Koperty C6

Koperta C6, znana również jako płaskie pudełko, jest najbardziej podstawowym rodzajem opakowania pocztowego i może zawierać wszystko, od listów po drobne towary. Biura lub firmy prowadzące sprzedaż internetową polegają na takich małych, ale użytecznych i ogólnych opakowaniach. Międzynarodowe normy ISO określają rozmiar standardowych arkuszy papieru (seria A) i kopert (seria C). Długość i szerokość każdej odmiany koperty są proporcjonalnie zwiększone, aby pomieścić różne formaty papieru, takie jak kartka A6.

Koperty C6 dobrze nadają się do różnych zastosowań, od komponowania korespondencji po przechowywanie i organizowanie drobnych przedmiotów. Są jednym z najbardziej powszechnych rodzajów opakowań papierowych.

Najpopularniejszym wzorem koperty jest koperta C6. Jej wymiary wynoszą 114 × 162 mm. Oznacza to, że można do niej włożyć kartkę A4 złożoną na pół. Po każdej stronie najdłuższej krawędzi koperty C6 znajduje się zakładka zamykająca. Dostępne są zarówno koperty z okienkiem foliowym do szybkiego adresowania, jak i koperty z nadrukiem dla większej prywatności.Zastosowanie kopert C6

Podstawowym formatem dla kartek okolicznościowych i pocztówek jest C6. W kopertach o tym rozmiarze można umieszczać różne przedmioty, w tym banknoty, zaproszenia, zdjęcia (do 10 15 cm), broszury i inne materiały reklamowe, a także drobne przedmioty, takie jak puzzle, biżuterię, karty itp.

Świetnie się sprawdzą w sklepach we wszelkiego rodzaju nadmorskich i górskich resortach, w których ludzie bardzo często chcą wysłać w bardzo klasyczny i tradycyjny sposób wiadomość do swoich bliskich. To piękny gest, który jest jeszcze piękniejszy przy wykorzystaniu koperty C6 kolorowej, która nada całości niezwykły i indywidualny charakter.

Koperty C6 są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i można śmiało z ich pomocą wysyłać prywatną, albo mniej oficjalną korespondencję. Jeśli więc prowadzisz sklep z upominkami, potrzebujesz drobnych kopert do segregowania, albo przechowywania dokumentów, czy wizytówek w swoim domu, a może chcesz doposażyć biuro, to koperty C6 będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Neopak, koperty C6

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kopert C6, które zostały wykończone na wiele różnych barw. Każda z nich ma swoją własną estetykę, która pozwoli Ci uczynić każdą ze swoich wysyłek wyjątkową. Postaw na naszą wysoką jakość, na pewno się nie zawiedziesz. Jeśli masz problem z wyborem, użyj naszej infolinii, albo komunikatora, ktoś Ci z przyjemnością pomoże. Kup koperty C6 w Neopaku już dzisiaj!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj