Koperty C5

Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru koperty należy pamiętać, że im wyższa liczba obok litery C w symbolu, tym mniejsza koperta. Symbol C5 odnosi się do złożonej wersji koperty o rozmiarze A4. Koperty C5 są używane do bardziej formalnej korespondencji, która pozwala na złożenie kartki na pół (zazwyczaj mniej formalna korespondencja).

Koperty C5 mają długość 162 × 229 mm i są dostępne w kolorze białym lub klasycznym. Rozmiar ten pozwala na łatwe zapakowanie strony zeszytu A5 lub kartki A4 złożonej na pół. Koperty C5 posiadają różne sposoby zamykania. Klapka zamykająca znajduje się na krótszym boku koperty, jak pokazano tutaj. Koperty mogą być zadrukowane, co zwiększa ich prywatność oraz posiadać foliowe okienka, co oszczędza czas podczas adresowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru koperty są bardzo wytrzymałe i piękne.

Koperta C5 jest powszechnie stosowana do przechowywania i archiwizowania papierów, drobnych przedmiotów, a nawet przedmiotów średniej wielkości (przenośne pamięci elektroniczne, fotografie, pocztówki, foldery reklamowe, karty). Warto zaznaczyć, że koperty tego typu często występują w różnych odcieniach, co znacznie podnosi ich atrakcyjność. Koperty C5 są idealne do dostarczania zaproszeń na różne okazje. Oczywiście, jeśli jesteś gospodarzem, możesz również wręczyć pieniądze w tych kopertach jako prezent.

Wysoka estetyka może być śmiało wykorzystywana przez różnego rodzaju sklepy stacjonarne z akcesoriami papierniczymi, czy akcesoriami na święta. Klienci z całą pewnością zauważą wyjątkowe opakowania i zyskasz sporo na dodatkowo nałożonej przez siebie marży. Warto zaznaczyć, że ten typ koperty nie pozostaje niezauważony i jest często wykorzystywany przy wysyłaniu zaproszeń, zawiadomień i innego rodzaju powiadomień.

Koperty C6 doskonale nadają się na kartki okolicznościowe. Można w nich również przechowywać takie rzeczy jak zdjęcia i pocztówki. Ten rozmiar ma małe obszycie na środku, które otwiera się z jednej strony. Koperty te są zazwyczaj mniejsze niż koperty C5; mają wymiary 148 × 210 mm (ale nadal mieszczą się w nich kartki A4). Koperty C6 mają różne sposoby zamykania: z klapką do góry lub z dwiema krótkimi klapkami do dołu (patrz rysunek powyżej). Koperty te można zadrukować w celu zwiększenia prywatności i można użyć foliowych okienek, aby zaoszczędzić czas przy ich adresowaniu.

Zaletą kopert C5 jest też ich niska masa, która nie wpływa w żadnym stopniu na koszt przesyłki. Same koperty C5 też nie są drogie, biorąc pod uwagę poziom jakości, który oferują. Zdecydowana większość jest zamykana za pomocą zamknięcia HK, które oparte jest na pasku taśmy, który pozwoli szybko zabezpieczyć zawartość przesyłki.

Neopak, koperty C5

Jeśli potrzebujesz wytrzymałych opakowań na Twoją korespondencję, to koperty C5 z oferty Neopak spełnią Twoje wymagania. Niskie ceny i wysoka jakość to ich cecha charakterystyczna. W naszej ofercie dostępne jest wiele różnych barw, które pozwolą wybrać Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferujemy też modyfikację kopert C5 na zamówienie, nanosząc na nie Twoje loga firmowe, albo inne wybrane przez Ciebie zadrukowania.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj