Koperty B6

Koperty B6 mieszczą w sobie kartki o rozmiarze C6, standardowe pocztówki i widokówki, papier drukarski A4 złożony dwukrotnie, zdjęcia (maksymalny rozmiar 10 x 15 cm). Są to najpowszechniejsze i najczęściej stosowane w życiu codziennym koperty. Stanowią stałe wyposażenie zarówno biur, jak i domowych szuflad z artykułami papierniczymi. Niewielkie parametry kopert B6 sprawiają, że są to opakowania łatwe do przechowywania i ekonomiczne w dokonywaniu wysyłki (bardzo lekkie, nie zwiększają kosztów).

Charakterystyka kopert B6

Koperty w formacie B6 mają wymiary 125 x 176 mm, co oznacza, że mieszczą w sobie podwójnie złożoną kartkę A4. Dostępne w kolorze białym, są bardzo estetyczne i praktyczne. Koperty B6 są wyposażone w wygodny system zamykania. Lekkie i praktyczne w użytkowaniu, nie wpływają na koszty wysyłki. Koperty B6 mieszczą drobne przedmioty, jak np. notesy, naklejki, banknoty, karty, przenośne pamięci USB, itp. Można w nich prowadzić korespondencję zarówno firmową jak i prywatną. Wewnętrzna strona kopert może być zadrukowana kolorem tak, aby zwiększyć bezpieczeństwo i dyskrecję przesyłki.

Zastosowanie kopert B6:

Koperty B6 mają bardzo wiele zróżnicowanych zastosowań. Służą między innymi:

  • prowadzeniu korespondencji prywatnej i firmowej
  • archiwizowaniu małych dokumentów (np. paragonów, kart gwarancyjnych, kodów, znaczków)
  • segregowaniu drobnych przedmiotów
  • przechowywaniu zdjęć.

Koperty B6 mogą zostać poddane pewnym modyfikacjom, które jeszcze bardziej rozszerzą ich praktyczność. Najlepiej tutaj wyjść z miejsca, które jest związane bezpośrednio, z tym że większość gotowych zaproszeń na różne uroczystości, takie jak chrzciny, wesela, czy urodziny są przygotowywane w rozmiarze odpowiadającym kopercie B6. Jeśli więc prowadzisz sklep z upominkami i drobnostkami związanymi z celebrowaniem różnych uroczystości, albo sam będziesz organizować taką imprezę zainteresuje Cię na pewno nasza oferta.

Neopak, koperty B6

W sklepie Neopaku dostępne są koperty B6, która zostały ozdobione różnymi barwami, dzięki czemu Twoje zaproszenia nabiorą jeszcze lepszego charakteru. Lawendowe koperty na pewno zrobią dobre wrażenie na Twoich gościach, podobnie jak zmodyfikowane połyskiem metaliczne koperty. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Wszystkie koperty w naszej ofercie charakteryzują się uczciwą ceną, odpowiednią wytrzymałością i niezawodnością. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj kup w Neopaku koperty B6 na zaproszenia, albo korespondencje. Przy zakupie wielu sztuk możesz spodziewać się obniżonej ceny, którą możesz sam z nami negocjować.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj