Koperty papierowe - C3

Nierzadko zdarza się, że dokument, który normalnie wysyłamy pocztą (pocztą lub kurierem), jest nieco większy niż standardowa kartka A4. W przypadku dużych zdjęć, kalendarzy, broszur reklamowych, rachunków, listów przewozowych i innych tego typu dokumentów jest to problem. Ponieważ koperta C3 radzi sobie z dużymi kartkami papieru, jest w zasadzie bezkonkurencyjna w dziedzinie materiałów do pakowania korespondencji o niestandardowych rozmiarach.

Koperty C3 z DIN ISO 683 to największy format dostępny w swojej klasie, o wymiarach 328 x 458 mm. Zapewniają wygodę pakowania dużych rozmiarów i grubszych plików dokumentów, ponieważ są większe niż koperty C2 (328 x 457 mm). Świadectwa, dyplomy, kalendarze, książki i zdjęcia (do 30 x 40 cm) można bezpiecznie umieścić w środku bez zaginania. Zastosowanie odpowiednio dobranej gramatury papieru zapewnia wysoką jakość produkcji. Zgrzewane szwy i prosty mechanizm zamykania zwiększają wygodę użytkowania.

Koperty C3 ze względu na swoją ogromną pojemność idealnie nadają się do korespondencji biurowej, a przede wszystkim do masowej wysyłki. Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż internetową korzystają z kopert C3, które są solidne i wystarczająco duże, aby pomieścić dokument dużego formatu. Książki, duże zdjęcia, kalendarze ścienne, fotoksiążki, plakaty, czasopisma i inne druki mogą być wysyłane w tych kopertach.

Swoją popularność koperty C3 zawdzięczają swojej stosunkowo niskiej cenie, dużej lekkości, dzięki czemu nie wpływają na koszty wysyłki, a także rozmiarowi, który pozwala na naprawdę wiele i wypełnia w pewien sposób lukę, która stanowi poważny problem dla wielu przedsiębiorstw. Są też bardzo wygodne do pakowania, bo ich zdecydowana większość jest wyposażona w system prostego pieczętowania HK. Za pomocą paska taśmy możesz natychmiast zamknąć kopertę, w sposób szczelny i bezpieczny. Dlaczego bezpieczny? Po pierwsze zawartość Twojej koperty C3 na pewno jej nie opuści, a wszelkie próby otwarcia będą na pewno widoczne, nie da się jej nieinwazyjnie otworzyć, zatem każda próba przedwczesnego otwarcia opakowania będzie widoczna.

Neopak, koperty C3

Koperty C3 Neopaku pozwolą Ci na szybkie i tanie pakowanie, którego jeszcze nie było w Twoim domu, bądź w Twoim przedsiębiorstwie. Zapewniamy szybką wysyłkę naszych produktów, a także dbamy o ich jakość. Z racji na fakt, że zajmujemy się produkcją opakowań, możemy je dostosować do Twoich potrzeb. Koperty C3 możemy zadrukować Twoimi logotypami, albo zmienić kolor białych, bądź brązowych opakowań tak, by odpowiadały wizerunkowi Twojej firmy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie