Koperty papierowe PLUS

Firmy często stosują koperty PLUS przy dystrybucji cięższych artykułów papierniczych, takich jak książki, kalendarze, czasopisma, katalogi, albumy, broszury i inne. Opakowania te przeznaczone są do przechowywania grubszej korespondencji i mogą być wykorzystywane również w innych okolicznościach. W biurach, które często wysyłają wielostronicowe pliki dokumentów, takie jak wyciągi, raporty, zbiory faktur.

Koperty plus mogą też się dobrze sprawdzić w archiwizacji dokumentów, odpowiednio oznaczone będą bardzo dobrze pełnić swoją funkcję, to dobra alternatywa dla tradycyjnych archiwizatorów. Koperty plus są duże i świetnie się sprawdzają także do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów biurowych, takich jak wkłady, czy nawet elementów niezwiązanych z biurem, szybko złączek, wkrętów i tym podobnych przedmiotów. Wykonane z wysoko gramaturowego papieru koperty PLUS znoszą naprawdę duże obciążenia i z całą pewnością nie zawiodą Cię pod tym względem.

Dostępne są trójwymiarowe wersje klasycznych kopert, tzw. koperty PLUS. Korespondencja ta, z uwagi na swoją grubość, nie mieści się w tradycyjnych kopertach. Wysoka gramatura papieru użytego do produkcji kopert PLUS gwarantuje, że nie rozerwą się one, gdy włożysz do nich ciężkie rzeczy.

Koperty, które są większe niż te zwykle używane do wysyłania małych przedmiotów, mogą być również wykorzystywane do przechowywania i zarządzania zestawami dokumentów, list, raportów i innych papierów.

Nadają się też oczywiście do standardowych wysyłek, jednak ze względu na swoje szczególne właściwości zdecydowanie bardziej się sprawią do tych specyficznych zastosowań. Warto też wymienić jako zaletę ich niską cenę, za jedną kopertę w zestawie zapłacimy nieco ponad złotówkę, co jest bardzo uczciwe biorąc pod uwagę olbrzymią pojemność koperty.

Należy również podkreślić, że koperta jest dostarczana na płasko i jeśli nie jest potrzebna, można ją odesłać do nas natychmiast po otrzymaniu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy

Koperty PLUS są bardzo mocne - zostały stworzone z myślą o wysyłce ciężkich książek, kalendarzy i czasopism. Bez problemu udźwigną ciężar do 500g (bez wagi przechowywanych w nich przedmiotów), co oznacza, że bez problemu można w nich wysyłać lub archiwizować dokumenty

Co więcej, firmy te oferują swoim klientom nie tylko nadawców, którzy spełniają określone potrzeby, ale także tych, którzy chcą w prosty i szybki sposób odebrać koperty pocztą. W rzeczywistości nie musisz nawet wychodzić z domu: wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i zamówisz zestaw kopert.

Neopak, koperty PLUS

Koperty PLUS dostępne w naszym sklepie świetnie się spiszą w Twoim przedsiębiorstwie, albo domu. Produkty z naszego sklepu są bardzo wysokiej jakości i Cię nie zawiodą. Jako producent opakowań możemy też je dla Ciebie zmodyfikować, zarówno fizycznie, jak i wizualnie. Możemy pokryć koperty PLUS nadrukami, albo logami Twojej firmy, co pomoże w budowaniu wizerunku i marketingu.

Koperty papierowe Plus


Podczas przechowywania i transportu różnych produktów, papierowe koperty często okazują się być bardzo dobrym opakowaniem. Są tanie, a przy tym pozwalają na bardzo sprawne i szybkie pakowanie.  Ekologiczne koperty wykonane z papieru okazują się jednak czasem niewystarczająco wytrzymałe. Wtedy warto zainteresować się kopertami papierowymi plus. Koperty Plus są nie tylko wykonane z grubszego, mocniejszego papieru. Pozwalają też na zapakowanie do środka większej liczby dokumentów, czy różnych przedmiotów.

Duża wytrzymałość i pakowność kopert papierowych plus sprawia, że często są wykorzystywane do archiwizacji dokumentów. Ich najbardziej typowym przeznaczeniem jest jednak wysyłka towarów, czy pism. Pozostałe cechy kopert papierowych Plus są mocno zbliżone do typowych kopert z papieru. Producenci wyposażyli je w pasek samoprzylepny, który znacznie usprawnia pakowanie. Nie trzeba bowiem korzystać z kleju, ani z taśmy klejącej, by skutecznie zamknąć opakowanie.
 

Papierowe koperty plus - większa i bardziej solidna odmiana kopert


Od setek lat koperty z powodzeniem służą do pakowania różnych dokumentów, listów i niewielkich przedmiotów. W przypadku niektórych rodzajów przesyłek, typowe koperty okazują się jednak zbyt delikatne. Nie są odporne na większe obciążenie, a zapakowanie w nich większej liczby dokumentów jest utrudnione ze względu na zbyt małą objętość. W takich sytuacjach można łatwo dostrzec i docenić zalety kopert trójwymiarowych. Do tej kategorii należą też koperty papierowe plus

Zwykłe koperty z papieru są płaskie - pozwalają na umieszczenie wewnątrz kilku, maksymalnie kilkunastu kartek papieru.Większą objętość uzyskujemy wtedy wybierając koperty większego formatu. Można jednak wybrać koperty papierowe plus. Koperty 3D posiadają poszerzane dno, a ich grubość to kilka centymetrów. Pozwala to na zapakowanie nawet kilkudziesięciu i więcej arkuszy papieru, a także umieszczenie w środku sporych przedmiotówy. Wciąż opakowanie jest sporo bardziej delikatne, a przy tym tańsze od kartonowych pudełek, jest jednak prawie równie wytrzymałe.
 

Pakowanie do kopert 3D


Bez wątpienia do zalet stosowania kopert trójwymiarowych jest bardzo prosty proces przygotowywania paczek. Taka koperta pozwala bowiem na zrobienie estetycznej przesyłki bez wykorzystywania dodatkowych produktów, jak taśmy i kleje. Każdy rodzaj koperty papierowej PLUS posiada zamknięcie w postaci paska samoprzylepnego. Wystarczy więc zdjąć foliowe zabezpieczenie i można skleić wieczko koperty. 

Koperta z papieru jest też doskonałym opakowaniem, gdyż można po nim łatwo pisać - dowolnym przyborem (długopisy, markery, a nawet ołówek). Ułatwia to podpisywanie paczkim, czy oznaczenie jej dodatkowymi informacjami. Do powierzchni koperty bardzo łatwo można też przykleić etykietę, czy jakiś rodzaj naklejki. W przypadku niektórych rodzajów opakowań, na przykład foliowych, jest to utrudnione.
 

Druk na kopertach - dodatkowa forma reklamy


Coraz więcej osób decyduje się na dodanie na swoich opakowaniach różnych napisów i nadruków. To bardzo dobra przestrzeń marketingowa, która pozwala tanio pokazać swoje logo, dane kontaktowe, czy reklamę sklepu. Koperty z papieru doskonale nadają się do drukowania, to proste i niedrogie. Mogą Państwo zamówić nadruk na kopertach papierowych Plus (i na innych opakowaniach, np. kartonach, czy nawet taśmie pakowej) w sklepie internetowym Neopak.

koperty papierowe plus

Jeśli wykonywanie nadruku jest zbyt problematyczne, dobrym rozwiązaniem jest wykonanie własnej reklamy w formie naklejek. Estetyczne etykiety samoprzylepne można wtedy nakleić na kopercie, co dobrze świadczy o sprzedawcy. W ten sposób firmy mogą odróżnić swoją korespondencję od prywatnej poczty.
 

Rodzaje kopert papierowych Plus


Koperty papierowe Plus to rodzaj trójwymiarowych opakowań z samoprzylepnym zamknięciem. Mogą mieć różne rozmiary, które producenci oznaczają zwykle jako S, M i L. Tak więc mogą Państwo wybrać między innymi:
  • koperty papierowe PLUS w rozmiarze S 255 x 390 x 40 mm
  • koperty papierowe PLUS w rozmiarze L 300 x 460 x 40 mm
  • i inne

Duży wybór kopert papierowych, kartonowych pudełek i innych ekologicznych opakowań znajdą Państwo w asortymencie Neopaku. Jesteśmy sklepem z materiałami do pakowania z wieloletnim doświadczeniem, a nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu wybór najlepszego produktu dopasowanego do Państwa potrzeb.


Ile kosztują koperty papierowe PLUS?


Koperty papierowe to jedne z najtańszych opakowań na rynku. W przypadku trójwymiarowych kopert PLUS cena jest nieco wyższa, wciąż jednak koszt zakupu nie wpływa znacząco na całkowity koszt opakowania. Koperty plus sprzedawane są w pakietach liczących 100 sztuk. Koszt zakupu takiej paczki to między 100 a 200 złotych. Oznacza to, że jedna koperta kosztuje nieco ponad złotówkę.

Przykładowy koszt zakupu koperty papierowej PLUS HK w rozmiarze S to 1,17 złotych za sztukę.
 

Niskie koszty wysyłki z kopertami PLUS


Koperty plus mają rozmiar dopasowany do wymagań firm kurierskich i poczty. Pozwalają więc na ekonomiczną wysyłkę. Ważą przy tym bardzo mało, samo opakowanie nie zwiększa więc znacznie kosztów wysyłki.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie