Koperty PLUS

Prowadząc wysyłkową dystrybucję materiałów papierniczych o zwiększonej wadze, np. książki, kalendarze, czasopisma, katalogi, albumy, broszury, itp., firmy chętnie korzystają z kopert PLUS. Opakowania te są przystosowane do przechowywania grubszej korespondencji, co znajduje zastosowanie także w innych sytuacjach. Koperty PLUS są stałym wyposażeniem wszystkich biur, które często przesyłają wielostronicowe pliki dokumentów, np. zestawienia, raporty, zbiory faktur.

Koperty plus mogą też się dobrze sprawdzić w archiwizacji dokumentów, odpowiednio oznaczone będą bardzo dobrze pełnić swoją funkcję, to dobra alternatywa dla tradycyjnych archiwizatorów. Koperty plus są duże i świetnie się sprawdzają także do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów biurowych, takich jak wkłady, czy nawet elementów niezwiązanych z biurem, szybko złączek, wkrętów i tym podobnych przedmiotów. Wykonane z wysoko gramaturowego papieru koperty PLUS znoszą naprawdę duże obciążenia i z całą pewnością nie zawiodą Cię pod tym względem.

Charakterystyka kopert PLUS:

Koperty PLUS to trójwymiarowe odpowiedniki klasycznych kopert o większych formatach. Ich konstrukcja umożliwia pakowanie korespondencji, która ze względu na swoją grubość nie mieści się w standardowych kopertach. Wysoka jakość papieru tworzącego koperty PLUS sprawia, że opakowania te nie ulegają rozerwaniu w wyniku włożenia do nich materiałów nawet o dużej wadze. Koperty są białe, a ich zwiększona pojemność nie wpływa negatywnie na ich estetyczny wygląd. Zamknięcie kopert stanowi system HK – samoklejące z paskiem. Koperty są dostępne w różnych rozmiarach.

Zastosowanie kopert PLUS:

Koperty PLUS można wykorzystywać do:

  • prowadzenia korespondencji o zwiększonej objętości
  • archiwizowania i segregowania zbiorów akt, zestawień, raportów i innych dokumentów
  • przesyłania drobnych przedmiotów.

Nadają się też oczywiście do standardowych wysyłek, jednak ze względu na swoje szczególne właściwości zdecydowanie bardziej się sprawią do tych specyficznych zastosowań. Warto też wymienić jako zaletę ich niską cenę, za jedną kopertę w zestawie zapłacimy nieco ponad złotówkę, co jest bardzo uczciwe biorąc pod uwagę olbrzymią pojemność koperty.

Neopak, koperty PLUS

Koperty PLUS dostępne w naszym sklepie świetnie się spiszą w Twoim przedsiębiorstwie, albo domu. Produkty z naszego sklepu są bardzo wysokiej jakości i Cię nie zawiodą. Jako producent opakowań możemy też je dla Ciebie zmodyfikować, zarówno fizycznie, jak i wizualnie. Możemy pokryć koperty PLUS nadrukami, albo logami Twojej firmy, co pomoże w budowaniu wizerunku i marketingu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj