyłają wielostronicowe pliki dokumentów, takie jak wyciągi, raporty, zbiory faktur.

Koperty plus mogą też się dobrze sprawdzić w archiwizacji dokumentów, odpowiednio oznaczone będą bardzo dobrze pełnić swoją funkcję, to dobra alternatywa dla tradycyjnych archiwizatorów. Koperty plus są duże i świetnie się sprawdzają także do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów biurowych, takich jak wkłady, czy nawet elementów niezwiązanych z biurem, szybko złączek, wkrętów i tym podobnych przedmiotów. Wykonane z wysoko gramaturowego papieru koperty PLUS znoszą naprawdę duże obciążenia i z całą pewnością nie zawiodą Cię pod tym względem.

Dostępne są trójwymiarowe wersje klasycznych kopert, tzw. koperty PLUS. Korespondencja ta, z uwagi na swoją grubość, nie mieści się w tradycyjnych kopertach. Wysoka gramatura papieru użytego do produkcji kopert PLUS gwarantuje, że nie rozerwą się one, gdy włożysz do nich ciężkie rzeczy.

Koperty, które są większe niż te zwykle używane do wysyłania małych przedmiotów, mogą być również wykorzystywane do przechowywania i zarządzania zestawami dokumentów, list, raportów i innych papierów.

Nadają się też oczywiście do standardowych wysyłek, jednak ze względu na swoje szczególne właściwości zdecydowanie bardziej się sprawią do tych specyficznych zastosowań. Warto też wymienić jako zaletę ich niską cenę, za jedną kopertę w zestawie zapłacimy nieco ponad złotówkę, co jest bardzo uczciwe biorąc pod uwagę olbrzymią pojemność koperty.

Należy również podkreślić, że koperta jest dostarczana na płasko i jeśli nie jest potrzebna, można ją odesłać do nas natychmiast po otrzymaniu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy

Koperty PLUS są bardzo mocne - zostały stworzone z myślą o wysyłce ciężkich książek, kalendarzy i czasopism. Bez problemu udźwigną ciężar do 500g (bez wagi przechowywanych w nich przedmiotów), co oznacza, że bez problemu można w nich wysyłać lub archiwizować dokumenty

Co więcej, firmy te oferują swoim klientom nie tylko nadawców, którzy spełniają określone potrzeby, ale także tych, którzy chcą w prosty i szybki sposób odebrać koperty pocztą. W rzeczywistości nie musisz nawet wychodzić z domu: wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i zamówisz zestaw kopert.

Neopak, koperty PLUS

Koperty PLUS dostępne w naszym sklepie świetnie się spiszą w Twoim przedsiębiorstwie, albo domu. Produkty z naszego sklepu są bardzo wysokiej jakości i Cię nie zawiodą. Jako producent opakowań możemy też je dla Ciebie zmodyfikować, zarówno fizycznie, jak i wizualnie. Możemy pokryć koperty PLUS nadrukami, albo logami Twojej firmy, co pomoże w budowaniu wizerunku i marketingu.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj