Z oknem

Koperty z przezroczystym okienkiem foliowym zostały zaprojektowane w celu ułatwienia procesu przygotowania korespondencji do wysyłki. Przez przezroczyste okienko foliowe widoczne są tylko dane adresata, który pokazuje tylko adresata dokumentu. To rewelacyjne i proste rozwiązanie, które na zawsze odmieniło to, jak wyglądały wysyłki.

Koperty z okienkiem są bardzo przydatne. Dzięki przezroczystej folii informacje o adresacie są widoczne na liście. Oszczędza to czas, ponieważ nie ma potrzeby ponownego adresowania korespondencji. Wystarczy włożyć dokument do odpowiedniej koperty tak, aby dane adresowe były widoczne w okienku. W biurach, w których powstaje duża ilość korespondencji, w tym korespondencji seryjnej, jest to szczególnie ważne.

Koperty z okienkiem występują w kilku formach, w tym C4, C5, C6 i DL. Są to typowe opakowania do obiegu formalnego i są najczęściej stosowaną odmianą. Okienko może być umieszczone w dowolnym miejscu na kopercie. Zazwyczaj jednak otwór ten znajduje się w prawym lub lewym dolnym rogu. Prostokątne okienko adresowe znajduje się na górze koperty, gdy jest ona zamknięta na krótszym boku (np. C4), co sugeruje pionową formę wysyłki.

Okienko adresowe jest zawsze jednym z najbardziej charakterystycznych elementów na kopercie. Wielkość i styl okienka adresowego zależą od formatu koperty, a konkretnie od następujących parametrów: C4 - okienko 55 × 90 mm, C5, C6 i DL - okienko 45 x 90 mm; Odległość okienka od dolnej lub górnej krawędzi koperty wynosi 20 mm. W podstawowych formatach kopert - C5, C6 i DL - okienko umieszczone jest na wysokości 15 mm lub 60 mm od dolnej lub górnej krawędzi koperty.

Koperty z okienkiem znajdują zastosowanie w firmach i biurach, ponieważ pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki ich zastosowaniu nie jest już konieczne naklejanie etykiet adresowych czy ręczne wypełnianie adresów. Wprowadzenie danych po ich zapisaniu na dokumencie zajmuje tylko kilka minut. Koperty z okienkiem, które posiadają mechanizm zamykający typu HK, gwarantują abstrakcyjnie szybkie zamykanie, które pozwoli zaoszczędzić niezliczone godziny przepisywania danych każdego roku.

Neopak, koperty z oknem

Koperty z okienkiem produkcji Neopaku świetnie się sprawdzą w Twoim domu, bądź biurze. Z ich pomocą wysyłanie listów, albo przedmiotów, stanie się tak proste, jak tylko może. Zapomnisz o konieczności przepisywania niejednokrotnie długich adresów. Proste zamknięcie i wysoka jakość opakowań sprawi, że docenisz Neopak. Koperty z oknem możemy dodatkowo wyposażyć w Twoje logotypy, bądź zmienić ich kolor, tak, żeby pasowały do wizerunku Twojej firmy. Nie zwlekaj i kup je już dzisiaj, nie pożałujesz.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj