Koperty C3

Nierzadko zdarza się, że dokument, który musimy przesłać formą tradycyjną (poczta, kurier) ma nieco większy rozmiar, niż klasyczna kartka A4. Taki problem pojawia się w przypadku dużych zdjęć, kalendarzy, folderów reklamowych, faktur, listów przewozowych, itp. Koperta C3 mieści bardzo duże arkusze papieru, przez co jest niezastąpiona w branży wysyłkowej do opakowywania wyrobów papierniczych o niestandardowych wielkościach.

Charakterystyka kopert C3

Koperty C3 są największymi spośród dostępnych opakowań w swojej klasie. Wymiary 328 × 458 mm zapewniają wygodę opakowywania dużych formatów i grubszych plików dokumentów. Bez zginania zmieszczą się w nich certyfikaty, dyplomy, kalendarze, książki, a także zdjęcia (do rozmiaru 30 × 40 cm). Koperty C3 są dostępne w klasycznej kolorystyce – białe lub brązowe. Wysoką jakość wykonania gwarantuje zastosowanie do ich produkcji papieru o odpowiednio dobranej gramaturze. Mocny zgrzew oraz wygodny system zamknięcia dodatkowo podnoszą komfort ich użytkowania.

Zastosowanie kopert C3

Koperty C3 ze względu na swój pojemny rozmiar służą prowadzeniu korespondencji nie tylko przez pracowników biurowych, ale przede wszystkim przez firmy wysyłkowe. Przedsiębiorcy oferujący sprzedaż internetową chętnie korzystają z mocnych i mieszczących duży format kopert C3. Zawartość kopert mogą stanowić wydawnictwa książkowe, duże zdjęcia, kalendarze ścienne, fotoksiążki, plakaty, czasopisma oraz wiele innych materiałów poligraficznych.

Swoją popularność koperty C3 zawdzięczają swojej stosunkowo niskiej cenie, dużej lekkości, dzięki czemu nie wpływają na koszty wysyłki, a także rozmiarowi, który pozwala na naprawdę wiele i wypełnia w pewien sposób lukę, która stanowi poważny problem dla wielu przedsiębiorstw. Są też bardzo wygodne do pakowania, bo ich zdecydowana większość jest wyposażona w system prostego pieczętowania HK. Za pomocą paska taśmy możesz natychmiast zamknąć kopertę, w sposób szczelny i bezpieczny. Dlaczego bezpieczny? Po pierwsze zawartość Twojej koperty C3 na pewno jej nie opuści, a wszelkie próby otwarcia będą na pewno widoczne, nie da się jej nieinwazyjnie otworzyć, zatem każda próba przedwczesnego otwarcia opakowania będzie widoczna.

Neopak, koperty C3

Koperty C3 Neopaku pozwolą Ci na szybkie i tanie pakowanie, którego jeszcze nie było w Twoim domu, bądź w Twoim przedsiębiorstwie. Zapewniamy szybką wysyłkę naszych produktów, a także dbamy o ich jakość. Z racji na fakt, że zajmujemy się produkcją opakowań, możemy je dostosować do Twoich potrzeb. Koperty C3 możemy zadrukować Twoimi logotypami, albo zmienić kolor białych, bądź brązowych opakowań tak, by odpowiadały wizerunkowi Twojej firmy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Kolor
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj